Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lukeska


lukeska
csendes tag

Remélhetőleg ez nem lesz tele hibával. :U

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mivel a Google-é így mért olyan meglepő? Alapból nem értem a nexus miért nem Moto
Egyébként meg így ez a kép alapján a felhasználói felületet nem nagyon kellett átvarázsolni, szóval, sok dolgunk nem volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) dsr válasza lukeska (#1) üzenetére


dsr
senior tag

Semmi hiba sincs benne :)

(#4) mtcob válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


mtcob
senior tag

Véleményem: [link] :))
Egyébként inkább jöjjenek gyorsabban a frissítések, minthogy át legyen szabva a felhasználói felület a gyártó által, egyrészt a Holo UI is tud egész okos dolgokat, másrészt a gyártói megoldások sokszor rontanak a felhasználói élményen (nyilván nem csúcskategóriára gondolok, ott nincs ilyen gond).
A Moto G árkategóriájában se hardveresen, se szoftveres támogatásban nincs méltó ellenfél, remélem hasonlóan jó cuccokat jelentenek be majd most január végén is :K

(#1) lukeska Mivel a szoftver majdnem 100% ban stock droid (és a google felügyelete alatt készül), így nem lesz benne hiba :N

[ Szerkesztve ]

(#5) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Dícséretes

Iphone 7

(#6) miklosbard válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


miklosbard
csendes tag

A képen még a 4.3-as felület látható.

US, FR és DE modellekre érkezett meg a frissítés eddig, BR, EU és GB még várat magára. GB modellekre be van igérve a januári frissítés, de pontos időpont még nincs kihirdetve. (a németet sem jelentették be előre, egyszer csak jött)

[ Szerkesztve ]

(#7) petipetya válasza mtcob (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyetértek. Sokkal vonzóbb egy ilyen telefon, amely viszonylag hamar megkapja az Android frissítést, mint valami csili-vili gyári felület két verzióval lemaradva.

Különben pedig nagyon szimpatikus ez a Moto G a jó ár/érték aránya miatt. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8) GALARDO válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


GALARDO
addikt

Én sem értem, pedig jöhetne már egy MotoNexus. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) FET-MEN válasza petipetya (#7) üzenetére


FET-MEN
veterán

Igazán forgalmazhatnák itthon. Régen nagyon szerettem a Motorolát.

Iphone 7

(#10) Nigér


Nigér
őstag

Emelem kalapom, ezt így kell!

[ Szerkesztve ]

(#11) miklosbard válasza FET-MEN (#9) üzenetére


miklosbard
csendes tag

Amazon kihozza itthonra is garanciával, bár úgy kicsit drágább, mintha kint vennéd meg, demégúgy is elég jó áron van, ha fontos a normális gari.

(#12) FET-MEN válasza miklosbard (#11) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R meg is nézem mennyi.

200 euró. Nem vészes. Ennyiért jó egy majdnem nexus.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#13) C$abi


C$abi
aktív tag

GG, viszont erős Google hátszéllel könnyebb frissitgetni...
Javìtsatok ki ha rosszat mondok, de a Moto X-et lehet a Moto Makerben testreszabni és
a Moto G mé g csak pár hónapja van piacon és nem is csúcskészülék (mármint hogy nem egy S4 kategóriatárs)
Így egy picit félreérthető a cikk

[ Szerkesztve ]

(#14) lapa


lapa
veterán

"tavalyi csúcsmodelljére"

ez biztos?

[ Szerkesztve ]

(#15) mtcob válasza C$abi (#13) üzenetére


mtcob
senior tag

Napi félrevezető cikknek is meg kell lennie ;) :W

(#16) C$abi válasza lapa (#14) üzenetére


C$abi
aktív tag

Én is ezen filóztam...

(#17) maximilian4


maximilian4
addikt

Ebbe a moto-ba van már magyar nyelv?

Maxi

(#18) dsr válasza maximilian4 (#17) üzenetére


dsr
senior tag

Nincs sajna.

