Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Szomoru. Hogy jutottak hozza?

(#2) CaNNa3IS válasza Lauda (#1) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Lakópark- lépcsőház ajtó nincs zárva. Elektromos bejárati kapu szar. --- > ennyi csak kitolták őket :-(
Sajnos eddig valahogy bíztam abban, hogy itt nem történhet ilyesmi.Besurranók voltak mert két ajtóval odébb még a lakásba is bementek és elvittek egy táskát hajnal 3- fél 4 körül.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#3) Met válasza CaNNa3IS (#2) üzenetére


Met
nagyúr

Ami nincs bezárva azt elviszik, néha azt is ami be van...
Célszerű értéket nem tartani az előszobában ha gyakran elfelejtjük bezárni a bejárat ajtót.

Drága tanulópénz volt. :(

Vateran, olx-en nézelődj egy darabig hátha felbukkan.

Justreboot Ha lezárta volna a korláthoz valószínűleg akkor is elviszik, ha nem aznap akkor másnap visszamennek célszerszámmal.
Van olyan kép is hogy az első kerék van hozzá lakatolva valamihez:)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Le kell zárni. ;]

(#5) Lauda válasza Just_Reboot (#4) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#2) CaNNa3IS Nem nehezitetted meg a dolgukat. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Hétvégén hajnalban láttam egy bringát hozzálakatolva egy villanyoszlophoz hiányzó első kerékkel. Gondoltam a tulaj de fog örülni ha felébred. Ma reggel ugyanott volt a bringa, illetve már csak a váz, minden más le volt szedve :)) Ettől még szomorú, de mit vársz, ha nem zárod le? Az lenne meglepő ha nem vinnék el ...

(#7) rewolt


rewolt
csendes tag

Sziasztok
Nekem az egyik motoromat lopták el, feltörték a garázst, majd a kapun egy 300 Ft os made in china lakatot nem tudtak elfűrészelni és ezért átemelték felette :F :F

(#8) Joci93


Joci93
senior tag

Nekem 2 éve lopták el a bringámat zárt udvarból!!! Átmásztak a 'fekete' nindzsák a kerítésen.... Tettünk feljelentést a rendőrségen, de a bringa azóta sem került elő, szerintem még aznap szétkapták vagy átfestették. :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9) csoki46


csoki46
aktív tag

Nekem 2 motoromat lopták el. Az egyiket 5 éve nyáron, zárt társasház udvaráról, pont a háló ablak alól. Kormányzár, plusz motorzár volt rajta.
A másikat 2 hónapja, panel elöl, le volt zárva az is, ugyan csak az ablakom alól. Azért volt az utcán, mert állítólag benzin szag volt az egész házban. Pedig jól szellőző tárolóban volt, és tényleg egy csöpp benzin se folyt belőle, maximum a tanksapkán párolgott, de gondolhatjátok, hogy az milyen mennyiség..

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezért kell olyan valamivel lezárni, amit legalább félóra elvágni.
Az ilyenek nem szeretnek fél órát se dolgozni.

(#11) CaNNa3IS válasza D1Rect (#10) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Már tervezek valami ilyet csak a bicajt kell potolni

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#12) escape


escape
aktív tag

Amint működik, tedd fel az elloptak.tolvajkergetok.hu-ra. Remélem ez a helyes cím.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#13) gyurkikrisz válasza D1Rect (#10) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ha egy olyan lakatot elbírsz, akkor gratula. még a legdurvább lakatokat is néhány perc átvágni erővágóval.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#14) D1Rect válasza gyurkikrisz (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem olvasgass utána a témának, ne csak egy spybike reklámból tájékozódj.

(#15) dhstyle


dhstyle
tag

gyémántszemcsés fűrésszel a legjobb kerékpáros lakat is 4-5 perc.. vagy kevesebb :) nekem az egyik bringám már fél millió fölött jár és hát a szobámba alszik velem.. aki innen el akarja vinni az bátor :DDD

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#16) CaNNa3IS válasza dhstyle (#15) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Gondolom valami DH bringa.
Ott nem nehéz fél milka fölé menni :-D

Mostanában elszaporodtak a versenyek körüli lopások. Vagy ez régen is ment?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17) dhstyle válasza CaNNa3IS (#16) üzenetére


dhstyle
tag

Bárcsak az is lenne , de amúgy Triálbringa :) lopnak amúgy állandóan mindenhonnan sajnos... :(

