Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hodor-t olvastam :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) lazlogogola


lazlogogola
tag

Hát persze,hogy itt drágább lesz mint Angliába :W :W

(#3) fateless válasza lazlogogola (#2) üzenetére


fateless
veterán

Nem hinném, hogy 50k fölött lesz, ahogy az Honor 6 is nagyon jó áron indult.
Az ÁFA különbség pedig csak 7%

Keil Walker
Két verzió létezik belőle.
A Kirin 4G-s, egy SIM-es, az MTK 3G, két SIM-es

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Gsmarena-n Kirin 910-et írnak. Bár én is úgy tudom, hogy MTK.

Szerk.: akkor az a kérdés, hogy melyik jön. Gsmarena szerint a kirines

[ Szerkesztve ]

(#5) imcsoo válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Nekem is mindig ő jut az eszembe.... :DDD
Egyébként kíváncsi vagyok mikorra ér ide és mennyiért :F

(#6) vaki


vaki
aktív tag

Nem értem miért nem a 4G-s verziót hozzák be Európába - mondjuk a guta ütött volna meg, ha így lenne, mivel az enyém tegnap jött meg Kínából 43+tréfa áron

A felhasználóbarát felhasználó

(#7) roli543


roli543
őstag

Az egész telefonban a 2 gb ram a legütősebb :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) fateless válasza roli543 (#7) üzenetére


fateless
veterán

Hidd el, ha kézbe veszed és használod, rájössz, hogy az egész készülék ütős.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) lazlogogola válasza vaki (#6) üzenetére


lazlogogola
tag

És melyik oldalról rendelted?
Dual simes?

(#10) vaki válasza lazlogogola (#9) üzenetére


vaki
aktív tag

Pandawillről kértem, ez nem duálos, szerintem a procin és a 4G-n kívül csak ebben különbözik a 2 teló.

A felhasználóbarát felhasználó

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kár, hogy nem az LTE-s verziót hozzák :) / igaz az elvileg csak TD-LTE

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Na végre egy teló ami annyiba kerül amennyit ér. UK bérek mellett szinte ingyen van.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) csordas11


csordas11
aktív tag

Jól néz ki és megéri az árát.

(#14) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Tetszik ez a teló, bár szvsz a hatos jobban üt az árával. De ennek is teljesen korrekt ára van.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#15) Graphics válasza Thaaleum (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

42-50ezer forint körül nem sok telefon van 2GB memóriaval :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Rula


Rula
tag

Kár hogy nem 4.4 el jön.. (Ha jol tudom mar elerheto ra)

(#17) Luck Dragon

Az árához képest nagyon megéri, és még szép is, de kis hazánkban félő hogy drágább lesz sokkal.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Rula válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


Rula
tag

Nem lesz , ha minden igaz. Csak az eDigital fogja árulni ugyan úgy mint a honor 6-t, mérsékelt áron.

(#19) vaki válasza Rula (#16) üzenetére


vaki
aktív tag

Amikor bekapcsoltam kiírta hogy van frissítés, letöltötte, telepítette és most 4.4.2 van rajta - ellenben az Emotion UI-ból csak 2.3, pedig ha jól olvastam már abból is van 3-as verzió.
Teszt lassan készül, apró akadály, hogy ebbe már csak a mikro SIM jó, nekem viszont még a nagyobb méret van :( Így a telefonos tapasztalatok majd csak jövő héten kerülnek bele.

A felhasználóbarát felhasználó

(#20) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Egy akciós szelfi bot is legyen már hozzá, esetleg legyen rószaszín Hello Kitty specialedisön, meg szájfeltöltés kupon valamelyik magánklinikán.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#21) danee91


danee91
senior tag

[link]

Erről van szó a cikkben. Már pedig ha a GSMAréna nem téved (általában nem szokott), akkor ez csak 2100MHz-es 3G-vel használható, márpedig a Vodafone-nál 900/2100 is van, bár ez csak apró negatív dolog, de Vodafone-os létemre én nálam ezzel már el is vágódott, bár amúgy sem szimpatikus a MediaTek lapkája, akkor már inkább a Huawei G620s Snapdragon 410-el (MSM8916), LTE/4G-vel szintén ekörüli áron(igaz, a Honor 3C előnye a 2 gigabájt ram és a szelfikamera).

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#22) Graphics válasza danee91 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ha vodanal van mindkettő. Akkor mi a gond?

A legtöbb esetben igy szokott lenni..

