Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solten


Solten
addikt

F@szájos... :C Szép, hogy nem hagyja pár ember veszni a "múlt értékeit" és energiát fektet bele... :K

Saor Alba

(#2) Vamp válasza Solten (#1) üzenetére


Vamp
senior tag

De megnéznék egyszer egy gyári állapotú régi Ladát, vagy Daciát!:D

(#3) LJ.


LJ.
tag

nyáron sokat szoktam simsonozni, imádom!!!
éljnek a simsonosok!!!! :))

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon szép. Teljen benne sok örömed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó írás, grat a mocihoz. :C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6) paramedic


paramedic
aktív tag

Gyönyörű gép, profi munka. :R Gratulálok!

(#7) groth99


groth99
tag

Nagyon szép munka, gratulálok hozzá! :R
Ha engem megdobnának egy motorral (vagy netán vennék egyet) szinte biztos,hogy nem nyúlnék hozzá. Szétszedni szét tudnám,csak az összerakással lenne némi probléma :D De néha gondolkodtam már valami olcsóbb motoron vagy esetleg Ladán/hasonlón.

Metalt a népnek \m/

(#8) Thunderzolee

Dejó ez az írás! :R
Még gyerek voltam akkor, mikor voltak ilyen motorok nagy számban az utakon.. :K
Édesapámnak is volt egy kék.. Sajnos az övét ellopták a házunk elől. :(

Tavaly viszont olyat láttam.. jó, h most itt leírhatom:

Ugyanilyen, de jól leharcolt kinézetű ojdajkocsis pijos motoj jött velem szemben egy balatoni kisfaluban, én a járdán sétáltam pár unokatesóval a fagyizó felé, kanyargós emelkedő, moci közelít, hárman ültek rajt. Nem akarom, h lerasszistázzanak, de romák voltak. Pontosabban igazi cigánygyerekek: a (menet)szélben lobogó fekete hajú lány ült az oldalkocsiban, nagyobb, félmeztelen fiú vezetett, másik lány hátul ült mögötte, meleg volt mint állat, por, forróság, motor hörgött, zúgott, felértek dombtetőre, kanyarodtak tovább, és a nagy lendülettől (vagy mitől), a kanyarban az oldalkocsi kereke úgy 5-10 méteren át vagy 10-20 centire felemelkedett az úttól, annyira bedőltek a motorral!!
Csávó visított, dudált hosszasan, tapsoltunk nekik, én fütyültem, lányok nevetve, sikongatva visszanéztek.. :))
Nem volt semmi.. :D

Annak a pillanatnak ott feelingje volt!
..ha nem cigányok lettek volna,
..ha nem oldalkocsis a motor,
..ha nem piros színű, és nem ilyen régi Simson,
..ha nincs 38 fok..

Egy Simson nélkül ez meg sem történhetett volna.. :DD

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Rossi


Rossi
addikt

Gratulálok az íráshoz, öröm volt olvasni. Egy ideig én is koptattam egy Simsont, amíg el nem szakadt a lánca. Azóta tervben van a felújítása, de itt Nagykanizsán senki sem foglalkozik ezzel...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#10) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nahát, nagyon jó írás gratula! Nagyon szép a vas, gratulálok hozzá, öröm volt nézni a képeket, nagyon szép állapotban van! (Nekünk is van amúgy 2 simson, egy Star és E51 Enduro).

(#11) biker


biker
nagyúr

minden elismerésem :) :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.