Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Azért majd a főtopikba a játéknak lőhettek pár képet ;]
Sajna csak jövő héten vagy azután lesz PS4-em,így nem tudom kipróbálni :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) tomas51 válasza james001 (#1) üzenetére


tomas51
senior tag

Én jelentkeztem rá, PS4, rakok majd fel gameplayt ha kapok kódot!

(#3) shiftac


shiftac
aktív tag

Remélem majd lesz PC-s beta is.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#4) james001 válasza tomas51 (#2) üzenetére


james001
veterán

Csak aztán az EA nehogy rádszálljon :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) deakpeti válasza shiftac (#3) üzenetére


deakpeti
tag

en is csak remelni tudom

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#6) ferensz válasza tomas51 (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Xbox One-ra a kódok már kijöttek, páran játszunk is már vele, a gameplay meg fénykép felpakolással óvatosan, mert egyrészt a levélben is le van írva, hogy tilos, másrészt meg folyamatosan ugrál ide-oda a képernyőn egy BETA felirat a gamertageddel együtt, szóval egyből látni fogják, hogy ki volt az.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#7) dinostaRR válasza tomas51 (#2) üzenetére


dinostaRR
tag

De nem éppen szabad NDA-s:

Please remember all gameplay footage is confidential at this time. You cannot share or post gameplay footage or screens from the Closed Beta.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#8) oriic válasza shiftac (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz elvileg.

Live-Die-Respawn

(#9) konikan


konikan
aktív tag

Ezzaz, jött beta key :D

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#10) LamerGyuri válasza dinostaRR (#7) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

...és gondolod, hogy ez csak egy magyar gyerek fejében fordult meg egyedül? Úgyis lesznek lőtt képek és videók.
A képeken és a videókon ma már gyönyörűen ki lehet takarni bármit, csak meg kell mutatni a megfelelő szoftvernek a képelemet.
Másik településen netkávézóban nyilvános gépen feltölt, keresztszülő szomszédja nagyapjának facebook profilján megoszt; onnantól terjed, mint a vírus. Problem solved.
Főleg, hogy a PC-seknek már az elején beintettek: "Nektek is lesz. Majd. Béta? Ne is álmodj róla."

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11) james001 válasza LamerGyuri (#10) üzenetére


james001
veterán

Sőt már van is fenn egy videó YT-n,valami spanyol sráctól. :DDD Meg valami livestreamet is terveznek róla :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12) oriic válasza james001 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

YT-ről törlik folyamatosan streameket, meg Twitch streameket állítják le.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) deakpeti


deakpeti
tag

van 3db kulcsom akinek kell irjon pu t

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#14) tomas51


tomas51
senior tag

Meg kaptam a beta kulcsot már töltöm PS4.

Google Drive-ra teszem fel majd, és ahhoz adok letöltő linket, vagy yt-ra privátba.
Ha privátba teszem fel, akkor elvileg nem dumálhatnak nem?

(#15) kengyel válasza tomas51 (#14) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kis ízelőtőt csinálj nekünk :D

kengyel

(#16) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Na akkor ide is:
Nekem csalódás. Ha fent lett volna a Store-ban két hete, már megvettük volna, de ez így erősen kérdéses.. Nagyon szokatlan irányítás, nulla közeli sebességérzet, idegesítő (és átléphetetlen) videók, és üres város! Ja, és természetesen nincs kormánytámogatás. Illetve a régi csúcs NFS zenék sincsenek már -bár azokat már a Rivals-ben sem találtam.
Nem akarok messzemenő következtetést levonni fél óra játék után (ráadásul csak a bétával), de ettől sokkal jobbra számítottam. Van egy olyan érzésem, h One-on nem fognak ebből túl sokat eladni, mert a legtöbben megvárják amíg bekerül az EA Access ingyenes játékai közé. :B

[ Szerkesztve ]

(#17) tomas51 válasza kengyel (#15) üzenetére


tomas51
senior tag

Azon leszek, de csak holnap tudok felvenni. :(

(#18) james001 válasza tomas51 (#17) üzenetére


james001
veterán

Viszont a youtube-ot szerintem ne erőltesd,privátban is kitörlik tuti.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) kengyel válasza tomas51 (#17) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó lesz az holnap is, csak tudjam mire készülhetek :)

kengyel

(#20) tomas51 válasza james001 (#18) üzenetére


tomas51
senior tag

Rendben, köszi!

