Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Remélem tanultam az Edigital hibáiból.

(#2) MaUser válasza szente (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Ja, ha át az egy vicc volt. Egész nap vagy 10x próbáltam őket elérni, de hasztalan...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) szente válasza MaUser (#2) üzenetére


szente
addikt

Hajnali 4kor keltem, akkor próbáltam, de még úgy is kellett negyed óra, mire beengedett az oldalra.

(#4) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Erről az eMAG boltról mit érdemes tudni?
Néztem egy laptopot edigitálnál cirka 250K, mig náluk 180K... wtf??

(#5) szente válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


szente
addikt

Román cég, bolti garival. Megbízhatónak mondható.

(#6) Alert89 válasza szente (#5) üzenetére


Alert89
tag

Romániában a legnagyobb online kereskedelmi cég, többmillió ügyféllel, a legmegbízhatóbbak.

(#7) Alert89 válasza Alert89 (#6) üzenetére


Alert89
tag

De azért a Black Friday-os őrületnek nem kell bedőlni, lehet, hogy itt Magyarországon először lesz tőlük és akkor komolyabb árleszállítások lesznek, de nálunk már hagyománya van ennek és megvannak már rá a taktikáik hogy úgy csökkentsenek, hogy mégis nyerjenek (előre felvitt árak, stb.) Ezért jó előre megnézni mennyi volt azelőtt (2-4 hónappal előre akár) a termék és más oldalakon is mennyibe kerül.

(#8) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Valaki meg tudná mondani hogy mégis mi lesz akciós és mi nem?
Nem találom az oldalukon.. Gondolom azért nem minden..

(#9) SP!T válasza Akos1994 (#8) üzenetére


SP!T
addikt

Ezt nyilvánvalóan csak aznap fogod megtudni, amikor akció van... :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10) Wildpath válasza Alert89 (#6) üzenetére


Wildpath
tag

Romániában nem ismerik a paypalt? :D

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#11) tomee007007 válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


tomee007007
őstag

Én már sokszor rendeltem tőlük (a magyar aloldalukról), nagyon megbízhatóak, soha nem volt velük gondom. De pl. a mobilok jó részét mindig úgy kaptam, hogy UK-s töltővel, + EU-s átalakító fejjel a gyári csomagban. Laptopnál figyelni kell, mert nem mind magyar billentyűzetes, sok a nemzetközis, de mindig fel van tüntetve. Egyébként jellemző rájuk, hogy arra a termékre is 2 év garit adnak, amire itthon egyébként a boltban csak 1 évet.

(#12) Mr.Csizmás válasza Alert89 (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

40k-ért (60 helyett) lenovo a859 sztem korrekt, nem MM féle 2-3k-t engedünk akció volt. persze akkoris az oldalt a sok proli DDoS-olta le, aki nézegetve az oldalt 20k-ért várt iphonet akcióban :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Saccco válasza Alert89 (#7) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez sajnos alap. Kereskedelmi trükk.
Az edigital is konkrétan meglépte, 105eft volt a hét elején a Samsung Tab pro 8.4, pénteken volt mellette egy 135eft áthúzva, de ez csak egy példa, más is csinálja.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem ez is csak paraszt vakítás lesz. A másik topikba linkeltem is egy kávéfőzőt amit kinéztem, viccnek is rossz az emag ára. [link]

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Na de most tudtommal a Fekete péntek alatt mindenre 50%-os árengedményt kellene adjanak, nem? Amcsiban tudtommal így indult el ez az egész. Ilyen 25%-oknál vagy kevesebb, nem lenne ennyi zombi horda amiket a videóban is látni. Természetesen jó az is, de 50%-os árengedménynél azért már legyen az bármi, odakapom a fejem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) wolruf válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


wolruf
őstag

Azt azért vegyük hozzá, hogy az általuk eladott cuccokra a magyarországi forgalmazók zöme nem vállalja a garanciát, tehát ha bármi nyűg van, kezdhetsz rajtuk keresztül ügyintézni (termék ilyenkor vissza az anyaországba, ott ügyintézés, majd visszajuttatás, ismeretlen átfutási idővel). Kérdéses, ez megéri-e az adott esetben párezer (van hogy jóval nagyobb) Ft-os kedvezményt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) Plazmacucci válasza wolfman (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó de ez itt a balkán.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) bepken


bepken
veterán

tényleg egy olyan webshopnál érné meg vásárolni fekete pénteken, ahol legfeljebb bolti garanciát kapsz?

egy termék gyári garancia nélkül egyértelműen kevesebbet ér, így nyilván könnyebb is "kedvezményes" árakat kalkulálni. - pláne ha a néhány "akciós" terméken kívül minden mást a gyári garanciás áron nyomnak...

persze kinek hogy :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19) wolfman válasza Plazmacucci (#17) üzenetére


wolfman
veterán

De ha csak 10-20%-os árengedmények lesznek, akkor az pi.s@füst. Akkor ez nem is annyira fekete péntek, inkább a nevével akarják felhívni a figyelmet, miközben ku..ára köze nincs az igazi fekete péntekhez! Az emberek meg be is kajálják!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) Plazmacucci válasza wolfman (#19) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig annyi lesz :)
Tudod miket akcióznak le ötven százalékkal? Amik alapból 10e Ft alatt kaphatóak. Azon keveset buknak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) tomee007007 válasza wolfman (#15) üzenetére


tomee007007
őstag

Elvileg 70%-ig lesznek termékek leárazva.

