Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

Inkább Hands On videónak néz ki mint kémvideónak.
Vagy lehet az oppo keze is benne van, hogy a világhálóra jutott ez a videó.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát ez azért mocskosul menőn néz ki... Nagyon raj! :) :R

Minden szavam magánvélemény!

(#3) gerii


gerii
addikt

A széleken látszódik a tükör alkalmazása.
Amúgy pedig teli szájjal nem beszélünk ;]

(#4) Peet91


Peet91
aktív tag

Nagyon frankó kis telefonnak ígérkezik, ilyen vékony keretekkel újraértelmezheti a kompakt phablet fogalmát, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket...Csak le ne essen. :DDD

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ez már túlzás egy egyszerű keretet ért ütés és már pókhálós a kijelző, és a véletlen érintések száma is biztosra vehető hogy növekedni fog.

(#6) zdanee


zdanee
őstag

Ezt miért nem tudják a nagyok megcsinálni? Ha már mindenki a péklapát irányba megy, miért egyedül az Oppo (meg a Nubia Z9) képes normálisan, kis oldalkerettel és minimális holttérrel telefont gyártani? Pedig ez a jövő, notiban is, példa a 2015-ös Dell XPS13 pl. Samsung, LG, Sony, többiek, ideje ébredni!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#7) Viktor0610 válasza zdanee (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez szerintem már túl sok. Vagyis túl kevés (keretből), de érted. :D

Szerintem is sokkal több lehet a véletlen érintés, illetve én is azon a véleményen vagyok, hogy könnyebben sérül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

De jol nez ki!!!! :C

(#9) Garada válasza zdanee (#6) üzenetére


Garada
őstag

Sokkal elfogadhatóbb lenne minden termék ezzel a kinézettel.

(#10) Busterftw válasza zdanee (#6) üzenetére


Busterftw
veterán

Már nem azért de az LG kezdte a G2vel, sőt annak alul felül is keskeny. G3 is kompakt 5.5hez képest. A pókhálóra meg annyit hogy a mostani mobilok ugyanúgy törnek ha esnek az élükre. Nem értem miért baj nagyobb kijelzőt kapni kisebb házban. Vagy van itt valaki aki aktívan használja valamire a széleket? Mert én nem.

(#11) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Eddig nem tetszett a koncepció, de b@szki, ez nagyon menő. :C
Jó lenne, ha majd hozzánk is eljutna (mondjuk nem túl sok rá az esély).

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#12) Mr.Silkó válasza Busterftw (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#13) elmepocok


elmepocok
tag

Igen szemrevaló :D

(#14) gabber01 válasza Busterftw (#10) üzenetére


gabber01
addikt

"Vagy van itt valaki aki aktívan használja valamire a széleket?"

Van, mégpedig fogásra használjuk.
Egy bizonyos szint után már kényelmetlen a túl vékony keret, állandóan arra figyel az ember, hogy hol/hogyan fogja azt a szart, hogy ne nyomjon meg véletlenül valamit. Ezt nem ártana észben tartani.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#15) Sebestyen01 válasza gabber01 (#14) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kell egy kapadzkodo a hatuljara!es akkor meg a maltert is fel lehet nyalni vele a falra! ;]

(#16) judas13 válasza gabber01 (#14) üzenetére


judas13
addikt

Gondolom tapasztalatból mondod ezt- ami érthetően mindenkibe elsőre felmerül. Várjuk inkább ki a napi használatban életképes-e v csak parasztvakîtás ez a koncepció.
Remélem az előbbi.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) blagolf válasza gabber01 (#14) üzenetére


blagolf
senior tag

Akkor az S6 Edge is bukta.

Üdv, Zoli

(#18) Saccco


Saccco
nagyúr

A trükk:

Amúgy nagyon jól mutat. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19) Sebestyen01 válasza blagolf (#17) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Van akinek kenyelmetlen a fogasa,es a lehajlott resz ott nem erzekel igy veletlen elnyomni se lehet!

(#20) Kasya válasza Saccco (#18) üzenetére


Kasya
nagyúr

Edge olcso kiadas :)

(#21) ABal válasza gabber01 (#14) üzenetére


ABal
őstag

Már a legelső iPad Minin megoldotta az Apple, hogy rálóghat a kezed a kijelző szélére, és nem veszi véletlen érintésnek. Majd itt is megoldják valahogy.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#22) tjb007 válasza Saccco (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#23) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Anno bántam, hogy a Sharp keret nélkülijét nem lehet kapni nálunk... most annyira nem tettszik.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) M5Norbi válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyetértek.
Nekem a vékony keret a jó de ez már valószínűleg nagyon könnyen sérül.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#25) Crytek válasza M5Norbi (#24) üzenetére


Crytek
veterán

Aki dobálni veszi a telefont meg is érdemli a nyomorát :C :DDD

Óvom védem mintha élő lenne.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#26) Sebestyen01 válasza Crytek (#25) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azert az orok szabaly miszerint nem mi vagyunk a telefonert a telefon van ertunk!