[ Szerkesztve ]

(#19) miklosbard válasza C$abi (#13) üzenetére


miklosbard
csendes tag

S3 kategória :C és igazad van, nincs Moto Makerben

[ Szerkesztve ]

(#20) rodrigez válasza FET-MEN (#12) üzenetére


rodrigez
senior tag

Szállítással együtt megállt 54000 alatt kicsivel! Hétfőn napon rendeltem meg és vagy csütörtökön vagy pénteken már nálam is volt a cucc. Szállítással együtt ennyiért egyszerűen nincs jobb ennél. 1-2 kínai MediaTek-es készülék olcsóbb lehet de nem sokkal és ha vámolni is kell akkor még 60 fölé is csúszhat a dolog. 1gb RAM, 4 magos Qualcomm, 720p kijelző, fasza összeszerelés. Egy szavam sem lehet. Eddig csak ajánlani tudom! ;)

(#21) rodrigez válasza maximilian4 (#17) üzenetére


rodrigez
senior tag

Az sajna tényleg nincs, de ez gondolom nem marad így. Biztos lesz rá rengeteg custom rom is.

(#22) kelly416


kelly416
veterán

Ha tiszta véletlenül nem írták volna ki, hogy ki a cikk szerzője, akkor is már az alcím elolvasása után bizton tettem volna rá egy nagyobb összeget. A Moto G mint a Motorola csúcskészüléke? Meg úgy egyáltalán, mi köze a Moto Maker szolgálatatáshoz?

Nem tudom, ezt az embert más sokan lehurrogták, hogy egyáltalán nem figyel oda, mit ír ki hírnek, erre meg sokan megvédték, hogy a szegény a német tömegközlekedésen írja a híreket egy ősrégi telefonon, ezért van tele hibákkal. De ez nem elírás, itt tudásbeli gondok vannak már. A Moto X-et nem először keveri a Moto G-vel.

(#23) miklosbard válasza kelly416 (#22) üzenetére


miklosbard
csendes tag

Nem értem mi a baj vele, az alcím teljesen igaz, csak a Moto X-re, nem a G-re:D

(#24) petipetya válasza FET-MEN (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

A következő hsz-ed már az lesz, hogy megérkezett a megrendelt telefon. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#25) dsr válasza kelly416 (#22) üzenetére


dsr
senior tag

Én is ezt akartam írni , de megelőztél. Az embernek van egy bizonyos elvárása a hírek minőségével szemben , ha már Magyarország legnagyobb telekommunikációs oldalát olvassa.

(#26) Matada2.3 válasza dsr (#25) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ennyi.

On: nagyon jó irányba halad a Moto, nekem nagyon sokáig a g volt kilátásban, de aztán olcsóbban hozzajutottam egy SP-hez. :)

Finn the human

(#27) margithid válasza maximilian4 (#17) üzenetére


margithid
veterán

Felraksz egy magyar launchert és kész a magyar nyelv:)

(#28) vittorio7


vittorio7
őstag

Remek hír. :)

(#29) petipetya válasza dsr (#25) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt nem értem, hogy senki nem szólt neki, vagy nem olvassa a hozzászólásokat?

"nincs rá lezsóidő"

(#30) rodrigez válasza margithid (#27) üzenetére


rodrigez
senior tag

Attól még a beállításokban ugyanúgy szívsz ha nem beszélsz angolul, spanyolul vagy németül. :) De kétségtelen, hogy el lehet evickélni. :)

(#31) dsr válasza petipetya (#29) üzenetére


dsr
senior tag

Hát úgylátszik...

(#32) halkow


halkow
őstag

házon belül nem is csodálom

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) Maacaw


Maacaw
tag

OFF: A Moto G megéri a jelenlegi árát? Olyan 60.000 FT körül mozog ha jól tudom. És várhatóan lesz rá magyar nyelv? Köszi előre is a válaszokat, és bocs az OFF-ért.

Egyébként nagyon bejövős a modell, a kellemes műszaki paraméterek mellé, gyors Android frissítés jár :C

(#34) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Na ezt jó hallani, :K Lehet befigyel majd egy ilyen telefon

Maacaw Szia! Szerintem abszolúte megéri

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#35) mtcob válasza Maacaw (#33) üzenetére


mtcob
senior tag

Egyértelműen megéri, 77k ig (Nexus 4) nem találni jobbat :N
Magyar nyelv viszont sajnos nem várható rá, mivel a motorola hivatalosan nincs jelen Magyarországon :(
Persze mivel már most elég elterjedt pl itt a PH!-n is, a hozzáértők szerintem biztosan készíteni fognak hozzá egy magyar custom rom-ot ;)

(#36) Maacaw válasza mtcob (#35) üzenetére


Maacaw
tag

Köszönöm neked és ted_mosby-nak is a gyors választ, nem nekem kéne, csak az egyik barátom ebben az árkategóriában tervez telefont venni, de ezek szerint jó döntés, bár én az SP-mel is meg vagyok elégedve.

