Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blasius0704


Blasius0704
tag

..

(#2) creation


creation
senior tag

No para, 9 évet lezárni se könnyebb, mint 1,5-et :) Én utána 2 évig pihentem és éltem önmagam. :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#3) dontdoit válasza Blasius0704 (#1) üzenetére


dontdoit
tag

Férfi nem picsog.

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#4) Doze


Doze
aktív tag

Azt gondolod majd minden sokkal jobb lesz? Egyetem: szép évek, de még mindig nem a valóság.. majd utána, egy vödör fos szakad a nyakadba. A legkisebb gondod is nagyobb lesz mint azon filozofálni hogy eddig konzum voltál de most már cuki vagy :D

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, kezdesz felnőni. ;] De ahogy írták, az igazi felnövés majd akkor jön el, ha rendes állásod lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Jhonny06 válasza Csapoati (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

A "rendes állás"-nak nem sok köze van a felnövéshez.

(#7) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Egy újabb, lényegében értelmetlen, olvashatatlan bejegyzés. Mi ebben a jó mostanában?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8) domos válasza szabonagyur (#7) üzenetére


domos
senior tag

Számomra volt értelme.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) Csapoati válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem meg van. Egyezzünk ki döntetlenben? :D Azért más, mert rendszert az az ember életének - ez az egyetemről azért nem annyira mondható el. Aztán ott a felelősség, másokkal történő együttműködés stb. Persze nem kell velem egyetérteni, csak én (a saját példámból is kiindulva) így látom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) ati012


ati012
senior tag

A south park az élet minden térén tud segíteni.

semmi bajom nem volt amíg mások nem kezdték ezt el hajtogatni. Szerintem ti vagytok összezavarodva. De nem leszek csak azért zavarodott mert szerintetek annak kellene lennem. /Butters Stotch South Park S11E2/

(#11) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Részvétem és jobbulj.

A következőkben majd figyelj erősen: az lesz a megfelelő kapcsoalt, amelyikben nem kell változtatnod az életviteleden és mégis "megfelelsz" annak, akibe beleakadsz. Nyilván ez igényel némi észt/felnőttséget a hölgytől is, de megéri ilyen adottságok után kutatni - a mellméret nem minden. :DDD

Kalappal!

PS.: A fősulit/egyetemet meg b.szatni keményen!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12) Blasius0704 válasza creation (#2) üzenetére


Blasius0704
tag

4 éves kapcsolat ment a levesbe, csak az utolsó másfél éve volt ami gyilkolt.
3 éve dolgozom, 2 éve van rendes állásom, embereket irányitok.- felelőséggel tartozom a munkájukért.
Nem picsogok. Azt érzem hogy végre élhetek majd. És lehet olvashatatlan, értelmetlen bejegyzés. De le kellet irnom magamból.

(#13) creation válasza Blasius0704 (#12) üzenetére


creation
senior tag

Semmiképp sem ítéllek el ezért! Ha visszaolvasod a blogomat, tőlem is találhatsz hasonló bejegyzést abból az időből és ha az azt megelőző bejegyzéseket annak tükrében olvasod, akkor észre fogod venni, hogy hangulatban én is padló alatt voltam. :) De az a jó a padlóban, hogy attól nincs lejjebb. És ha nem kapaszkodsz belé görcsösen (ahogy látom te sem teszed), akkor fel lehet állni és visszanézni, hogy ejj de hülye vagyok, s javítani ami akkor rosszul történt (lehetőség szerint mással). :R

További sikerekben gazdag és boldog életet! :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#14) H.Istvan25 válasza Blasius0704 (#12) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nem értem hogy képesek emberek hónapokig/évekig olyan kapcsolatban élni ami már rossz nekik...

Huawei Mate 9

(#15) Petyyyyy válasza H.Istvan25 (#14) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Félelem/önbizalomhiány.
Nem hiszik el, hogy találnak mást, jobbat vagy legalább olyat aki helyettesíthetné a mostanit. A legtöbben nincsenek tisztában magukkal, vagy helytelen az önképük. Pedig általában van olyan jó bőr az említett csaj vagy pasi, hogy simán taláhatna új prédát.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16) ati012 válasza H.Istvan25 (#14) üzenetére


ati012
senior tag

Megszokásból.

(#17) Ghoosty válasza H.Istvan25 (#14) üzenetére


Ghoosty
őstag

A többiek már leírták a főbb okokat, egyet maga a posztoló is én csak egy pozitívabbat szeretnék hozzátenni.
Hónapokig tartó kicsit rossz kapcsolat viszont kijavítható. Nekem is volt ilyen, sőt szakítás is volt benne aztán kb 1 hónap múlva újra összejöttünk. Jelenleg úgy állunk, hogy 3 gyerek és jó a kapcsolat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.