Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pit stop


pit stop
addikt

Z3+ként még lesz is értelme akinek az Antutu a támpont.
A normális utódot pedig majd várjuk. Kíváncsi leszek elő tudnak-e állni valami újdonsággal Sonyék :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Ennyi változással/fejlesztéssel ez is az M9 sorsára jut.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) babkukta


babkukta
senior tag

Hmmm... érdekes lenne ezt Z4 néven elpasszolni... átb@szva érezném magam. Az amúgy se hűvös működésükről híres Sony Z3 (mert igazából az) kíváncsi vagyok, hogy birkózik meg a snapi810el. Az akksiban viszont nem kellett volna visszalépés, habár a Z3 is jobban bírja, mint a Z2, mégis kisebb. Na, majd meglátjuk. 1 biztos, Z3at nem cserélek el rá :D

Üdvözlettel, Tibi

(#4) laci_csk válasza jacis (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

Igen, csakhogy ez egy atmeneti telefon ket csucs kozott Z3/Z4, mig az M9 onallokeppen a csucskategoriaban indult. Van azert kulombseg.

Xperia XZ3

(#5) Luck Dragon

És pár hónapot kell várnunk és olvashatjuk a Z5 megjelenési időpontját ,ami nálunk majd Z3 Plus Two-nak hívják. Én régen szerettem a sony vonalat de túl gyorsan adják ki készülékeiket még a konkurensekhez viszonyítva is. Ráadásul igaz nem tartozik a cikkhez, de eddig volt a környéken egy Sony center és Sony szerviz is és már azok sincsenek meg. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) isti215


isti215
tag

A z3+ elnevezés lenne a hozzá illő.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#7) jacis válasza laci_csk (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne humorizálj....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) drfedayn


drfedayn
tag

Azert nem lepődnék meg ha a htc-nal es a sonynal es repkednenek kifele a marketing osztalyrol meg a ceg mobilos platformjat irányító emberkek közül jópáran.

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#9) blagolf


blagolf
senior tag

Z4 semmivel sem rosszabb mint a többi csúcs. Mindegyiknek van hibája, egyik sem tökéletes. Hardveresen a Samsung van előrébb, de annak fejébe legalább szar a Ram kezelése. Szóval az sem jobb, csak drágább.

Üdv, Zoli

(#10) A 2. Vesztes válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Vicces vagy! Sajnálom a SONYcenterek bezárását is, remélem azért elleszel!

Egyetértek a többi fanyalgóval is teljes mértékben! Nincs semmi ingerem lecserélni erre a Z3-at, egyszerűen nem tud annyival többet, hogy érdemes lenne! Mégha beszámítanák a használt telókat az újba, mint az autóknál..... De ilyenről nem tudok. Ja, hogy el is adhatom a mostanit!? Ezténylegigaz. No ezt jól megbeszéltem.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) Remekelek28 válasza A 2. Vesztes (#10) üzenetére


Remekelek28
őstag

Jó bukóval el lehet adni,hogy vehess egy újat az eladott ár duplájáért:) És valóban mint irtad,lényegi ujitás alig van :(

[ Szerkesztve ]

(#12) xmaas válasza A 2. Vesztes (#10) üzenetére


xmaas
őstag

Majd jovore lesz erdemes cserelni Z5 re addig siman megalja a helyet a Z3 as is , tul sok rafizetes lenne a csere most es annyit bizony nem er meg ilyen pici valtozas

(#13) kcsa


kcsa
veterán

20 huvelykes hatlapi kamera? meh... :D

(#14) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Legalább lejjebb nyomja a z3 árát, valami értelmes szintre. Mert az egyik legjobban összerakott telefon volt tavaly, üzemidő és anyaghasználat tekintetében. Na meg kinézete a legjobb eddig a z sorozatból. A 810 meg annyi pluszt nem hoz, de hátha nem merülőforraló lesz és jó nagyot csalódunk.
Örülök hogy nem z4 néven jön ki, z3+ sokkal korrektebb.

(#15) babkukta válasza ctvagyok (#14) üzenetére


babkukta
senior tag

:C Szvsz is a legszebb telefon, azért vettem meg :D Mikor legelőször novemberben a kezembe vettem az MM-ben, tudtam, h nekem lesz egy ilyenem, nem is olyan sokára. Hát, nemrég bezsebeltem egyet. Gyönyörű telefon! Ez is az, csak félek, h az S810 melegedése a belsőt és a külsőt is tönkreteszi. Ha esetleg sikerült nagyon leszabályozniuk az órajeleket, azt mondom, oké, de tesztek nélkül tuti nem ugranék bele. Túl nagy visszhangja van annak a 4db A57es magnak, amitől azért tartanék, mint Sony tulaj. 50 fokra felmelegedve 10 perc játék után 100%, h nem maradna sokáig rajta a hátlap

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Sose értettem azokat akik azon problémáznak, hogy túl sűrűn jön új Z szériás zászlóshajó. Japóknál ez amúgy is divat, vagy divat volt, hogy sűrűbben frissítgetik az aktuális modellpalettát és mivel a Sony elég népszerű otthon is, így miért ne követné az ottani hagyományokat. A leváltott típus értéke (használati) nem változik semmit, viszont normálisabb áron lehet még újonnan aránylag friss, de már kifutott technikát venni. Nem kötelező fél évenként cserélni a legújabbra, akit meg ennyire megvisel az a pár változás amit fél évig nélkülöznie kellene az meg meg is érdemli :D
A telefon meg nagyon jó eséllyel Z4 néven fog eljutni hozzánk, nem fogják felborítani az ugyancsak sokak által kritizált, egyébként szög egyszerű és logikus nevezéktant.