(#27) M5Norbi válasza Crytek (#25) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én is vigyáztam minden telefonomra.Annak ellenére hogy sosem használtam sem tokot sem fóliát a legtöbb telefonomat igen szép állapotban adtam el(kivéve a fekete N95 8Gb ő csúnyán öregedett)De pl a 2 évig használt SGS-en még a mobilboltos csodálkozott.

Ennek ellenére mindegyik landolt egyet-kettőt. És mind sikeresen megúszta viszont a cikkben szereplő nagyobb eséllyel végezte volna berepedt kijelzővel.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

-Nekem nem tetszenek ezek a keret nélküli dolgok,már az oldalvédelem hiánya miatt sem,de ugye kinek a pap kinek a neje?

-És ha már itt tartunk,akkor ennek vajon mennyire sík a hátlapja?
-Mert ha olyan mint pld a Z3-asé akkor elég macerás lehet felvenni egy sík felületről? :U
-Szerintem a SONY a Z3-as esetében elkövette azt a pici hibát,hogy teljesen lekerekítette a telefon széleit vagy éleit és ezzel együtt a megfelelő fogás pontot is.
-Ha pld valaki lerakja egy teljesen sík asztallapra az úgy oda cuppan,hogy alig lehet fel venni az asztalról.
-Én ebből az elsődleges és még pár okból raktam rá oldalnyílós tokot. :K

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#29) sanyijedi


sanyijedi
őstag

pfu, de jól néz ki!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#30) buchy


buchy
tag

A videon látni, hogy a csóka se tudja rendesen megfogni. Alul-felül fogni kell :)

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki, de hasznalni biztos nem egyszeru.

(#32) Sebestyen01 válasza hemaka (#31) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Legalabb kicsit tornaztatja az emberek motorikus funkcioit, igy szoktatva ra oket a logikus gondolkozasra! ;]

(#33) zsolt0017 válasza Saccco (#18) üzenetére


zsolt0017
tag

És tényleg, ahogy húzogatja a kínai írást a kijelzőn, látszik, hogy a széle fele elnyúlik. Ez azért így nem gyere be.. :U Pedig elsőre milyen jól nézett ki :D

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos a keret fétisesek elégedettek lehetnek. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) tatabike


tatabike
őstag

Nekem azért nem tetszik, mert ezáltal még jobban ki van hangsúlyozva a felső és alsó keret, ami viszont így nagyon bumszlinak hat sajnos... :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#36) istnag válasza zdanee (#6) üzenetére


istnag
addikt

Miért lesz jó, ha nem lesz keret? Azon kívül, hogy jól néz ki (ez mondjuk erősen szubjektív). Azon az 1-1 mm -en már nem múlik semmi, de mondj 2-3 tényleges, használatbeli előnyét...

(#37) tzsolesz válasza gabber01 (#14) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így van.

(#38) kovgab válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


kovgab
aktív tag

+1

Ká Úr

(#39) Asycid


Asycid
tag

Amúgy nem kötekedésképp, de a cím szerint nem a telefon vékony kávája, hanem a róla készült kémvideó elképesztő :D

(#40) Quasi_modo válasza Halkow. (#5) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a véletlen érintések száma is biztosra vehető hogy növekedni fog.
Nem fog.

valami

(#41) Wajk


Wajk
addikt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#42) atike


atike
nagyúr

Szívesen megtapicskolnám... ;)

(#43) tzsolesz válasza Asycid (#39) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Anyanyelvünk sajátossága. Ez van. :)

(#44) Onei válasza Wajk (#41) üzenetére


Onei
csendes tag

Ez melyik?

(#45) zdanee válasza istnag (#36) üzenetére


zdanee
őstag

Mert a készülék mérete kisebb lesz. Ránk erőltették az 5"-os péklapátokat (amiket ki nem állhatok). A batár kijelző mellé a legtöbb gyártó még egy bazinagy házat is rak, hogy még nagyobbnak és robusztusabbnak hasson (az előlap kb 25-33%-a kihasználatlan felület nagy átlagban). Ha a kereteket elhagyjuk, egy 5"-os kijelző kb egy 4-4.3".os régi készülék teljes méretét adja, tehát megmaradna a nagy felület és nem kéne péklapátokkal rohangálni.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#46) tjb007 válasza Onei (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az R7, amiről ez a cikk szól.

(#47) Cyberpunk válasza zdanee (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cserébe problémás lehet a készülék kezelése, mivel előfordulhat téves érzékelés, ha beleér a tenyér.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Onei válasza tjb007 (#46) üzenetére


Onei
csendes tag

Ezen a képen egészen máshogy néz ki. :)

(#49) monti0222w


monti0222w
addikt

Ez durván jól néz ki, :K szerintem nem fogja zavarni a használatot a belógó újak.

(#50) zdanee válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


zdanee
őstag

Azért erre létezik megoldás. Szoftveresen is ki lehet találni, hogy az adott érintés szándékos volt-e vagy sem, meg ha ez elterjed, hardveresen is, ha az érintést érzékelő mezőt ráfordítod egy picit a készülék oldalára a kijelzőn túlra, mindjárt egyértelmű, hogy véletlen ráfogás vagy szándékos érintés-e.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.