Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Én amiért eddig újra néztem a Szomszédokat, az az ok, hogy jó érzés vissza nézni a régi kori dolgokat, problémákat, és vicces az bizonyos dolgok még a mai napig úgy maradtak, pl az egyik részben a postán vagy a gyógyszertárban volt az egyik szereplő, és beállt a sorba, és a jelenet közbe azon dühöngött, hogy hiába kapott a posta vagy a gyógyszertár új pénztár gépeket, még mindig olyan lassú a sor, és a kiszolgálás mint előtte. Az a durva, hogy ez most sincs másként ha jobban belegondoltok, mert hiába esett át nagy fejlődésen a technológia, és ezzel fejlődtek a pénztárgépek is, ugyan olyan sokára kerülsz sorra, mint annak idején, és a Szomszédok az mindig is klasszikusnak számít, és nagyon sokan szeretik, sőt még a Gazdagréti lakótelepen is szoktak rajongói vezetést végezni, ergo bemutatják azokat a helyeket ahol a legtöbb jelenet készült, stb.

Az Éjjel Nappal Budapest pedig leginkább azért produkál ilyen jó nézettségi adatokat, mert a legtöbb néző azért nézi, hogy másnap a munkahelyén vagy az iskolában ne maradjon ki az előző esti történések témából, van aki azért nézi hogy legyen min megbotránkoznia hogy úristen, milyen életet élnek ezek a fiatalok, és van aki meg azért nézi, hogy bele képzelje magát a szereplők helyébe, mert vannak olyan fiatalok, akik el akarnak költözni otthonról, de nem akarnak egyedül lakni, és ezért a barátait is maga mellé költözteti, na ez a sorozat erre is jó, hogy az embert felkészítse egy hasonló helyzetre, hogy milyen lenne ha az ember a barátaival együtt laknak két kisebb lakásba ami egybe lenne nyitva.

Az meg köztudott hogy ez a sorozat a Németországba is nagy sikernek örvendő Berlin Tag & Nacht sorozat Magyar licensze, és állítólag sokan azt mondják, hogy a Magyarországi részek is megegyeznek a Berlinivel. De kérdem én, mi a baj azzal hogy ha valaki nem ismeri a Berlinit, akkor miért nem élvezheti a Magyar epizódokat ? Lehet hogy nem példaértékű a sorozatban lévő szereplők viselkedése, de hát ki ne akarna minden este a barátaival bulizni

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.