Amúgy a 3G olyan szinten le van terhelve mar minden szolgaltatonal, hogy "öröm" használni.nem veletlen hogy nem fejlesztik. Es tolják a 4G-t.

Szeretnék tehermentesiteni a meglévő infrastruktúrat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) danee91 válasza Graphics (#22) üzenetére


danee91
senior tag

Hát tudtommal a 900MHz-en jobban terjed a jel, a 2100-on kevésbé, de ott nagyobb átviteli sebességgel. Amúgy valóban igazad van, eszméletlen leterhelt a hálózat, úgyhogy már lassan nekem is érik egy 4G mobil, pedig 3 hónappal ezelőtt még nem is gondoltam rá, hogy a vadi új telóm "3G" részét fogom legelőször megunni.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#24) danee91


danee91
senior tag

Egyébként nézelődtem, ez a Honor 3C 129 euró, ide magyarba érve 145 euró lesz belőle (44900 Ft). VÁM nincs, hisz EU-ból vásárolható, viszont ÁFA különbözet dobta meg 1 kicsivel az árat.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#25) fateless


fateless
veterán

Már megérkezett, itt megvásárolható. (rossz képek vannak fent)

48k kifejezetten tetszetős ár.

MOD
Pontosabban mondva vagy rossz leírás van kint és valójában a Honor 3C play-t árulják, ekkor jó a fénykép, de akkor csak 1GB RAM van benne, vagy a Honor 3C-t árulják, de akkor rossz a fénykép és és jó a kiírás.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) littlelion21 válasza fateless (#25) üzenetére


littlelion21
addikt

Hmm, hozzánk végül az MTK-variáns jutott el?
De ennyiért tényleg nagyon jó...

(#27) danee91 válasza fateless (#25) üzenetére


danee91
senior tag

Ez bizony a Honor 3C, és ebben csak a 2 giga ram üt, de a többi része már nem mondható kiemelkedőnek...Inkább a Huawei G620s javasolt, Snapdragon 410-el sztem szvsz.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#28) #86973952 válasza fateless (#25) üzenetére


#86973952
törölt tag

A kép nem jó.

(#29) fateless válasza danee91 (#27) üzenetére


fateless
veterán

Nem igazán értem.

A G620s és e között nincsenek hatalmas érezhető különbségek számomra (főleg nekem nincsenek mert nem játszom a telefonnal 3D-s nyavalyákat).

Elhiszem, hogy neked inkább a másik kéne, de nem igazán győztél meg engem a procival, mert nagyon jó a 6582.
A 410-es proci nyers erőben erősebb, amit nem fogsz látni hétköznapi használatban, a 2GB RAM sem jelentős különbség az átlagos dolgokban. Ha a kettő közül kellene döntenem, nem tudom, melyiket választanám - ha nem kellene a 2 SIM foglalat. De mivel kell, ezért azonnal meglenne a nyertes. (Csak épp nincs értelme lecserélnem egyikre sem a Honor 3X-et...)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#30) danee91 válasza fateless (#29) üzenetére


danee91
senior tag

Valóban kinek mi a fontos, azonban akkor már inkább a Honor 3C Play, vagy a 3X...

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#31) t1


t1
addikt

Én is a 620S illetve a 3C között vacillálok, de jobban meggyőz eddig a +1GB mem + a nagyobb akksi.

Ezekre elérhető lesz majd a Lollipop vagy esélytelen?

(#32) #86973952 válasza t1 (#31) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem 5.0 -ba ne nagyon éld bele magad, de majd meglátjuk... Én nem gondolom, hogy minden 64 bites kap Lollit. Ez csak egyfajta "reklámfogás" jelenleg.

Egyébként EMUI 3.0 is egyelőre még 4.4 -re épül, ami esélyes.

Szerk.: Jelenleg még egy terméküknél sincs korrekt és hivatalos információ az 5.0 -ról, zászlóshajóknál sem, china verzióknál sem. EMUI 3.0 frissítéssel is elég "gazdaságosan" bánnak, már ha az eu verziókról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#33) vaki válasza fateless (#29) üzenetére


vaki
aktív tag

Mihez képest jó az MTK?

Mint írtam nekem a 4G-s 3C van Kirin 910 procival, Antutu 26xxx pontot hoz, szemben az MTK-s verzió 17247-ével szemben... Ez azért olyan különbség, ami a mindennapi használatban is látszik. Zárójeles megjegyzés, a korábbi Qualcomm 2 magos HaierW910-em is 17100 körül tudott a tesztekben és ahhoz képest érezhető a gyorsulás.