(#21) tomas51 válasza kengyel (#19) üzenetére


tomas51
senior tag

:)

(#22) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Tedd fel, csak valami más címmel.
Pl.: my little póni 2015 :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#23) Gainka


Gainka
őstag

Bétaban is ugy oldalazva kanyarodik az auto mint a videokban ?

(#24) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Az EA Games okozta a legtöbb csalódást a játékosoknak az elmúlt 10-15 évben, remélem mihamarabb kipusztulnak a piacról.
A csalós, ugribugri focis-cselezős, gagyivalósfizikás-autózós, vizesfüvönkétszázzalelőzős játékaikkal elmehetnek a temetőbe!

A Most Wanted óta mit tudnak felmutatni? Szart se! És ezek sírnak ha letorrentezik a játékaikat. Mintha cipőt vennél próba nélkül... Ha fos, nem veszem meg.

(#25) Thodeus válasza Rodi 4.80 (#24) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Kezdi átvenni a szerepüket a Ubi.

(#26) D1Rect válasza Rodi 4.80 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

"A Most Wanted óta mit tudnak felmutatni?"
Profitot.

(#27) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nektek is nagyon lassan tölt ps4-nél? 30 órát ír ki 16 gigára, mert már 2,7 lejött belőle. 20/10-es netnél.

PSN: szuhi

(#28) visiadam válasza deakpeti (#13) üzenetére


visiadam
újonc

Engem érdekelne :) visiadam7777@gmail.com köszi :)

(#29) Dreimus


Dreimus
senior tag

Toltam bele egy kevesett XBOX One-on, íme a véleményem:
Az elején nagyon lassan indult be az egész, lényegében cut scene majd 1 perc verseny majd megint cut scene, remélem a teljesben kicsit több idő lesz két átvezető között.
A grafika maga szépnek mondható csak zavar ez a filmes szemcsés filter, remélem a véglegesben majd csökkenthető lesz vagy akár kikapcsolható. A textúrak a tájon, épületeken láthatóan nem a legszebb, valszeg ezért van a szemcsés filmes filter, hogy takarja a valódi grafikát. A kocsik szépek, jól ki vannak dolgozva. A testreszabhatóság visszatért viszont picit egyedibb rendszert is kitalálhattak volna, mert néha elég nehéz kideríteni mikor értem az elejére :)
Irányítás, hát amíg jött le a játék olvastam a többiek véleményét és féltem. Szerencsére nem olyan vészes sőt megegyezik a rivals irányításával, így számomra tökéletesen megfelel. Egyedül a fékezéssel való kanyarodás ami néha picit nehézre sikerül illetve a drift az nagyon a halálom lesz, mert a kezdő kocsival nagyon nem mentek felfele a pontok :(
Ami még zavart egy picit az a kamera kezelés és kerestem is rá az opciókban beállítási lehetőséget de a beta-ba nem rakták bele így kiváncsi leszek mi lesz a teljesben. Illetve amit hiányoltam az, hogy nem lehetett kikapcsolni a sávjelölés merre menjek, picit zavaró volt. A versenyek elején a kezdés továbbra se sikerül mindig jól a gépnek és kapásból egy civil autóval találtam szembe magam vagy rajta hasonlóan mint a rivals-ban, a régi carbon mw részekben a szimpla kezdés tökéletes volt, szerintem nyugodtan visszarakhatnák.
A játékban nincs megállás, tehát a pause funkció verseny alatt felejtős, egyedüli pihenőt csak a garázs jelent.
Jelenleg nem tudnák egyértelmű véleményt alkotni, de az biztos, hogy EA Access-re előfizetek egy hónapra, amivel kapok 10% kedvezményt az elődrendelésre és ez a játék is idő elött kipróbálható lesz, így ki is próbálom, ha megfelelőek a beállítások és a játék megtetszik akkor a kedvezmény részeként ingyen volt az Access, amennyiben kivárok egy akcióig akkor meg azért :)

