Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Kicsit talán csapongónak tűnik, de hát ha kedvet kap valaki hozzá.

(#2) Szten Márs válasza eddie17 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Tudsz esetleg számokat ajánlani tőlük, amik jól tükrözik a stílusukat?

(#3) eddie17 válasza Szten Márs (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Az egész fugazi lemez. Nagyon jól tükrözi:D
De konkrétabban, Incubus, Fugazi ez a két szám szerintem megmutatja a stílusukat.

Mod: Ha esetleg beszereznéd valamely albumát akkor szigoruan losless. :K
Annyi apró momentum van benne, az mp3 csak elrontja:)
Nem véletlenül adták ki 24bit-es kiadásban...

[ Szerkesztve ]

(#4) Szten Márs válasza eddie17 (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Most hallgatom, tetszetős kifejezetten :K Persze csak youtuberól, szóval a minőség hát... olyan, amilyen. Ha albumokat szerzek be, akkor nem szoktam mp3-azni, ha valamilyen zenét szeretek, akkor annak itt kell lennie a polcomon CD formájában, nem mp3-ban a vinyón :K

(#5) eddie17 válasza Szten Márs (#4) üzenetére


eddie17
addikt

Örülök, hogy tetszik :R Szerintem hatalmas. Képtelenség betelni vele:)
Én szerencsés helyzetben vagyok, mert egy ismerősömnél voltam és a falon lógtam lemezek, és minő hihetetlen a fele Marillion volt:) Úgy hogy van egy adag lemezem. Nem tudom, hogy kaphatóak még, szerintem már ritka.

(#6) Szten Márs válasza eddie17 (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Biztos igen nehezen beszerezhető manapság, de szerintem nem lehetetlen. Ebay, amazon, akármi. Meg vannak boltok, amik csak rockkal és metállal foglalkoznak és néha meglepően régi nagy kincsek is vannak a polcaikon. Sajnos (vagy inkább szerencsére) most is van jópár album, amit meg akarok szerezni, a pénzem meg véges, de ez van :)
Mindenesetre örülök, hogy feltetted ezt a bejegyzést, mert így két szám után azt kell, hogy mondjam, megérdemlik, hogy ne felejtsem el őket holnapra :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.