Amúgy azért nem értem ezt az üzletpolitikát, mert a kínai oldalakon 10$ különbség van a 2 változat közt, az még ÁFA-t rárakva is kb 3000 Ft. Mindössze ennyiért pluszban kapnánk erősebb procit, erősebb GPU-t (Mali450 a 400 helyett), 4G-t (én terméktámogatást :) ) és buknánk a dual sim-et - szvsz bőven megérné...

A felhasználóbarát felhasználó

(#34) #86973952 válasza vaki (#33) üzenetére


#86973952
törölt tag

DE neked Huawei verzió van. A 910 -es SoC előnye természetsen vitathatatlan, de tudomásom szerint "sima" Honor esetében csak MTK 6582 van.

(#35) fateless válasza vaki (#33) üzenetére


fateless
veterán

Félreolvastad.
A kérdés a G620s 410-es procijára vonatkozott, nem a 910-esre

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36) vaki válasza fateless (#35) üzenetére


vaki
aktív tag

Igazad van, ezt valóban benéztem, azt hittem ti is a 3C 4G-s verziójával hasonlítjátok.

Pluszban a Huawei üzletpolitikát nem értem, ha egyszer van 2 telójuk azonos néven, akkor miért nem a csekély árért jobb képességekkel rendelkező 4G-s verziót hozzák hivatalosan az európai piacra.

A felhasználóbarát felhasználó

(#37) vaki válasza #86973952 (#34) üzenetére


vaki
aktív tag

Mindkét telefon Honor 3C néven fut. Huawei felirat ezen sincs egy darab se, max a procin de azt még nem boncoltam ki belőle :)
Külsőleg pont ugyanúgy néz ki, mint a logouton az MTK-s verzió.

Ö a cikk alanya
Ő meg ami nekem van

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#38) #86973952 válasza vaki (#36) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert vélhetően Honor név alatt nem fogják ugyanazt a hardver minőséget hozni, mint a Huawei modelleknél. Ez látható a 6 -os esetében is.

Igazából csak ki szeretnének használni egy piaci rést, mivel ebben is nyomul az "azonos" helyről származó konkurencia. Meg így nem köpnek bele a szolgáltatói kapcsolatkba, részben hozzák be a china modelleket. Így csak részben csinálnak maguknak konkurenciát, de piacot szereznek.

Legalábbis nekem ez a véleményem.

Szerk.: Én csak "sima" Honor verzióról beszélek (ezt lehet edigital -nál is kapni). Ezeket most már érdemes különválasztani. Ettől még Huawei alatt kijöhet 1.000 változat, ahogy Honor 6 -nál is.

[ Szerkesztve ]

(#39) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
A 3G-t tudja mind a 2 SIM kártya foglalat vagy csak az elsődleges? Értesítési led van rajta?
köszi szépen!

(#40) t1 válasza Tündike25 (#39) üzenetére


t1
addikt

LED az van rajta, a másikról nincs információm.

(#41) t1 válasza t1 (#40) üzenetére


t1
addikt

Még mindig nem tudtam dönteni, hogy melyik legyen, Honor 3C vagy Huawei G620s :W

(#42) fateless válasza t1 (#41) üzenetére


fateless
veterán

igen

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) t1 válasza fateless (#42) üzenetére


t1
addikt

?

(#44) fateless válasza t1 (#43) üzenetére


fateless
veterán

Gondoltam, erre megkérdezed, hogy mi igen, én meg ráírom, hogy igen, Uram :D

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#45) t1 válasza fateless (#44) üzenetére


t1
addikt

Inkàbb segìts dönteni uram :)

(#46) danee91 válasza t1 (#41) üzenetére


danee91
senior tag

G620s :D

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#47) Ezekiel Ston válasza t1 (#45) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

3c...

(#48) Tündike25 válasza Tündike25 (#39) üzenetére


Tündike25
tag

Na, tényleg nem próbálta még ki senki így a 3G-t? :(

(#49) t1 válasza Ezekiel Ston (#47) üzenetére


t1
addikt

3C lett fehér hátlappal :R

(#50) Wildpath


Wildpath
tag

Sziasztok.

Szeretnék venni egy ilyen telefont innen [link]

megéri ennyiért?
nem igazán van tapasztalatom android telókkal, lumia 520-asomat váltaná.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.