Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Who am I? Jó kérdés. A válasz talán nem is lényeges, mint inkább az, hogy úgy éljen az ember, hogy legalább egy másiknak hiányozzon , ha véletlen nem lenne ;) :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) Senki9876


Senki9876
tag

Érdekes és nagyon elgondolandó írás. Szerintem a világon mindenki feltette magának ezt a kérdést. A szomorú az hogy nagyon sokan vannak azok akik egész életükben keresik a választ de sosem találták meg.

Az elmúlt pár napban nagyon sokszor elgondolkoztam hogy "Ki vagyok?" de sajna rákellet jönnöm hogy fogalmam sincs. (pedig sokáig úgy gondoltam hogy tudom ki vagyok, de sajna tévedtem, vagy útközben elvesztem)

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#3) blwolf_89 válasza tildy (#1) üzenetére


blwolf_89
csendes tag

Valakinek mindenki biztosan hiányzik... Azért annyira csak nem lehet egyedül senki.

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#4) Esmein válasza Senki9876 (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

Talán soha nem ismeri ki magát senki igazán. Én szeretnék legalább köszönőviszonyba kerülni magammal.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

meredek lett az írásod vége :( pedig tök jól indul
mikör összefutunk sosem ez látszik rajtad, sosem tűsz depisnek
kár hogy nem ide jöttél tanulni, fel tudnál pörögni rendesen

sajna nekem is szokott lenni ilyen ücsörgős időm, de így nyáron élvezetes a Főtéren stírölni a csajokat :D

[ Szerkesztve ]

(#6) troller


troller
senior tag

Ki vagyok én? Hát mostanában tényleg nagyon kivagyok! :DD
Egyébként meg az akinek tartod magad.
De miért tudná ezt más rajtad kívül?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#7) kem válasza lorcsi (#5) üzenetére


kem
addikt

Szerintem egy pörgős suli nem változtat azon ha egy ember túl sok mindent vesz észre, és túl sok kérdése van... akkor meg pláne ha már a válaszokból is több van neki mint amennyit egy átlag ember elbírna. És nem hiszem,h a csajokat stírölni ülne ki akárhova ha jól sejtem...
csak azt akartam írni, hogy lehet nem ismered annyira mint gondolod, de lehet,h tévedek.

tetszett az írás, úgy döntöttem felteszek én is egyet

Köszi!

(#8) #64791808


#64791808
törölt tag

Remek írás, érdemes mondanivalóval.

(#9) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Tényleg hangulatos.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.