Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hmm, nézzük csak... moziba nagyon kicsi az esély, hogy menjek, ahhoz nagyon jónak kell lennie egy filmnek, mivel a veszprémi mozi minősége egy förtelem, illetve nagyon kevés kivétellel csak magyar szinkron van. :(

Mustsee listát nem tudok felhozni. Ami kifejezetten érdekel, azok nem idén lesznek. Persze biztos bőven lesz, ami tetszeni fog, de az csak a megnézés után fog kiderülni.

Inverz mustsee listát viszont tudok, azaz hogy mi az ami biztos nem fog nekem tetszeni, de mások nagyon várják... ;]

Függetlenség napja 2: Pont ma néztem meg kíváncsiságból az első részt. Mármint hogy mai fejjel milyen. Hát, nagyon látszik, hogy Roland Emmerich volt a rendező, aki a katasztrófafilmek atyja, minden értelemben, s ez mindent elmond. Félelmetes, hogy lesz második rész. Meg harmadik. Te jó ég.

Warcraft: Hát ez nagyon nem az lesz amit vártam. Nagyon nem vagyok oda a WoW-ért (se a világ, se a játék-), ennek ellenére pozitívan álltam hozzá, hogy egy ekkora népszerűségű játékból azért csak kihoznak egy legalább közepesen jó filmet. De ez a trailer, ez valami huhh, jobbat vártam, sokkal.

Szemfényvesztők 2: Most komolyan? Ne, már az első is egy rossz vicc volt, de ezek szerint még van benne pénz. Nem tudom mit lehet kajálni a CGI-s "bűvésztrükkökön". Jaa, hogy Morgan Freeman, akkor csak jó lehet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) elektrotank válasza lezso6 (#1) üzenetére


elektrotank
tag

HÁZIGAZDA uram, hidd el, nem lesz olyan szörnyű a Függetlenség Napja, ha rögtön egy Halhatatlanok után nézed ;] Nem tudom láttad e már, de jobb, ha nem. A legszörnyűbb az egészben, hogy én moziban akartam megnézni még anno. Hála istennek, hogynem sikerült.

Warcraftra én kiváncsi vagyok, végülis elindíthatja jövőbeni játékadaptációk megfilmesítését. Pl. a Witcher-ből el tudnék képzelni egy filmet. Mondjuk olyan nagy a világa, hogy sorozatot is. Persze voltak már elég szörnyű filmek, amiket játékokból készítettek. Szerintem a Warcraft kidolgozottabb lesz a többinél, nem tavaly álltak neki, szal a mozi majd eldönti.

A szemfényvesztőket meg nem láttam.

Amúgy a mi mozink se annyira jó, de annyira nem panaszkodom én, legalább van a 20-25km körzetben, magyarul elérhető közelségben. Főként, hogy itt szoktam venni mozi által a kis gyűjteményemet is. Feliriatos filmek nálunk vannak hébe-hóba, mondjuk én most láttam először, de lehet csak nem olvasom el rendesen a tájékoztatót. Továbbá nálunk van klubkártya is. Tavaly volt valami akció, hogy 500 forint volt maga a kártya, de 500 forint rögtön minusz, amint használod. Magyarul én nem költöttem 3D-s filmre még 1150 Ft-nál többet, ha klubkártyát használtam. 2D-s filmekre meg 700 forint körül ültem be, magyarul olcsóbban megúsztam a 3D-s klubkártyás jegyet, mint a sima 2D-set klubkártya nélkül. Tavaly nagyon megérte, most meglátjuk mit tesz a mozi, főleg, hogy tömeg van ott... az én időmbe - :DDD - még pár évvel ezelőtt jó ha valaki volt, most meg... 1 órával előbb kell menni, mert a 50 méteres sor végén találod magad hirtelen.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#3) prolad


prolad
őstag

Aljas nyolcas nagyon jó lett, Deadpool meg kötelező :D

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

a deadpool jobban várós nálam mint szinte az összes 2016-os film együtt. a trailereket nagyon eltalálták hangulatra, az a lazaság, a humor, az nálam nagyon átjön. érzésre valami olyasmi mint a feláldozhatóak első része ami tényleg csak akció, humor, lazulás. iszonyat várós :D

