Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hmm érdekes, ezt az Enduro-s dolgot megvan, hogy melyik páros támogatja?

pl nekem HP 4530S Probook , i5-2430m Intel HD + AMD HD7470 van... Ezzel lehet trükközni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) adamssss válasza Graphics (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Konkrétan mit szeretnél? Tuningolni, vagy letiltani az IGP-t?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Jelentem:
Dell Inspiron 5520
Intel core i3 2,4GHz Sandy + HD 3000 IGP
AMD Radeon HD 7670M 1GB

Tökéletesen úgy történt minden, mint a leírásban/videóban, most állok neki letesztelni, meddig stabil a rendszer. Hasznos írás, köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#4) Szoszo94 válasza adamssss (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Egy kis kitérő:
Az AMD CAP-ek mi(k)re jók? Profiloznak bennük játékokat, hogy jobban fussanak? Valami hasonlót mintha olvastam volna róluk...ezeket érdemes feltelepíteni? Nekem is az új szériás Dellem van, bár nem annyira erős, mint a Tied :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#5) adamssss válasza Szoszo94 (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Cap-et egy-két játékra szoktak kiadni, ahol általában csak az adott programban keletkező hibát javítják, és általában gyorsul is tőle a játék.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) Graphics válasza adamssss (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát akár letiltani az IGP-t, vagy ha van lehetőség kihasználni a váltás lehetőségét...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) adamssss válasza Graphics (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Azt hogy le tudod e tiltani az IGP-t a biosban neked kell megnézned. Ha van ilyen opció akkor tedd azt. Ha nincs, akkor csináld azt ami a cikkben leírtam.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) Szoszo94 válasza adamssss (#5) üzenetére


Szoszo94
őstag

És ezeket hol lehet megtalálni? :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) adamssss válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Fenn vannak a hivatalos oldalon. Konkrétan itt. Nyílván ezt mr nem kell felrakni, mert a 13.8 beta2-ben már benne van ez is.
Ezeket akkor érdemes felrakni, ha még nem jött ki új driver, de valamiért nem megy rendesen az adott program.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) vinibali


vinibali
őstag

ha valakinél mégis elszállna a BIOS frissítés...
:D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11) adamssss válasza vinibali (#10) üzenetére


adamssss
veterán

:))

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) Szoszo94 válasza adamssss (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

Áhh, köszönöm :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13) subaruwrc


subaruwrc
félisten

jó kis cikk, végre tuninggal is foglalkozik

(#14) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Az én notimban Radeon HD 7640G + HD 7670M felépítés van, és sajnos nem tudom tuningolni, pedig ugyan így csináltam mindent, mit ahogy a videóban szerepel. A csuszkák maximumon maradtak az Afterburnerben...

(#15) adamssss válasza Fairplays (#14) üzenetére


adamssss
veterán

De ott nem enduro van. Az más rendszer.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16) Fairplays válasza adamssss (#15) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Végül megoldódott....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.