Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qru


Qru
MODERÁTOR

Tudom kicsit talán tömény így első olvasásra, de menü képeket még nem sikerült készítenem. Majd egyszer... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2) danaudio válasza Qru (#1) üzenetére


danaudio
aktív tag

:C hasznos írás, kár hogy én lusta vagyok ilyenekkel machinálni, utolsó faluban is elmászok inkább a konnektorig és teljes mértékben hidegen hagy hogy 10 óra alatt lemerül az akksi a nem túl energiatakarékos használat miatt.

(#3) asadasad22


asadasad22
őstag

hehe, hasznos kis írás :)
egy időben én is sokat kísérletezgettem a dolgokkal, eleinte még ki is kapcsolgattam éjszakára a telefonom, de aztán még eer is lusta lettem, ráadásul nem is észleltem, hogy emiatt jelentősen gyorsabban merülne le a telefon :)
a wlan beállításokkal is próbálkoztam, de miután az Energy Profiler hasonló fogyasztást ír ki minden esetben, ezzel is felhagytam. viszont az utóbbi progi egyértelműen kimutatta azt is, hogy a fogyasztások így alakulnak: WLAN<2G<3G<3,5G. bizony, a 3,5G messze a legtöbbet fogyaszt, viszont sokkal hatékonyabb a 2G/3G-nél, így folyamatos adathasználatkor még is is megérheti használni. viszont a WLAN minden esetben kevesebbet fogyaszt a tapasztalataim szerint, persze a fogyasztás nagyban függ az igénybevételtől, nem mind1, hogy csak simán csatlakozva van a telefon, van full gázzal tölt, nagyon nem.
egy tipp: ez a leírás szerintem sok más újabb S60-as telóhoz is nagyjából passzolna, talán érdemes lenne ennek megfelelően átírni a címet :)

[ Szerkesztve ]

(#4) gYaLo


gYaLo
őstag

Hasznos írás,csak az a baj h SE-m van.
Azé végigolvastam :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Azért egy ilyen kategóriájú készüléknél ne takarékoskodjunk már a rezgővel és a csengőhanggal... :U Nem rossz a cikk, de nekem nem tetszik ez a "lapos üzleti vonal"! Az utolsó buisness Nokia ami visszadott valamit a régi 6310-es hangulatából, stílusából az az E60 volt(szubjektív vélemény)! Ez már nem az igazi számomra.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#6) yoogie


yoogie
aktív tag

Esetleg ha szőrszálhasogató az ember, menü/opciók/ikonanimáció-t is ki lehet venni, bár tudom alapból kikapcsolt állapotban van, de ha használja valaki ezzel is megtakaríthat egy kevés kraftot. :U

(#7) Typhoon47 válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Typhoon47
őstag

Osztom.

A cikk mindesetre hasznos lehet, bár azért a +1 napért nem éri meg szerintem :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8) enddav válasza yoogie (#6) üzenetére


enddav
aktív tag

Pff hát szerintem aki azt használja, hmm hát az eléggé ízléstelen, mert nagyon elrondulnak az ikonok, ha használod az ikonanimációt.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9) Qru válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Utálom tölteni a telefonom, inkább használnék egy reaktoros mobilt. :D De egyébként a leírt takarékossági "intézkedéseknek" én is csak kb a felét használom.

mod:

gYaLo: :R

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#11) rekid


rekid
addikt

Hi!
Jo iras.
Erezheto hatas csak a 3g kikapcs, fenyero lehuz (anno 6630amnal fullrol felre lehuzasa fel napot jelentett). Bt, meg wifi kikapcs. az 0sszes tobbin max 10 percet nyersz osszesen.
Ejjelre nemszoktam kiloni a telefonom volt mar ra pelda, hogy valakiert surgosen menni kellett... sohasem tudhatod. Ennek a hatulutoje az hogy olyan is eler akit nem akarsz de erre van a callblack list. :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

A wifinél nem tudjátok, hogy hol lehet proxy-t beállítani?

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#13) Qru válasza KINKY_007 (#12) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Talán a topikban tudják...

#nincsbennetarcsi

(#14) Qru válasza asadasad22 (#3) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Módosítottoam a címet. Kösz a tippet. :R

Kalandor: Sajnos az E51-nél nincs ilyen funkció (tudtommal), pedig ezzel elég sokat meg lehetne spórolni. :( Csak a fényerőt veszi le 0-ra, de a maga a kijelző nem kapcsol le.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#15) Qru


Qru
MODERÁTOR

Rányomtam egy Patch-et, pár helyesírási hiba lett javítva, meg kicsit ki is pofoztam. :)

#nincsbennetarcsi

(#16) Salmi


Salmi
tag

Egy hajszálnyit talán az is segít, ha az alapértelmezett témákat használjátok, nem az utólag feltelepítetteket!

(#17) péter007


péter007
senior tag

nekem az utsó tipp tetszika legjobban :D és valóban ez a leghasznosabb

(#18) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

"A fényérzékelő érzékenységének csökkentésével még kisebb fény mellett (pl. félhomályban) sem kapcsolja be a billentyűzet világítását, illetve kapcsolja a kijelzőt nagyobb fényerőre."
A félhomályban a kijelzőt kisebb fényerőre kapcsolja.

Saját tapasztalatok: Nekem munkanapokon két IMAP postafiókot szinkronizál a telefon. Nem ritkán estefelé már enni kér. :(( Ha duál módból átrakom GSM-re akkor tovább bírja, de akkor ugye jóval lasabb. :((( Én örültem volna egy 3× erősebb aksinak egy akár 2× vastagabb telefonon, de olyat sajna nem csinálnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.