(#5) total90


total90
veterán

Hogy vissza találjak...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) greenity


greenity
aktív tag

Az aljas nyolcast megnéztük még premiernapon, hát csak néztünk mikor kijöttünk a moziból. Tényleg nagyon jó lett :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) nghost


nghost
tag

Aljas nyolcast mindenképp moziban, főleg ha Tarantino fan vagy :)

.. aztán lássuk csak mi van még a fentieken kívül:
Anomalisa (ha lesz itthon szinkron nélkül)
az új Bourne film (ha nem lesz csúszás)
Gambit
Inferno (erős "talán")
Jack Reacher 2
A hét mesterlövész (erős "talán")

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#8) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

DiCaprionak nagyon tetszenek a filmjei, egész biztosan ott leszek az egyik vetítésen.

Viszont a Deadpool vegyes érzéseket vált ki, mennyire kapcsolódhat az eredeti változatokra? Gondolok itt a játékadaptációra, vagy képregényre (asszem)? Nézhető/érthető lesz nélkülük? Mert semmit nem olvastam eddig, játékot meg elkezdtem, de agyatlan hent az egész, unalmasnak találtam a vicceken kívül.

elektrotank Te meg hol élsz, hogy ilyen olcsó a mozi? Itt Pesten halál, havonta jó, ha egyre van pénze az embernek, 2000 felett van minden jegy. Még a legutolsó, legrosszabb bukott filmekre is.

[ Szerkesztve ]

(#9) elektrotank válasza Shinjike87 (#8) üzenetére


elektrotank
tag

Nálunk se tesznek különbséget jó meg rossz filmek között, árban. Tehát rossz filmek is ugyanannyiba kerülnek, mint a jók, nem értem miért lenne ez másképp.
Amúgy én Nagykanizsára járok moziba, ez nekem a legközelebbi. A mozi minőségéről nem mondok semmit, mert máshol nem ültem moziba, így sem szidni, sem isteníteni nem fogom. Itt Zalában sok munkalehetőség nincs. Itt is hébe-hóba drágulnak a jegyek, most pl. nem 1100 forint a klubkártyás jegy, hanem 1150 Ft. De nem vészes ez. Elvileg Pesten többet keres az ember, mint vidéken :P Szóval lehet ezért drágább. Vagy ott eleve drágább minden, s hiába keres többet, ugyanott tartunk viszonylag. Budapesten még nem éltem, 220 km-re lakom tőle. Úgy hogy valószínű, hogy nincs akkora választék itt, mint ott filmek terén, itt nincs is imax, és csak két moziterem van és ez az egyetlen mozi Nk-n. Szóval én egy egyszerű, vidéki moziba járok, de gondolom te nem, gondolom ezért ilyen drága ott a jegy :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#10) greenity válasza Shinjike87 (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Pécsen az Urániában, ami egy aktívszűrős 3d mozi, a kedvezményes jegy 1090, a nem kedvezményes 1290 MIndegyik.
Kedvezményes, ha van diákod, vagy törzskártyád, a törzskártya 1000 Ft egy évre, szal megéri. Jobb élmény mint a cinema city és olcsóbb és kényelmesebb. Cserébe csak egy terem van.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) elektrotank válasza greenity (#10) üzenetére


elektrotank
tag

Na akkor olcsóbb, mint nálunk! :) Mondjuk nálunk a klubkártya, vagy a te szavaddal törzskártya eddig max 800 forint volt. Aztán 400 minusz minden film után. De most volt egyfajta akció ebben az évben. Hogy 500 forint a klubkártya és 500 minusz a jegy árából. Szóval itt már az 1. alkalommal megérte megvenni.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#12) greenity válasza elektrotank (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

jaja, mi hárman szoktunk menni általában, a két srácnak van törzskártyája, sztem már rég lenéztük az árát, nekem meg még októberig van diákom, szóval jóvilág :D
a minősége is sokkal jobb, általában nincsenek sokan, ha meg igen akkor foglalunk helyet előre aztán kész :)
talán ez az egyetlen ilyen mozi az országban ezzel a technikával, legalábbis 2014ben mikor megnyitott ez volt a szöveg :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) elektrotank válasza greenity (#12) üzenetére


elektrotank
tag

Hehe :)

