Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem kapkodják el :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) exec79


exec79
tag

nagy ötlet a félkész(?) játékot kiadni. Akit érdekel megveszi és 2 év alatt a nagy részének elmegy tőle a kedve, aki meg a véglegest venné a sok fikázás miatt nem fogja megvenni.

(#3) alldaybig


alldaybig
tag

ha a h1z1 bejön ezek lehuzhatják a rólót

szerk.: amig modderek végzik a munkát addig ebből nem lesz nagy lóvé

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#4) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha visszafogottan számolunk, akkor is 20 millió euró bevételt már termelt, az pedig nem kevés pénz.

Csak a steamen lévő árból következtettem, szóval lehet kevesebb vagy több.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5) Wasp_HUN válasza WayneGace (#4) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Március végén azt jelentették, hogy az önálló verzióból, már 1,7 millió fogyott. Ez volt az utolsó hivatalos adat, azóta olyan 2,5 millióra becsülik az eladott mennyiséget, amit a 23€-os árral megszorzunk, jóval többet kapunk, mint 20 millió.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#6) oriic válasza Wasp_HUN (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a steamről lehet beszerezni?

Live-Die-Respawn

(#7) Wasp_HUN válasza oriic (#6) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Igen. A Bohemia oldalán vásárolva is egy Steam kulcsot kapunk, pont ahogy az ARMA 3-nál is. Túlzottan még leárazva se volt ami érthető is, hiszen fogy így is.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#8) WayneGace válasza Wasp_HUN (#5) üzenetére


WayneGace
őstag

Akkor főleg szép bevétel termelt eddig is a játék.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#9) Wasp_HUN válasza WayneGace (#8) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Igen és ezért is nehéz megértenem, miért halad ilyen csiga lassúsággal a fejlesztés. 1 éve elérhető az alfa verzió és ideális esetben azt "remélik" a fejlesztők, hogy 2015 végére talán már béta lesz.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#10) wjbhbdux válasza Wasp_HUN (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Általánosságban a szoftver fejlesztés üteme nem növekszik egyenesen arányosan sem a befektetett pénzzel sem a mögötte lévő munkaerővel.
Azért az egész éves changelog elég hosszú ha végigtekered.

/s

(#11) big-J


big-J
őstag

És ebből a 1-2 millió emberből aki megvette hányan unták már meg?

(#12) Wasp_HUN válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Annyira azért jártas vagyok benne, hogy ezt tudjam. Azonban olyan dolgok hiányoznak még mindig, amik a MODban már 2 éve benne voltak. Ettől függetlenül is, mint vásárló inkább az eredmény érdekel és nem a kifogások. Azért azzal vitatkoznék, hogy nagyobb létszámmal/több munkaórával nem lehet meggyorsítani a fejlesztést.

@big-J: Én nem mondhatnám, hogy meguntam, mivel alig nézek rá 2 havonta. Addig marad az ARMA 3 Epoch/Breaking Point.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#13) huszar90


huszar90
aktív tag

összekaphatnák már magukat.... 2016 te jó ég, pedig tényleg csak egy modról beszélünk még kb.

(#14) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

És még mindig alfa állapotú lényegében. Gratulálok!

(#15) SimonYana válasza mentoloshypo (#14) üzenetére


SimonYana
addikt

2016. Február és még mindég alfa! Szerintem ezeknek nem kell több játékoz csinálniuk , mert senki nem veszi meg csak egy pozitív teszt után. Bár ezek után már én nem is nagyon bízom ezekben! Mit várhatna az ember?

® SimonYana ®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.