A leírtakat tessék annak a fényében tekinteni, hogy felvállaltan Sony fanboy vagyok és szeretek kötekedni.

(#17) bubuka80


bubuka80
tag

Sok forradalmi és kevésbé forradalmi újítás nem született, mint ahogyan a z2 és z3 esetében sem. Talán z1-z2 tulajokat megmozgatja. Kifejezetten félnék a melegedéstől.

(#18) Tomi_Ohl válasza Gyuracell (#16) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Egyetértek veled, felesleges felháborodni.

A leírtakat tessék annak a fényében tekinteni, hogy felvállaltan Xiaomi fanboy vagyok és a Xiaomi évente csak egy csúcsmodellt ad ki. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19) #22743424


#22743424
törölt tag

Gondolom azért kellet kiadni mert legyen már legalább egy olyan Z szériás telefon ami támogatja a 64 bites rendszert.Majd a P2 az lesz az igazi változás remélem kijön

(#20) Gyuracell válasza #22743424 (#19) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Nem lesz P2, viszont a szeptemberi Z5-nél lehetnek meglepetések, ígérgetett a Sony új formanyelvet és lassan az új IMX230-as kamera szenzornak is telefonba kell kerülnie. Egy QHD-s variánst és 4GB ram-ot se tartanék túl irreálisnak. Voltak még pletykák az oldalsó bekapcsoló gombba épített ujjlenyomatszkennerről, elvileg létezik már rá megfelelő szenzor és persze egy új dizájnnál növelhetik a gomb méretét is. Szóval lesznek még itt érdekességek, de lehet ezeknek egy részé csak a Z6-al mutatkozik be.

(#21) marc.loedi válasza Gyuracell (#20) üzenetére


marc.loedi
csendes tag

Honnan veszed, hogy nem lesz P2? Nem kötekedésből, tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#22) Gyuracell válasza marc.loedi (#21) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Fusd végig a P2-s hírnél a kommenteket, páran azért szerintem irkáltunk elég meggyőző érveket.
Röviden: nevezéktan felrúgása, régi formavilágot csúcsmodellbe nem hozna vissza senki, a vastagodás, a tervrajz kivitelezés minden szempontból, a nemlétező kamera szenzor stb.
Csak egy márkaismeret hiányában és feltűnési viszketegségben szenvedő, Xperia P tulaj álmodozása volt a P2.

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

20,7 hüvelykes hátlapi kamera :D Az oszt'igen :D

Legyen megapixel :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Tomi_Ohl válasza Graphics (#23) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

LOL tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#25) kcsa


kcsa
veterán

Néha tényleg láthatatlannak érzem magam #13 :D

(#26) Luck Dragon válasza kcsa (#25) üzenetére

Hogy megnyugtassalak én látlak :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) pit stop válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


pit stop
addikt

Te kinek válaszoltál? ;]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#28) Luck Dragon válasza pit stop (#27) üzenetére

Szellemekkel suttogok :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Deck válasza bubuka80 (#17) üzenetére


Deck
titán

Z,Z1 (egy kategória)
Z2,Z3 (egy kategória) hardveresen is szinte ugyanaz.

Nem izgat a Z4 mivel kicsit jobb hardveresen aminek a való életben semmi haszna mivel már a korábbiak is szuperek.

PS5

(#30) bubuka80 válasza Deck (#29) üzenetére


bubuka80
tag

Abszolút egyetértünk:)

(#31) Tomi_Ohl válasza Deck (#29) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Z és a Z1 közt több különbség van, mint Z1 és Z2 közt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#32) Gyuracell válasza Tomi_Ohl (#31) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Igen inkább a Z1, Z2 és Z3 egy liga, de még akár a Z4-et is hozzávehetjük. A Z és Z1 között fejlődéshez kb. csak a Z1 és Z4 közötti ér fel.

(#33) leslien


leslien
nagyúr

azon sem lepődnék meg ha következő hónapban nálunk is lenne vmelyik szolgáltatónál..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#34) Rola_90


Rola_90
csendes tag

2-3 hete volt egy hír, hogy nem sokára bemutatkozhat a z4 compact. Erről tud valaki valamit? Lesz ilyen telefon, vagy csak kacsa az egész?

(#35) Gyuracell válasza Rola_90 (#34) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Egy A2-höz hasonló frissítés lett belőle. A4 néven dobtak piacra (ez is szigorúan csak Japánnak) egy Z3 Compactot műanyag hátlappal két új színben.

(#36) Hanon válasza Gyuracell (#35) üzenetére


Hanon
tag

Azóta is várom, hogy jöjjön a nemzetközi forgalmazás bejelentése erre. Végre kék telefon, a műanyag ház meg egyáltalán nem zavar.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#37) Gyuracell válasza Hanon (#36) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Hát a tavalyi A2-ből kiindulva ez is jó eséllyel NTT docomo exkluzív telefon marad, pedig tényleg pofás ez a kék árnyalat.

(#38) #65577472 válasza Hanon (#36) üzenetére


#65577472
törölt tag

De miért olyan fontos, hogy A4 elhagyja Japánt? Veszel egy Z3C-t, rá valami ilyesmit, azt' jó napot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.