Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) riedgras


riedgras
tag

Szia!

Ha értelmes árban meg tudod venni, akkor jó választásnak tartom. Gtx frontos esetleg 650-es mondható versenytársának. Bár...

Segítség a döntéshez :))

(#2) beefjeez válasza riedgras (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

650 gyengébb, 650ti erősebb, mint a 7770.
esetleg 42k-ért nem játszik az xfx 7850?

(#3) riedgras válasza beefjeez (#2) üzenetére


riedgras
tag

7850 is nagyon jó választás, [link] még egy kis teszt.

(#4) engusz válasza beefjeez (#2) üzenetére


engusz
veterán

A 42 ezer már sok, az nem fér bele. De azért köszönöm a tippeket, futok még egy kört, hátha okosabb leszek a témában

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) BomiBoogie válasza engusz (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A 7770 a legjobb ár-érték arányú a te kategóriádban, vedd csak meg bátran.

(#6) proci985


proci985
MODERÁTOR

XFX jó, hugomnak egyventis van belőle, meglepően halk (Fractal R3 usb3 ház, Thermalright MUX120 black, CX400 revB, ventinek extrán még egy swif2-1200 van a gyáriak mellett, minden leszabályozva). egy HR03GTvel ellátott 3870et váltott (leszabályozott 140es venti volt rajta), nem lett tőle hangosabb a gép. kétventisnek meg jobbnak kéne lennie.

7770 jó. relatíve gyors (újabb címekben veri a 6850et, ami kb 5850 szint, ami valahol a GTX295 szintjén mozgott), keveset fogyaszt, innentől meg halk.

HTPCbe nagyobbat lehet venni, de a 7850ek már egyrészt jóval drágábbak, másrészt meg 80W vs 130W TDPre jelentős egy kisebb, csendre kitalált házban. esetleg még a 7790?et megvárhatod ha nem sürgős, bár annak még némi idő amíg megjelenik.

Generals2 viszont nagyon úgy néz ki F2P lesz, vagy P2W nézőpont kérdésétől, félek, hogy nem viszi tovább az első rész szellemiségét.

egyébként ha már letoltad a zero hourt is, nézted a shockwave modot? végre elkészült tavaly, nagyon jó lett. új egységes, változtatos és relatíve balancolt is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) riedgras válasza proci985 (#6) üzenetére


riedgras
tag

A 7790 nekem is eszembe jutott, de gondolom most/közeljövőben van szüksége rá, az pedig nem most lesz. (mire kijön, mire lejjebb megy az ára, ami alapból magasabb lesz a 7770-énél)

(#8) engusz válasza proci985 (#6) üzenetére


engusz
veterán

A Frostbite 2 miatt lehet jobb választás lenne egy 650 Ti. Erősen gondolkodom rajta. Abból is EVGA, mert már régi vágyam lenne egy termék a gyártótól :K

Zero Hour-ba még csak 2-3 órát tettem, először gyenge, majd közepes ellenféllel. Elég nagy szakadék van a kettő között, de kiismerve az erősebbik taktikáit, könnyű kijátszani, csak kezdeti "durr bele, akkor is támadok, ha nincs értelme" jelenséggel nem tudtam mit kezdeni

A shockwave mod még ismeretlen, de egy másikat már próbáltam, mert kellett pluszban egy kis zoom a jobb átláthatóság érdekében

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) riedgras válasza engusz (#8) üzenetére


riedgras
tag

eVGA az én véleményem szerint mára csak árban utazik az élmezőnnyel :U

szerk:

pl.: ez:

nem ez:

[ Szerkesztve ]

(#10) engusz válasza riedgras (#9) üzenetére


engusz
veterán

Ha évek óta árulod, építesz vele SLI rendszereket, akkor egyszer csak megkívánod :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) riedgras válasza engusz (#10) üzenetére


riedgras
tag

Volt nekem egy 8800GTX-em eVGA :K

Nem azt mondom, hogy rossz, csak annyit, hogy már nem hozza szvsz. azt a minőséget/innovációt, amiért anno sok pénzt kértek

Ráadásul fentiekből eVGA legalább 3000-el drágább :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) proci985 válasza engusz (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, ahhoz annyira nem értek (BF3 és NFS: MW sem érdekelt), tesztek viszont érdekesek lehetnek.

Zero Hour zseniális, eléggé eltérőek a frakciók. a három campaign is remek, de a generalos versus mókát imádtam. viszont versusnak ne menj neki hardon, hacsak nem _nagyon_ ismered a játékot. super weaponnal anno letoltam az utolsó ellenfelet is legnehezebben, de az tényleg kegyetlenül nehéz volt, első 20-30 percben kb másodpercre/negyed percre pontosan kell cselekedni, aztán onnantól, hogy megvan az ötös general szint és olyan 5-7 particle cannon már olyan ütemben tudtam irtani az áramtermelőit, hogy sose maradt energiája és szép lassan ki tudtam véreztetni.

a legjobb mindenestre az vele, hogy lehet rusholni, működik a steamroller, lehet gerilláskodni (stealth general!) és működik a turtle stratégia is. ilyen szempontból szerintem a legváltozatosabb és a legjobb C&C volt a ZH (C&Ctől a C&C3ig az összessel játszottam, RA3mat csak kipróbáltam de nagyon hamar hagytam).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

Én is most vettem meg az originon a c&c összest, mert bár a deluxe megvan, így biztosan megy win 8 alatt is majd a játék. Valami fórumon összejöhetnénk játszani is, mert az sc2 terranja nagyon hasonlít, de nekem is a c&c ZH a kedvencem...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#14) engusz válasza KINKY_007 (#13) üzenetére


engusz
veterán

Fontolgattam én is, de végül nem mentem rá. Bezzeg ha kárpótlásként szerepelt volna a listában, amiből a Sim City tulajdonosok válogathattak..

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.