(#30) tomas51


tomas51
senior tag

Na srácok, itt egy fél órás gameplay PS4-en:
A videót én rögzítettem shadowplay-el 1080p 30Fps 50mb\s, a Fraps mutatja is, nagyon stabilan tartja a 30Fps-t, szépen fut egyébként.
https://drive.google.com/file/d/0B39Nymw2BbAoQnVrOHI2MndPSGc/view?usp=sharing

Mindenki levonhatja amit lát, nekem egy kicsit fura az irányítás meg szerintem túl sok a videó, ami megint csak egy kicsit erőltetettnek tűnik.
Jó szórakozást! :R

[ Szerkesztve ]

(#31) kengyel válasza tomas51 (#30) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen a linket, már nézem is :R

kengyel

(#32) aizen92 válasza tomas51 (#30) üzenetére


aizen92
addikt

Köszönjük a videót! :R
Ezek az élő átvezető videók nagyon furcsák, nekem megtörik a játékmenetet így kívülről nézve, és rengeteg van belőlük, néhol tényleg erőltetett.
Furcsa. Jó, hogy felraktad, nem lesz első napos vétel.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33) tomas51 válasza aizen92 (#32) üzenetére


tomas51
senior tag

Szívesen! :R

Teszek majd belőle még fel, egy kicsit próbálom előre vinni a betat hátha rejteget még valamit. :K
Én főként PC-s vagyok, így én se veszem meg PS-re, majd jön gépre arra igen, persze ha nem 15k-t fognak érte kérni az addig megjelent "ingyenes DLC-k miatt". ;)
Igen nem első napos a dolog.

(#34) mlinus


mlinus
őstag

Sziasztok!

Leírom akkor én is a tapasztalataimat:

Mindkét gépen volt szerencsém kipróbálni a bétát. Az Xbox-os verzióval kezdtem. Jól nézett ki, bár zavart hogy mennyire tele van filterezve a grafika. Aztán átmentem a PS4-re és wow... sokkal szebb. Az Xbox verzió valószínűleg 900p alatt fut jelenleg, vagy/és más AA eljárást használnak, mert a PS4-es verzió sokkal élesebb, tisztább.

Framerate érzésre mindkettőnél stabil, 30.

Az irányítás Rivals-ra hajaz, csak ugye ezúttal be lehet lőni hogy tapadós vagy driftelős legyen a kocsid. Ami rendben is van, de sajnos a kormányzás nagyon lomha, ezért minden autó nehéznek érződik, mint egy kamion. Ezen remélem csiszolnak. Csak le kéne másolni a Horzion 2 irányítását és kész. :D

Az AI csúszlizik összevissza, tipikus NFS betegség, bár itt úgy érzem még a korábbiaknál is rosszabb... nem értem miért erőltetik ezt a rendszert, szerintem senki se szeret így versenyezni.

Maga a város csalódástkelőten kicsi, konkrétan hangyányival nagyobb csak mint az Underground 2, ami már 11 éves. És azért szerintem most már illene járókelőket berakni. A Crew-ban is meg lett oldva, elugranak előled és kész. Nem olyan nagy szám.

A bejátszások jópofák, nekem tetszenek, viszont sokan mondják hogy nem lehet őket átugrani, azért ez újrajátszásnál baromi zavaró lesz. Ami viszont már most zavar, az a folyamatos telefonálgatás, és hiába nem veszed fel, 30 mp után visszahívnak. Folyamatosan zörög, sípol, és folyamatosan dumálnak. Tiszta GTA4 :D

Nincs pause menü. Soloban sem... mint ahogy a Rivalsban. :U

Na, akkor megvoltak a negatívumok, amiből bár elég sok van, szerencsére akad jó dolog is.

Nagyon jó lett a kocsiválaszták, és sikerült az underground-os NFS-ek rizskályha műhelyét egyesíteni a Forzás matrica editorral, így aztán tényleg olyan autót kreálhatunk amilyet csak akarunk :D nekem már csak ezért megéri majd beszerezni a játékot, imádom. Talán jobban is mint magát a versenyzést. A tuningolás is rendben van, testszik hogy testre lehet szabni az autó tulajdonságait. Nyilván nem egy Project Cars de teljesen korrekt.