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#18) gyurkikrisz válasza D1Rect (#14) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mutass nekem valami olyan lakatot, aminek ésszerü a súlya, és nem vágható el egy komolyabb erövágóval.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#19) D1Rect válasza gyurkikrisz (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

(#20) D1Rect válasza gyurkikrisz (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

(#21) dhstyle válasza D1Rect (#20) üzenetére


dhstyle
tag

de akinek van esze az nem erővágóval szarakodik hanem vesz 3 ezer forintért egy gyémántszemcsés fűrészt.. és pár perc alatt elvágja teljesen mindegy melyik lakatról van szó :D

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#22) D1Rect válasza dhstyle (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Akinek van esze, az nem biciklit lop.

(#23) Shinjike87 válasza D1Rect (#22) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ütős indok. A tényen ez nem változtat.

(#24) D1Rect válasza Shinjike87 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Azon a tényen, hogy a biciklitolvajok nem túl eszesek és nem is felkészültek?

(#25) dhstyle válasza D1Rect (#24) üzenetére


dhstyle
tag

annyi esze hiddel ,hogy van , hogy vegyen egy erővágót vagy egy gyémántszemcsés fűrészt.. még a darwin díjra jelölteknek is van.. és 1 lopással jön vissza az ára.. többszörösen.. mellesleg marhasok pénz van a bicólopásban.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#26) Tapsi válasza dhstyle (#21) üzenetére


Tapsi
addikt

Annak már hangja van, nem is kicsi. Komolyabb ötvözetet nem könnyű átvágni, még gyémántfűrésszel sem. Az pedig alap, hogy a bringát mindig le kell zárni, még saját tárolóban is. Itt bizony a tulaj is ludas a hanyagságával. Ez jut eszembe a sztoriról: [link]

(#27) D1Rect válasza dhstyle (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Erővágóval nem megy semmire, egy jobb U lakatot nem vág el vele.
De azért az is megnézném, hogy vág el életszerű körülmények között akármivel egy 10-12mm-es keményebb láncot, azt ugyanis nem tudod megtámasztani fűrészeléshez.

Meg a fene fog ezekkel szórakozni, amikor 200K+ bicajokat tyúkbéllel zárnak le.
Vagy mint a bejegyzésben is említett eset, le sincs zárva...

(#28) Gdi


Gdi
senior tag

Nekem 14-15éve lopták el, azóta sincs.

Gondolom gemkapocs vagy rendszámtáblaként végezte :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#29) Shinjike87 válasza D1Rect (#27) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ebben mondjuk neked adok igazat.

Vegyetek rólam példát; gyerekkoromban olyan gagyi biciklijeim voltak, hogy sose kellett senkinek. :D

(#30) dhstyle válasza Tapsi (#26) üzenetére


dhstyle
tag

https://www.youtube.com/watch?v=Ie7csXsN6XQ

tessék figyelmesen végignézni... mindenkinek ajánlom aki nem érti , hogy a wolframszálnak (gyémánt isjó) semmi sem áll ellen.. főleg ha nem -5fokba dolgoznak vele :))

[ Szerkesztve ]

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#31) D1Rect válasza dhstyle (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Továbbra is ajánlom figyelmedbe, hogy a láncokat nem lehet megtámasztani fűrészeléshez.
Én értem, hogy tomcaték nagyon tolták a spybike-os szarjukat, de attól még létezik elfogadható védelem.

(#32) Tapsi válasza dhstyle (#30) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem senki sem állította, hogy bármely védelem feltörhetetlen lenne. Többszázezres biztonsági berendezéssel ellátott autókat is vittek már el, ettől ezek a lakatok még csúcsminőségűek, és közel 10 percnyi fűrészelést a tolvajok nagy része nem vállal be. Egyszerűen túl magas a lebukás esélye.

(#33) dhstyle válasza Tapsi (#32) üzenetére


dhstyle
tag

éjszaka egy lépcsőházban ahol a kerékpártároló ráadásul jól eldugott helyen van ? Ha jártál már pár Budapesti bérlakásba panelbe vagy hasonlóba vágnád.. nem hogy 10 percük órák állnak rendelkezésükre.. amúgy engem se tomcat se a spybike nem érdekel csak itt mutatják meg épp , hogy simán el lehet vágni.. és a láncot is meg lehet támasztani.. csak egykis ügyesség :K

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#34) djculture


djculture
félisten

Tomcat előzetesben így cincognak az egerek.. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.