Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Hmmm, a Back to War-ban asszem 16000 volt az össz egységlimit. Igaz, 8 játékosnál is annyi volt, nem csak 2 játékos esetén.
Mindenesetre én várom.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) Kasya válasza errorcode06 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az egyseglimitrol nem esett szo, csak a megjelenitett egysegekrol.
En is varom!

(#3) Chp


Chp
őstag

A kutyafáját, erre lehet benevezek majd!

(#4) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

na végre valami tényleg jo game

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#5) trufa12


trufa12
addikt

Ideje már egy kis real time classic strategy game hogy jöjjön. :C

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6) buzus


buzus
aktív tag

Olcso 3D remake incoming, de ne legyen igazam.

(#7) Luck Dragon válasza buzus (#6) üzenetére

A black to war mai napig játszom a lenovo r40-en. Ez kötelező darab lesz számomra. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Luck Dragon

Esetleg a gépigényről van valakinek bármilyen információja?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Szegény ember Total Warjának tűnik.

(#10) johnyblaze válasza errorcode06 (#1) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Én anno hatalmas american conquest fan voltam,szintén a srácok készítették a játékot.
:)

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#11) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Első részt imádtam, még tavaly is nosztalgiáztam vele kicsit. Másodikkal is sokat játszottam. Várom nagyon :DD

(#12) errorcode06 válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem hiszem hogy az ajánlott egy valamilyen 4 magos amd, 4giga ram, meg valamilyen 1gigás gtx650-nél több lesz. Az előző részek is szépn futottak még gyengébb gépeken is.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

A mai napig elő szoktam venni a Cossacks B2W és az ACFB-t. Etalon RTS-ek. A Cossacks 2 szimplán szar volt, végre belátták ezt a fejlesztők is és visszatértek a gyökerekhez.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#14) Retro11 válasza =WiNTeR= (#13) üzenetére


Retro11
senior tag

Nagyon szerettem az egész sorozatot, kivéve a 2. részt, az tényleg egy rakás sz@r volt. Viszont, ha már gyökerek meg throwback, remélhetőleg az AI-n dolgoznak kicsit, mert az siralmas volt, anno kölyökként is fogtam a fejem, mennyire buta a gép.

(#15) X Factor


X Factor
addikt

Végre tudunk majd multizni megint :)

Make things work

(#16) wikings2


wikings2
őstag

Annó pentium 2 -n mikor nyüstöltük tesómmal, és fél óra volt néha 1-1 hajó elkészülte, mivel a játék nem laggolt csak epic lassan történt meg minden, aztán pentium 3 nál csak néztünk mint a csillagszemű juhász. Remélem nem cseszik el, vevő lennék rá!

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17) cskamacska válasza buzus (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Nagy divat ez mostanság. Ha úgy járunk vele mint a Blitzkrieg 3-al, akkor sokaknak fog sírni a szája. :o

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) buzus válasza cskamacska (#17) üzenetére


buzus
aktív tag

Vagy Heroes HD... vagy...

Remelem megcsinaljak hogy androidon is fusson touchscreennel ;] :W

(lehetne benne auto banyaszat, ill. csata, esetleg realmoney custom content) :O

[ Szerkesztve ]

(#19) trufa12 válasza cskamacska (#17) üzenetére


trufa12
addikt

Mi a baj a blitzkrieg3 al?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#20) cskamacska válasza trufa12 (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez Death of Dictators » Reviews » Blitzkrieg 3, meg ez TeaSeeOh » Reviews » Blitzkrieg 3, meg ez mind Blitzkrieg 3 > English forum > dose the game worth buying?.
Egyszerűen egy lebutított(és ez komoly, mert az első Blitzkrieg sem volt épp egy Close-Combat-Mission hibrid, de még ennél is árkádabbra vitték el, pl géppuska sebezte a tankokat első patchig, ami még Company of Heroes-nak is szégyene lenne ;] ) F2P játékot adtak ki, pontosabban akartak, majd még februárban meggondolták magukat, de 3 hónap alatt nem tudták megváltoztatni, így csak egy félig kész pénznyelő lett pénznyelés lehetősége nélkül, így mindenki grindol mint az ökör. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#21) Luck Dragon válasza buzus (#18) üzenetére

Az 1.35 Patch-el ha jól rémlik automata bánya építése, és emberek feltöltésére volt egy billenytű parancs, ahogy folyamatos családi ház folyamatos építése és végtelenített egység képzése ,hajó és paraszt is. 1 órán belül olyan gazdaságot építettél ki hogy öröm volt nézni. :)
A parancsok crtl+bal egérgomb+ikon nyomás, és még sok egyéb,valahol van is egy leírásom.:)
Ui azt hiszem abban van ahol már a magyarok is szerepelnek az ország listában:)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Reméljük a bejelentés hatására lesz egy Age of empires 4 bejelentés is nemsokára.:D

(#23) Luck Dragon válasza Föcsök (#22) üzenetére

Tényleg az is hogy eltűnt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.