Tetszik a "hangulat" is. Változó intenzítású eső, és néha még ki is világosodik! Ráadásul marha jól néz ki az eső effekt a kocsikon. Úgy látszik ez a generáció az esőről szól.

A hegyes rész nagyon élvezetes, nem szélesek az utak hanem elég szűkek, szóval ügyesen kell driftelgetni, ha az ember ráérez nagyon szép mutatványokat lehet végrehajtani.

Összeségében tehát elég sok dolog van ami nem tetszik nekem, de még így is jobb mint amire számítottam. Ha végre összegyűlik a pénz a kedvenc autódra, és ki tudod csicsázni pont úgy ahogy akarod, akkor bizony hatalmasat megugrik az élvezeti érték - viszont önmagában, mint versenyjáték, elég szegényes.

[ Szerkesztve ]

(#35) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Van egy-egy beta kulcsom mindkét platformra, mivel jelentkeztem betara azonban konzolom sajnos nincs.
Aki dob egy privátot, annak odaadom szívesen, aki kapja... :K

Szerk:Xboxos elkelt

[ Szerkesztve ]

(#36) oriic válasza #12634880 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ment PM!: :)

Live-Die-Respawn

(#37) #12634880 válasza #12634880 (#35) üzenetére


#12634880
törölt tag

PS4-es is elkelt! :))

[ Szerkesztve ]

(#38) orion1025


orion1025
őstag

Harmat gyenge próbálkozás, semmi Underground feeling nem jön át, bármit nézek róla. Ráaádsul a videókat elnézve, az irányítás is hagy némi kívánnivalót maga után. Az NFS lehúzhatná már magát a klotyón, mert évek óta csak égetik magukat.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#39) Gainka


Gainka
őstag

Muhaha, ne haragudjatok de ez a kanyarodás kib@szott béna :DD

(#40) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Van egy Xbone kódom, ha érdekel valakit akkor szóljon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#41) bulikavagyok válasza Adam_Shepard (#40) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt biztos lesz rá jelentkező! :R

(#42) Adam_Shepard válasza bulikavagyok (#41) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ok. köszönöm. :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#43) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#40) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

elkelt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#44) orion1025 válasza Gainka (#39) üzenetére


orion1025
őstag

Olyan PSX V-Rally szindrómában szenvedős, hogy tekereg utána a nézet...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#45) oriic válasza orion1025 (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Válts kamerát és ne az action kamerát használd. :D

Live-Die-Respawn

(#46) orion1025 válasza oriic (#45) üzenetére


orion1025
őstag

Szerintem játékot kell váltani ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#47) sz.atesz89 válasza orion1025 (#46) üzenetére


sz.atesz89
tag

Mikor már 4x dob ki internetkapcsolat miatt kicsit szétb*sz az ideg. Gépen netezek közbe, szól a youtube. Akkor mi a francért írja ki h megszakadt? Nem tudok 1 versenyt lenyomni. Miért kell a solot elb*szni és netes kapcsolathoz kötni? Sokkal jobb lenne ha rajtoltatás lenni, sokkal jobban passzolna a játékhoz. Jobbról balról tuning verdák, rajtoltatókkal. Nincs neon. :( Szép a grafika a kanyarodás kicsit szar.

PSN: szuhi

(#48) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

A másik meg amit írkál hogy, frissítsem a játékot vagy a rendszert. Megnéztem a legfrissebb van rajt mindenből.

PSN: szuhi

(#49) Dreimus válasza sz.atesz89 (#47) üzenetére


Dreimus
senior tag

Az ilyenek gyakorik egy stresz béta teszt során, erre a beta kulcsos levélben is tájékoztatnak. Azért van ez a béta teszt hogy belőjék a szervereket és megfigyeljék, hogyan reagál a program ennyi emberre.

Sajnos ez már csak ilyen, viszont a Rivals-ban előforduló, pattogó autók, a semmiből megjelenő civil autók itt is jelen vannak. Sebaj majd a kitöltendő élménybeszámolóba ezt is beleírom.

(#50) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Ha esetleg van valakinek 1 fölös ps4-es kulcsa, akkor én hálás lennék, ha megdobna vele. :R

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.