(#37) M5Norbi válasza Maacaw (#36) üzenetére


M5Norbi
őstag

Abszolút megéri. Csak mivel külföldről kell rendelni(vagy itteni gsm boltban drágább) a gariztatás nehézkesebb lehet de azért nem olyan elromlós fajta a Motorola.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#38) Crytek


Crytek
veterán

Na akkor már csak a 16GB-ossal kell telerakni a német saturn boltokat és vesszük is!!!

Next PC Upgrade: 2022

(#39) Graphics


Graphics
Jómunkásember

? MOTO G miota csucsmodell? Moto X lenne...

Amugy a forrásban még csak,ilyen,sincs, hogy csûcsmodell... Khm... napi FAIL

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Hallosz


Hallosz
senior tag

Sziasztok!
DE 8 Gigás MotoG-m van. Az iPhone 4s-t eladtam mert ez sokkal jobban fexik. De. Frissíteném és kiírja, hogy a 4.3 verzió a legfrisseb, nincs újabb. Bátortalanul érdeklődöm, hogy nem is fog frissülni, vagy valamit nem csinálok jól?
Előre is kösz!

Mert lakni, muszáj.

(#41) Jana33


Jana33
csendes tag

Nekem se frissült még,Német a telcsim.

(#42) Zoja™


Zoja™
őstag

Én ezeken a ,,napi fail-okon'' már csak fogom a fejem és röhögök... :D

(#43) rodrigez válasza Hallosz (#40) üzenetére


rodrigez
senior tag

Enyém is 8 gigás, amazonról Angliából behozott és nekem is ugyanúgy a rajta lévő 4.3-at találja a legfrissebbnek. Lehet van egy kis átfutási idő a rendszerben. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ej, ha megkapná a Nexus Experience launchert...

(#45) drzsoo1 válasza Hallosz (#40) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Nekem se frissült még, mai Motorola ügyfélszolgálat infót kaptam ott is csak januárra igérik a 4.4-et, úgy hogy most még biztosan nincs a UK forrásból származók esetén. A cikk így tehát nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#46) pranksta válasza drzsoo1 (#45) üzenetére


pranksta
tag

Nem a G-ről van szó, hanem az X-ről. Nem értem, miért nem javítják ki a címet..
Egyébként már pár napja január van :))

[ Szerkesztve ]

dubito ergo sum

(#47) tfec80 válasza pranksta (#46) üzenetére


tfec80
tag

A héten indult a nem USA g-k frissítése is. De sajnos még az enyémre (UK) se érhető el.

(#48) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Éljen mert 1-gyárto frissit.ill az "Android" gányoltságát enyhiti.Más gyártok nem sietnek frissiteni föképpen az UMCSI! "KITKAT"ra mel ytán nem is müködik? minden telon? Hajrá más OS-Op-rendszerek,optimalizáltak,s nem csak 1-gyárto 1-ketyerén mükszi!

föolvaso

(#49) HawerKing


HawerKing
őstag

Szinte mar vetekszik a Nexusokkal :) ha android akkor csakis Nexus vagy Motorola :DD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#50) kelly416 válasza mtcob (#35) üzenetére


kelly416
veterán

Próbálták, sajnos valami védelem miatt eddig nem sikerült a gyáriba magyar nyelvet tenni. Lehet, hogy 4.4-en más lesz a gyerek fekvése, de kicsi az esély erre is. Root esetén már működik a morelocale 2, de nemsokára lesz CM is, ebben biztos vagyok, mert igen jó áron árulják és bitang jó kis telefon. Tuti lesz xda-n (vagy már van is) nagy rajongó/felhasználó tábora.

FRISSÍTÉS:
Aki rendelkezik ilyen telefonnal és még mindig csak az a fránya 4.3 van rajta, az legyen szíves kicsit megnyugodni. Jön a friss ropogós KitKat, de nem egyszerre mindenkinek van átfutási idő is, meg tudtommal angliában még nem tették elérhetővé, csak a németeknél. Tehát akinek német telója van nemsokára megkapja, akinek meg angol (jómagamat is beleértve), még várnia kell akár két-három hetet is. (Hogyan is csináljam, hogy addig kibírjam... lehet, hogy eladom és veszek inkább egy Nexus-t jóval drágábban, mert arra már kijött... :DDD). Türelem kedves fórumtársak. Az egy nagy erény. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.