Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Elsőre tetszett. 2. mondom szemből mi 3.
utána jött a zuhany hogy szépen innen onnan lopkodtak még, de nem áll össze a cucc.
Ez a telefon pontosan azt képviseli amit a legtöbb ismeretlen kívani cucc.
papíron jó specifikációk, ismerős külső és szoftveresem nem a legjobb.

(#2) Ádám16


Ádám16
addikt

A pro és kontra dolgok alapján egy tetszik" elfért volna a cikk végén. Egyébként szerintem sem rossz ez, én spec. angolul használom a telefonomat, úgyhogy ezzel sem lenne bajom, egy launcher pedig droidon sok mindent megold. :)

(#3) darvinya


darvinya
titán

40-ért azzonnal viszem, aki adja többet nem ér.

Teszt Specifikáció menüben nincs tartalom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4) dsr


dsr
senior tag

Nem rossz ez , de azért vannak hibái , ha jó áron adnák kipróbálnám. :)

(#5) gdavid007


gdavid007
tag

Az akkumulátornak tetszik a színe! :B

[ Szerkesztve ]

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nalam nullas termek... Az Elephone lopkod... Lasd LePhone a regi Lenovok neve...

Szoval itt rugtak egy ongolt. Majd az osszes termek vmi masolata...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) #86973952


#86973952
törölt tag

Szerintem az árához képest ígéretes. Őszintén megmondom nincs tapasztalatom ezzel a márkával, de a külsőt tekintve nagyon nem áll össze nekem a kép. Szerintem kifejezetten csúnya és nincs összhang sem. Olyan, mint ha valaki 100 db tálcáról csukott szemmel rakta volna össze.

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Coolicool kuldhetne vmi rendes cuccot is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) grengor


grengor
csendes tag

Szerintem igenis összekapták magukat a kínaiak, egyre jobb minőségben lopkodnak, egyre jobban építik bele a "saját" cuccaikba a lopott árut. 60 ropi egy bazinagy tepsiért, HD kijelzővel, jól működő ujjlenyomat-olvasóval, nyolcmagos procival, akár MIUI-val? Kövezzetek meg, de én már rendelném is, ha épp telefont akarnék venni. És megeszem a kalapom, ha a szoftveres hibáin nem lehet csiszolgatni itt-ott.
Ez a készülék instant buy annak, aki nem akar márkás telefont venni kétszázezeré'.
Szerintem.

(#10) Graphics válasza grengor (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs de 15-20$ es Xiaomi Hongmi Note....

Fasorban sincs az elefant ahhoz kepest...

Ez nem instant buy...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Kex613826


Kex613826
tag

Amennyiben ezen MiUI lenne, ami tud magyarul, az animációkat újragondolnák, akkor egész jó kis telefon lehetne, de így is használható!Csak azt nem értem mért kell ekkora nagy számomra "bazári" embléma a hátuljára!!

[ Szerkesztve ]

Be positive, nothing is perfect!

(#12) Švejk


Švejk
őstag

Ne vitassuk el az érdemeit.
Például szép. Nekem nagyon bejön. Lássuk csak...öö, a doboza is szép...
...meg olcsó is relatíve.
...persze amíg nem hallottál a Redmi sorozatról.
Szóval ez egy ilyen.

Bog, a tesztből kihagytad a TV adásban látható rosszul érzékelő képernyőt, és a bugos launchert!
Egyébként egy Zenfone 5-t kéne elkérnetek, kíváncsi lennék hogy milyen cucc.

(#13) Mokó


Mokó
aktív tag

Csak szerintem hasonlít transformers design-ra a hátlapon szerepló szimbólum?

Am nem rossz teló,GChrome-ot csak megbirja....

(#14) halkow


halkow
őstag

Hát ennyi pénzért nem vállalnám be annyi szent, MIUI felülettel dobot volna valamit az összképen, összeségében az előző telójuk az umi jobban tetszett nekem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) razokonez válasza Mokó (#13) üzenetére


razokonez
csendes tag

Hát az az okoskarkötő az elején..nem bazári hanem SZEMÉT!!! Sorry rosszra koppintottam, új lett volna nem válasz

[ Szerkesztve ]

kz

(#16) gghrtz


gghrtz
őstag

Nem rossz ez. Árban lehetne egy kicsit jobb. Persze ha 20% lenne az ÁFA, meg a dollár se lenne ilyen trágya, akkor ez is olcsóbb lenne. (meg kb. az összes telefon). De ugye itt lassan balkánisztánban már egy elephone is luxus kategória lesz. :U
A doboz kellemes.
Az cikk elején vagy egy félregépelés: Nem Shentzen, hanem Shenzhen

