Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Egy újabb hobbi

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez nem az a fórum! Itt sokmagos cpu a téma. ;]
De én megértelek hidd el! :C

[ Szerkesztve ]

(#2) AllTheBest válasza Kolondrum (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Cseles voltam :) Meg van említve egy i7 is, szóval valamilyen szinten megállja a helyét ;]
Legközelebb te is így csináld és akkor nem fognak annyira megölni. :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Kritika? Tessék

Ha egy motoros szemével nézem: hülye vagy. Rövidgatyában-farmerben, egy szál pólóban, sőt jó párszor még kesztyű nélkül...Estél már motorral, akár önhibádon kívül is egy olyan igazit? Szar érzés ám, mikor a motoros ruha helyett az ember bőre kopik el...
Ha egy közlekedő szemével nézem: hülye vagy. A közlekedési szabálysértéseket ( körforgalom közepén átvágtázás, cikázva előzgetés a forgalomban, stb.) kurva gyorsan ki kéne vágni belőle. Szar érzés ám, mikor egyenruhás emberek kopogtatnak, hogy "Lenne itt pár halmozottan bizonyított eset, nyújtsa előre a kezeit kérem".

De az i7-es proci jó dolog ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4) AllTheBest válasza LamerGyuri (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm erre vágytam :)
Volt már balesetem, a saját hibámból, fáradt voltam és ideges is, de hát menni kellett. Egy fa kitakart egy épp felém közeledő autót, én meg szépen kimentem elé, bal térdemmel fogtam fel az autót, a motor még földet sem ért, mert egyből elkaptam, az autóban 300ezres kár esett. Ezen kívül volt pár szebb csúszásom terepen, de azok sosem jártak sérüléssel. Komolyabb védőfelszerelés vásárlása most zajlik, könyökvédőt már beszereztem, most épp gerincprotektor és csizma után nézelődök, utána egy protektoros nadrág lesz betervezve. Közlekedő szemével nézve én is hülyének látom magam, nem is ez az általános vezetési stílusom(az előzgetésnél épp elborult az agyam és így vezettem le, bár lehet, hogy a videón nem így látszik, de mindenhol gond nélkül elfértem, senkit se kényszerítettem hirtelen fékezésre vagy irányváltásra, bár tudom, hogy ez semmit sem jelent). A körforgalmon átvágást sem a legforgalmasabb körforgalomnál csináltam.. egy kis ,,falu,, végén volt, jó ha óránként elmegy arra egy autó.

Az i7 de még milyen jó dolog ;]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) AllTheBest válasza AllTheBest (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Meg hát itt is közveszélyesek vagyunk ;] :[link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Kuldjed neki, en szeretem a videoidat, annyi reszemrol, hogy lehetne tobb motorhang :)
Ezen felul toljad, de figyelj oda, veszelyes dolog a varosi kozlekedes, en most tanulok B-s vezetest es a motorosokra nagyon figyelni kell :)

when the sun shines, we'll shine together

(#7) AllTheBest válasza mexicanraven (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én épp múlt héten végeztem a b-s jogsival :) Amint kézhez kapom a jogsit, egyből nekiállok a b125-nek, épp most építek át ,,stuntra,, egy Aprilia Rs125-t.
Több hang is lesz amint megoldom a mikrofon normális lehelyezését :) A sisak bélésébe van belerakva a mikrofon, de még így is van szélzaj ami eléggé tönkre tudja tenni a hangot.
Régóta vezetek, balesetem is volt már a saját hibámból, tudom mik a határaim és azon belül mozgok :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) LamerGyuri válasza AllTheBest (#7) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Jól éreztem én, hogy már éjszaka el kellett volna küldjem a linket :) Egy-két apróságból lejön, hogy van bennetek fantázia. Csak maradjon együtt a banda, és gyakoroljatok sokat.
Tanulj :K
Szerencsés vagyok; a munkatársamat tisztelhetem benne.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#9) AllTheBest válasza LamerGyuri (#8) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Valahol láttam már ezt a gépet, jól csinálja :) A mi kis csaptunk örök :) Stunt gyakorlása most is folyik, egyenlőre az egykerekezést szeretném megtanulni ,biciklivel megy simán, motorral már más dolog, mert nem akarom eldobni a gépet :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10) NewFolderUse


NewFolderUse
csendes tag

Az Ötvenes pöcsköszörülés élménye! :D Ne érts férre nekem is van egy AM6-os Riejum ugyan úgy közlekedek mint te, mikor látják alábbi mondatok jönnek elő: Hülye fasz vagy! Megnézheted magad ha...! Mintha az oktatómat hallanám. De amúgy tudom mit csinálok és gondolom te is így vagy vele. Fasza a videó nekem bejön! :DDD

(#11) AllTheBest válasza NewFolderUse (#10) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ez mondjuk már 80-as... :D Kicsit módosítgattam... :)
hát igen, ötvenes kis sz@r, de én szeretem és mellette már épül egy 160-as rs, amit szintén nem hagyok gyári állapotban, 160-as polini hengerszettel vettem, ami megfelelő beállításokkal és kipuval 45 ló leadására képes, amit ha a 120 kilós önsúlyhoz nézzük akkor az nem rossz... :D
Kiput terveztetni fogok a hengerhez, az előző tulaj meg gondolt rám és már egy 34-es karbival vettem a gépet... :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Egy újabb hobbi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.