Nekem se sokkal rosszabb... mondjuk én hiába az olcsó jegy, több mint 2k-t ott szoktam hagyni, ha van filmes menű. Ugye a műanyag pohár , amihez tartozik ugye figura, pattogatott kukorica tartó stb... és nem, nem a papír pohárra gondolok, ami semmit se ér kb. Ha hosszabb filmre ülsz be, ne csodálkozz, ha a végén a drága kólát, sprite-t vagy fantat a lábad között találod. A műanyagba meg áll időtlen időig :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#14) greenity válasza elektrotank (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah, hát mi nagyon ritkán veszünk ott kaját piát :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) elektrotank válasza greenity (#14) üzenetére


elektrotank
tag

Én is csak azért veszek, mert gyűjtöm hozzá a figurákat :D
(előrébb a figurák, a háttérben a hozzájuk tartozó poharak, szívószálak és fedők elrakva, illetve maga a pattogatott kukorica és pohártartó is)

Nálatok is vannak ilyenek? :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16) greenity válasza elektrotank (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Persze, cinema cityben és Urániában egyaránt :)
link az urániához: [link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) elektrotank válasza greenity (#16) üzenetére


elektrotank
tag

Ó, hát nálunk sokkal komolyabb a honlap... :DDD ;] ;] [link]
Csak annyit mondok, hogy jobb felső sarok, tudni fogod miért mondom, ne aggódj! ;) :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#18) greenity válasza elektrotank (#17) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah ilyenre nem számítottam :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#19) elektrotank válasza greenity (#18) üzenetére


elektrotank
tag

Hát, a régi se volt valami sokatmondó, de ez... :D Komolyabbat csinálok egy Wordpress rendszerrel, mint ők :P

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#20) lezso6 válasza elektrotank (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miért kell egy honlapnak zenélnie? :O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) elektrotank válasza lezso6 (#20) üzenetére


elektrotank
tag

Azért, hogy azt a kevés látogatót is elűzze mielőbb, aki véletlen rátéved! ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#22) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Nálunk Hévízen 1200 Ft a 3D-s, 900 Ft a nagytermi és 500 Ft a kistermi jegyár. A kisterembe 8 fős és ott szokták vetíteni a kevésbé népszerű, feliratos filmeket. Viszont törzsvásárlói kártyáról nem tudok, általában a neten lefoglalom a jegyet a filmre és kész.

(#23) greenity válasza mustang08 (#22) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez így egyáltalán nem vészes :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#24) Shinjike87 válasza elektrotank (#9) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Budapesten laktam mindez idáig, de valószínűnek tartom, hogy mostantól, mivel Cegléd közeli leszek, inkább átjárunk majd Szolnokra, ott se a tiedhez hasonlítható az ár, de jóval olcsóbb a fővárosiaknál.
Amúgy Westend mozi Cinemacity, de érdekes, hogy azt hiszem Szolnokon is ugyanez (vagy valamelyik Pest "közelebbi" városban) a mozi, mégis olcsóbb az ár. Bár egyértelmű, hogy a pesti nem fog kimenni vidékre, csak max. utóbbi jár fel mozizni, így persze, hogy sokat kell érte fizetni.

(#25) elektrotank válasza mustang08 (#22) üzenetére


elektrotank
tag

Egyáltalán nem vészes ez az ár. Nekem ilyen volt klubkártyával.

Shinjike87: Na, akkor talán többet is tudsz moziba járni :)

Én hétfőn megkezdem a sorozatot... az órarend a következő:
Hétfő: Aljas nyolcas
Kedd: A visszatérő
Szerda: Megjött apuci!

No majd meglássuk mi is sül ki ebből. DiCaprio már nyert egy aranyglobust, remélem idén megkaphatja az oscart is... lássuk be, igazán megérdemelné már!

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#26) Picur123


Picur123
csendes tag

Helló!
CC Győrben a 3D filmekhez adnak szemüveget? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.