[ Szerkesztve ]

(#17) Brett001


Brett001
aktív tag

No ez a telefon tökéletes példája a kínai cuccokról szőtt szeterotípiáknak. Pofátlan lopkodás, erősen átlagos összeszerelési minőség, értékelhetetlen szar kamera, pedig az utóbbi időben látjuk, hogy a kínaiak saját erőből is tudnak, ha akarnak. Utóbbi időben elég sok kínai teló került bemutatásra és bizony a legtöbbnél elkapott a "must have" érzés. Hát ennél nem. Tény hogy elég combos a hardver, meg az árcédula se rossz, de manapság némi felárral ettől fényévekkel jobb kínai telóhoz juthatunk, Xiaomi, One+One és a Waytech-nek köszönhetően eme márkáknál már a garancia sem kockázat. Egy szó, mint száz ez az elefánt nekem nem kéne.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#18) gghrtz válasza gghrtz (#16) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja és még annyit hozzátennék, hogy a tesztben a 60 lepedőt kicsit csúsztatásnak érzem, mert EU raktárból 219 dolcsi a telefon, amire már nem kell semmi extra terhet fizetni, és elég gyorsan meg is kapja a tulaj. Szóval kb 52-ből meg lehet úszni a telefont. :K

(#19) atike


atike
nagyúr

Magam részéről nem venném meg, de el kell ismerni, hogy egyáltalán nem csúnya, és mind a belső paraméterei, mind az ára rendben van... :R

(#20) halkow válasza gghrtz (#18) üzenetére


halkow
őstag

Még az is sok egy redmi 1s hez kepest

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) Garada


Garada
őstag

Szerintem ez egy nem túl erős próbálkozás engem zavarna ha ropog a telefon a kezem alatt.

(#22) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Movistar? Merre jártál Bog? :)

(#23) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

A készülékház és a dobozka alapján ígéretes.A hozzáértők kisöprik a kifogásolható részeket a szoftverből és jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) gghrtz válasza halkow (#20) üzenetére


gghrtz
őstag

Én elhiszem, hogy a xiaomi a király, mert tényleg jó telefonokat csinál, mondom ezt úgy, hogy sose próbáltam még őket, DE ez egy nagyobb telefon, nagyobb akksival, jobb hardver, dupla memória, dupla tárhely, ujjlenyomat olvasó, de szerinted ez nem indokol +10k felárat. :D

(#25) Graphics válasza gghrtz (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ha már a Hongmi Note-t teszem mellé, akkor egyértelmű melyiket kell venni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) gghrtz válasza Graphics (#25) üzenetére


gghrtz
őstag

:K

(#27) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Csak egy picit xiaomi koppintásnak vélem :U

Üdv. Johnny

(#28) macskea válasza Neurotoxin (#23) üzenetére


macskea
őstag

Én is így érzem. Ha az ember hajlandó rászánni egy kis időt arra, amire a gyárban nem voltak hajlandóak, egész jó "kis" telefon lenne. Szépnek mindenesetre szép, nekem tetszik ez a szögletes design. Kezdő android hegesztőknek ideális választás. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#29) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bog ezt is kisorsoljatok mint a cUMI-t ? :D?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Aúú, most nézem a logo-t ezen a "valamin"

A Xiaomi logója elforgatva... blöö :((( 2014-ben még itt tart a dolog, hogy a logot is úgy lopják össze... nagy grafikai bravúr...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) fateless válasza Graphics (#30) üzenetére


fateless
veterán

Azért lásd már meg a stilizált elefántot a két nagy füllel a logóban... ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32) gghrtz válasza fateless (#31) üzenetére


gghrtz
őstag

Egyébként tényleg van valami ebben.
(Bár csak hogy kötekedjek is, az Apple fanok mindenben az Apple-jegyeket látják, a Xiaomi fanok, a Xiaomi... stb. :D)

(#33) Saccco


Saccco
nagyúr

Ha jól láttam, hogy nem láttam, esetleg meg lehetne említeni, hogy nincs 900MHz-es 3G, a vesszőparipám. :DDD

Szerk:
Tudom, hogy a technikai paraméterek résznél szerepel. Illetve láttam, hogy a T a szponzor, de esetleg így is beleférne. :P

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34) Graphics válasza fateless (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egy Xiaomi elefant ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Luck Dragon

A kinézete tetszetős, de az egész cikk alatt érezni lehetett, a fekete leves hangulatát, kár érte hogy ennyi szoftveres gondja van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Napfénysüti

Érdekes egy készülék. Tényleg nem lenne rossz ha a szoftveren még csiszolnának.

Més que un club!

