Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azért a 6 Gb RAM eléggé kamuszagúvá teszi a dolgot... :) Meg a 12ezer mAh-s akkuval a tömege kb 1 kiló lenne. Bár ki tudja, miért ne? Ha elég elvetemültek, akkor fülhöz emelve telefonálni is lehet majd vele...

Bone figyelmébe:
Ez egy érdekes hír, esetleg egy tesztet is megérne! eMAG-nál már kapható is.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#2) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Jönnek az infók a Z 4 családról...

(#3) Fr0z3n válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mitől lenne 1 kg? Az ipad sincs 0,5 kg, mégis 8800 mah akku van benne. Ez a tab meg nem 2x akkora.
Amúgy tényleg kamu szaga van.

(#4) tothmaxy182 válasza Fr0z3n (#3) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ez 3,5 collal nagyobb (szerk: bocs, csak 3,3-mal), mint egy ipad, és 4000 mAh-val nagyobb akku is van benne. Egy Samu Tab Pro 12 colos és 730g 9500-as akksival. Csak viszonyítottam...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#5) spawn21


spawn21
veterán

Valószínű, hogy egy szteroidos szörnyeteg lesz. Szerintem max 4 giga ram lesz benne

iPhone 13p

(#6) Forest48


Forest48
aktív tag

"3 gigabájt LPDDR4 RAM-mal"
Az 2x3Giga ;)

(#7) tonerz


tonerz
aktív tag

A ram meg az aksi méret elég betyár (ha valóban így jön ki).

(#8) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Windowszal szeretnék valami ilyesmit. :)

(#9) azopi74 válasza kolosanyi (#8) üzenetére


azopi74
addikt

Surface Pro 3?

(#10) kolosanyi válasza azopi74 (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem felesleges olyan erős vas. Igazából Atommal is ellennék, meg épkézláb mennyiségű RAM-mal, mert nem játszok, de a ~13-as kijléző nem lenne rossz, a 10 hüvelyk kicsi. Egy-két megoldást találtam csak eddig, ami nem lenne rossz, de általában vagy nagyon drága, vagy RAM és/vagy tárhely hiányos. Talán majd Windows 10-zel több ilyen nagyobb hibrid lesz.

(#11) vicze válasza kolosanyi (#10) üzenetére


vicze
félisten

Egyértelmű: Lenovo Yoga Tablet 2 :)
Mi az ami nem felel meg ebben a kritériumaidnak? Ennél ütősebb nincs a piacon. Én az androidos verzióján gondolkodok erősen. Amúgy az Androidos a Pro. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) kolosanyi válasza vicze (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az, hogy erre nem emlékeztem. :DDD
Jó lenne, tényleg. Köszi szépen. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) poster válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


poster
csendes tag

Az iPad negyedik generációjában is 11560 mAh telep van.

(#14) Wapmester


Wapmester
senior tag

ha mindez igaz, akkor ez itt mindent le fog söpörni rendesen fölénnyel a tablet kategóriában :D

(#15) pengwin válasza Wapmester (#14) üzenetére


pengwin
addikt

Nem fog, nyugi. A legtöbb embernek ez már a túl nagy kategória.
13,3"-lal egyébként sem a tabletek között versenyezne, sokkal inkább a notebookok ellenfele lenne (igen, még androiddal is).
Én elfogadnám ha utánam dobnák, bár, hogy mit kezdenék vele egy Inspiron 7347 mellett, azt nem tudom. :))

(#8) kolosanyi
Dell Inspiron 3147, Venue 11? Előbbibe egy szteroidozott Atom van "Pentium" néven, 4GB RAM-mal. Ha jól tudom kapható FHD kijelzővel is. a Venue meg van Atommal, Core M-mel, Core i-vel, és kapható hozzá aktív stylus.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#16) babkukta


babkukta
senior tag

Mi ez a szörnyeteg??? :DDD ezzel embert lehetne ölni. Kétlem, h ilyen "tab"-ot kiadnak

Üdvözlettel, Tibi

(#17) vicze válasza pengwin (#15) üzenetére


vicze
félisten

A Venue 11 pöttyet(3x) drágább? :)

[ Szerkesztve ]

(#18) pengwin válasza vicze (#17) üzenetére


pengwin
addikt

a Yoga 2 Pro hardvere meg alul van méretezve a felbontásához és androidos, a kolléga meg windows-zal szeretett volna hasnolót, a wines Yoga 2 viszont csak 10"-os és a 32GB tárhelye sem éppen a legideálisabb, mondhatni tucat wines tablet egy kicsit egyedibb formával és windows-hoz használhatatlanul magas felbontású kijelzõvel.

(#8) kolosanyi
ha tabletben sok is neked a surface 3, laptop helyett akkor is megfontolható. ha jól vettem ki, akkor te wines tablettel szeretnéd kiváltani a laptopot.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#19) Emtra


Emtra
tag

Kell nekem :C

(#20) Wapmester válasza pengwin (#15) üzenetére


Wapmester
senior tag

nekem is túl nagy lenne ekkora kijelzővel, kivéve, ha a sony frankó kis billentyűdokkolót csinál neki és tablet pc lenne belőle :D

(#21) vicze válasza pengwin (#18) üzenetére


vicze
félisten

Van a Win-es változatból is 13-as, csak valamiért nem mindenhol forgalmazzák, és általában nincs a Lenovo listáiban... :F

(#22) pengwin válasza vicze (#21) üzenetére


pengwin
addikt

12,8 Ah-s akksi :Y
és abban már 4GB a RAM és 64GB a tárhely... na Így tényleg nagyon ütős, főleg a 600 dolláros árával.
és nálam még egy komoly pluszpont, hogy kihagyták belőle a projektort is... úgyis csak szó szerinti mókusvakitásra jó ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#23) Janika-1982


Janika-1982
tag

Brutális masina! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.