(#22) Spancho


Spancho
őstag

Én egy Walmart-os Fekete Péntekre azért benéznék...
Az edigi tényleg vicc volt ,egész nap próbálkoztam ,de semmi de éjfél után ahogy vége lett a fekete pénteknek valami csoda folytán megszűnt a túlterheltség és bejött az oldal :D
Erre az Emagra kíváncsi leszek ,de max konzolt vennék 'jó árasítva".

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#23) azbest válasza antikomcsi (#14) üzenetére


azbest
félisten

Azt láttad, hogy a két link nem ugyanazt a terméket mutatja? HD8743_19 vs HD8645_09. Persze lehet hogy ugyanazt tudja, de akkor sem ugyanaz, simán lehet más árszinten a kettő.

(#24) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszi srácok! Meglesem pénteken az oldalt....az elmondottak alapján több a bizadalmam feléjük :-)

(#25) koxx válasza wolfman (#15) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ez nem Amerika...

(#26) alevan


alevan
őstag

Romániában az emag olyan hibát vétett, hogy átszámítva 300-400 forintért lehetett 600000 forintos notebookot, 1 500 000 forintos swichet, Samsung S4-et vásárolni vasárnap 20 és 24 óra között. És kiszállítják. Vajon lessz magyarországon is hasonló hiba?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27) Mr.Csizmás válasza alevan (#26) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

volt, edigital lumia 520 négyezerért, persze törölték mindenki megrendelését :U románia jobban teljesít....(35k körüli alapár)

(#28) kiszi07 nem volt átverés, ha bementél volna egy edigitalba, ott az ügyfélszolgálattal lerendezhetted volna a lefagyott rendelést, amiről akár papírt is adtak, hogy tényleg meg van rendelve a nevedre.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) kiszi07


kiszi07
senior tag

Remélem a ramokat itt leárazzák remélem.. Edigital szép átverés volt, persze volt jó pár dolog, ami megéri :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29) banhammer


banhammer
veterán

Samsung Galaxy Ace 4 arany arban.
Vicc, maradok a magyar arukereso talalatoknal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) FragMaster válasza antikomcsi (#14) üzenetére


FragMaster
addikt

Nagy a szórás, van 1-2 dolog ami meg kb legjobb áron van akció nélkül is. Mondjuk gondolom azok lesznek nagy akcióban, amik eleve túl drágák.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#31) Alert89 válasza FragMaster (#30) üzenetére


Alert89
tag

Vagy ti már az előre felpumpált árakat látjátok, amiket a Fekete Péntek miatt nyomattak fel előre. :)

(#32) Alert89 válasza Wildpath (#10) üzenetére


Alert89
tag

WTF?

(#33) Segal


Segal
veterán

Nem csak az Edigital volt vicc hanem előtte a Media Markt akciója is...
Az ugyan nem fekete péntek volt de ott meg alapból röhejesen drágák voltak a tévék vagy aminek esetleg nem és meg is érhette volna kedvezményesen annak persze 1 nappal az akció előtt feltornázták az árát...
Csodára itt se számítson senki az a 70% az tutira valami alapból is 1000ft körüli kutyának nem kellő dolog lesz fillérekért csak hogy kiürüljön a polcuk a többi meg picit ár alatt lesz vagy csak épp szintre hozzák mert vannak náluk gazdagon túlárazott dolgok is.
Edigitalnál még én is hittem a csodába percekkel éjfél előtt kinnvolt a már csak pár perc felirat aztán elérhetetlen az oldal, néztem reggel elérhetetlen, néztem kora délután akkor egyszer belefutottam egy tele az oldal próbáljam meg pár perc múlva hogy akik fennvannak befejezhessék a vásárlást dumába aztán estefelé beadta nekem is a "nagyszerű" kínálatukat és rá kellett jönnöm hogy csodák nincsenek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#34) n00n


n00n
őstag

Miért érzem azt, hogy lehetetlen lesz megnézni pénteken az oldalt? :)

(#35) nubreed válasza tomee007007 (#21) üzenetére


nubreed
veterán

70% -ig. De bármibe lefogadom, hogy a termékek nagytöbbségénél kiszúrják az ember szemét ilyen 10-20% -okkal. Magyarországon egyébként sincs hagyománya, soha nem is volt, hogy elektronikai termékeket ennél nagyobb árengedménnyel adjanak. Ez nem az Amazon, ahonnan volt már, hogy akár 60%-os árleszállítással vásároltam pl fejhallgatót. Más termék csoportoknál talán lesznek nagyobb engedmények, majd kiderül, ruhákat pl elég jól szoktak akciózni, bár nem tudom emagnál van e ruha.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#36) FragMaster válasza Alert89 (#31) üzenetére


FragMaster
addikt

Aki ésszel vásárol keres a termékhez egy ár összehasonlítót árgrafikonnal...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#37) #16729600


#16729600
törölt tag

Amazonon Cyber Monday Woche van,vettem is egy 4TB -os WD My Book -ot 50% os árengedménnyel. :)

(#38) tomee007007 válasza nubreed (#35) üzenetére


tomee007007
őstag

Nyílván:) De pénteken minden kiderül...

