Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Uhh. Utánanéztem, elvileg nincs halott, "csak" kb 20 sérült. Basszus de szar lehet azoknak, akiknek a házuk, kocsijuk, akármilyük megsemmisült.. és miért? Néhány gyökér melós miatt, akik habár nyilván tudták, hogy kell szakszerűen, szabályosan végrehajtani az akciót, de a jó kis "leeeevanbaszva, jóazúgy!" mentalitás és a lustaságuk miatt fostak az egészre... Valszeg már ezerrel bújják az álláshírdetéseket. Felelősségteljesség lvl 9000. Basszus, most komolyan, ide-oda ingó hajóra daru, rögzítés meg minden cucc nélkül? Szerintem egy halva született 3 hónapos csimpánz is rájön 13,5 másodperc alatt, hogy ez így nem lesz jó :C

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Ezek mi a rossebet csinaltak? :C :Y

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az kemény. Hány száz millió ment a kukába?!

(#4) tomiii. válasza kemotox (#1) üzenetére


tomiii.
aktív tag

what? :F

Nem most találták ki ezt a koncepciót, ez egy eddig is létező és bevált dolog. Most nem jött össze. Tök jó, hogy egyesek tökéletesek. :U Majd következőnek jobban sikerül.

na jó, a képen nem ez a szituáció áll fenn, mint a videóban, de akkor is :D Szerintem itt a daruk elhelyezése volt a probléma, mintha felakadnának egymásba. Valaki elszámolta.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Tovabbi kepek: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#6) kemotox válasza tomiii. (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Ha jól látom a te képeden darus hajók vannak, nem pedig sima mezei daruk hajóra rakva, mint a videóban. Kicsit sem hasonlít a kettő, a képen egy "cseppet" jobban vannak rögzítve a dolgok. Tök jó, hogy be akarsz offolni, azt erre meg mutatsz egy teljesen más dolgot. Mindegy, majd legközelebb jobban sikerül :)

[ Szerkesztve ]

(#7) tomiii. válasza kemotox (#6) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Ahogy nézem a képeket google-ben, darus hajók, daruk földön, daruk, mind-mind felborulnak alkalomadtán :D Előfordul az ilyesmi, nem kell egyből elátkozni a fél emberiséget. Valószínűleg van felügyelőjük, aki nem kétkezi munkás, ő jobban hibás, mint akik csak melóztak. :B

[ Szerkesztve ]

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Főnök? Itt a Béla.
Kicsit csúszni fogunk szerintem a melóval. :C

(#9) kemotox válasza tomiii. (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Fél világot? Szerintem nem azt írtam, de ha te mondod mester..

(#10) tomiii. válasza juliabrilke (#8) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Béláim, túltoltuk'

(#11) kemotox : Lehetséges, hogy "b@ssza meg a kutya". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) kemotox válasza tomiii. (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Rossz helyre rakták a kabátot. Elvitte a víz :D

(#12) kemotox válasza tomiii. (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Meg a kedves feleségét is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.