(#37) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem lenne ez rossz, a külleme kimondottan bejön, csak hát tényleg ez az összeszedetlenség aggasztó kicsit.

(#38) Gyula84


Gyula84
veterán

154g magas :P nekem tetszenek ezek a kínai telok :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39) Neurotoxin válasza Graphics (#34) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az előző hozzászólásod apropóján, ez gáz, először fel sem tűnt. ;]

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#40) Graphics válasza Neurotoxin (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eddig en se neztem meg jobban. De ez mar az UMInal gaz volt.. Es csak csinaljak...

Anno a ThL kezdteva htc logoval de vegul csinaltak ujat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem ez a méret már nagy, nehezen hordozható, mint mobil.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42) #19708160


#19708160
törölt tag

nem néz ki rosszul,de minek 8 mag egy teklefonba amikor a 4 magvas concorde 5005-öm antutuba hozza a 18000-es pontszámot és az is hd kijelzős,és hasonló a tudása is,és csak 4x1.3ghz-en ketyeg.Az újlenyomatolvasó meg szerintem full felesleges.A concorde megvehető gyári garanciával 60000ft alatt,és igaz hogy nincs benne 2gb ram csak 1gb,de szerintem ez a telefon semmivel se jobb a concordnál.Lehet hogy elfogult vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#43) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A telefon szép külalakra, a többi gagyi...

(#44) herc234


herc234
csendes tag

Nekem van ilyenem elsok kozott rendeltem semi bajom vele.Ha felkapja az xda tarsadalom akkor meg nagyon jo rendszer is lehet rajta modjuk volt mar olyan xperiam amin sokkal gagyib volt a software.

(#45) ΞΔGLΞ válasza herc234 (#44) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen a teló kijelzője a mostani átlaghoz képest?

(#46) Graphics válasza #19708160 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahogy nem vonz az átszitázott kínai 60-ért, mert a Concorde se több...

Akkor már kapásból vennék itthon 50-ért Xiaomi Redmi 1S-t.

De 60-ért ha valaki kintről csemegézik, fényévekkel jobb készüléket kap, mint a Concorde.. Annyiért túlárazott, és beszerzési költség meg kb 160$... mert ugye az egy iNew V3, mivel többet is rendelnek belőle így megáll kb 30-ba a beszerzés... és nagy support nincs hozzá, elromlik kb küldik vissza.

És ezt adják 60-ért... Megéri :U Vásárlás előtt inkább szétnéznék :D hogy mit sóznak rám 1,5-2x áron :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) #19708160 válasza Graphics (#46) üzenetére


#19708160
törölt tag

azért ha igy gondolkodsz hogy a hivatalos garit ingyen adják ez a te gondod,rendeltem már én is kinából telefont amire be is kellett fizetnem az adót,hidd el nem sokat spóroltam.És te mennyiért fogod adni a 205 dolláros [xiaomi redme note-t]?

[ Szerkesztve ]

(#48) Graphics válasza #19708160 (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Khm. En azt irtam amennyibe annak a cegnek bekerul a keszulek.

Viszont hogy engem miert keversz ide. Nos azt nem tudom... De bocs hogy ravilagitottam ket ev gari mennyibe kerul...

Amugy megmondom: 60-ert. :U Es lehet ezert meg is bannolnak...
:(((

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Fateys


Fateys
tag

Sziasztok!
Ugyan nem pont ennek a telefonnak a topikja,de hátha érdekel valakit.
Vettem egy Elephone P6i telót,angliából ebay-en. Tök jó meg minden,de nem volt még sose 4colosnál nagyobb telóm és nem tudom megszokni :D Ha valakit érdekel egy zsír új teló (fekete),már itt van az országba,az írjon privit :)
Köszi!

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#50) pok750


pok750
csendes tag

Nekem bejön.
Egy dolog aggaszt, az pedig a kamera.
Remélem ezt javítják idővel szoftveresen.
De szerintem egy
5.5' hd ips gorilla, 2gb, 8mag, nfc, otg, stb...
nem olyan rossz 45-ért, fóliával, tokkal.
Eddig két telefont vettem kintről és egyszer sem volt vám!
Az egyik INEW V3 tök jó de volt gond a telenor 3g-vel, meg lett oldva, szerencsére van rá megoldás tök könnyen.
A másik egy Elephone P10, ha az nfc-t nem nézzük szinte ugyan olyan jó mint a V3.
Megrendeltem a P2000-et, ezt végre magamnak, remélem nem lesz ez annyira rossz.
MIUI rom létezik hozzá de sajna beta de gondolom lesz majd hibátlan is idővel, addig KitKat :))
Ha meglesz beszámolok róla ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.