(#39) rollair


rollair
csendes tag


Ennyit a hagyományról... ;]

(#40) Wildpath válasza Alert89 (#32) üzenetére


Wildpath
tag

úgy értettem se a román se a magyar emag nem ismeri a paypalt.. :))

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#41) #06658560


#06658560
törölt tag

Csatlakozom a fekete pénteken nem veszek semmit mozgalomhoz.

(#42) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Most komolyan, nem kötelező ott vásárolni. Nyílván nagyon komoly árengedményt csak úgy tudnak addni, ha a gyártók is beszállnak a buliba. Edigitalon volt Lumia 530 15e Ft-ért, gondolom ezt nem egyedül vállalták be. Én biztos megnézem majd mit adnak, ha van 20% engedmény, akkor már nekem megfelel.

Laci

(#43) banhammer válasza rollair (#39) üzenetére


banhammer
veterán

lel

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) tomee007007 válasza Gusztáv (#42) üzenetére


tomee007007
őstag

Jogos. De nem hiszem hogy túl sok 530-as talált gazdára...úgy nehéz ha nem lehet rendelni ;]

(#45) Dany007 válasza szente (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ugyanez jutott nekem is eszembe.
De szerintem tanult. Látta, hogy piszkosul nagy volt az érdeklődés, ezért gyorsan ők is rendeztek egy Fekete Pénteket. :D nehogymár kimaradjanak a jóból...

Egyébként igen, remélem informatikai területen is gondoltak rá...

Épp azon agyalok, hogy - ha lenne pénzem - felújíthatnám a gépem a GTA5-re készülve és ha tényleg 60-70%-os áresés lesz a CPU / VGA részlegen is, akkor mért ne?
Kb olyan 80k lenne valami jobb i5-öt meg deszkát venni, plusz beszámolva valamennyit ráfizetni a jelenlegi VGA-mra... Na most ha ezt megtudnám tenni 80 helyett mondjuk 25-30 ezer forintból(! ugye a 70%-os engedmény) akkor már meg is érné a dolog. De erősen kétlem...

Mindenesetre az már pozitívum, hogy legalább rendesen bereklámozzák a dolgot. Az E-digital-os mókáról én csak az indexen értesültem, mikor már arról írtak hogy elérhetetlen az oldal... :U
Plusz pozitívum, hogy a PH!-n hirdetnek. : )

(#46) bepken válasza Gusztáv (#42) üzenetére


bepken
veterán

nem érted... egész évben normál piaci áron nyomják a termékeket, természetesen gyári garancia nélkül. mellette néhány terméket "leakcióznak" - értsd: kb. azon az áron adják ilyenkor, amennyit valójában ér egy bolti garanciás termék.

"Nyílván nagyon komoly árengedményt csak úgy tudnak addni, ha a gyártók is beszállnak a buliba." - itt mire gondolsz?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#47) koxx válasza Dany007 (#45) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Edigital már bő 1 héttel előtte nyomta a bf akciót. 60-70%-ra elég kicsit esélyt látok, de legyen igazad :)

(#48) Napfénysüti válasza szente (#1) üzenetére

Azt én is remélem mert az övék egy totális kudarc volt.

Més que un club!

(#49) antikomcsi válasza azbest (#23) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ugyan azok, más a szín meg ilyesmi. Egy már van otthon, csak szeretnék egyet a dolgozóba is.

emag Philips Saeco Xsmall HD8743/19

media PHILIPS HD 8743/19

Akinek valami megéri az vegyen, amiket én néztem azok ilyen 30%-os kedvezménnyel sem lesznek jó árban.

Na de majd kiderül pénteken.

(#50) Dany007 válasza koxx (#47) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem láttam sehol. :D Nyilván nem a PH!-n hirdettek. :P
De amúgy indexen se láttam - pedig jönnek a reklámok -, egyik kollega pl youtube-on látta. Én ott se. Mindegy.

Pedig 60-70%-ot hirdetnek. Jó, persze ez valószínűleg marketing, de Amerikában ez a lényege ennek a napnak. Ráadásul ott nem ritka a 80-90% sem.
Nyilván 10-15%-ért nem érné meg a dolog.. Bár az ingyen szállítás is jó...

@antikomcsi:

Na ettől félek én is...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.