Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tudom, hogy most többszörösen is le leszek fikázva, egyrészt mert én hoztam létre eme topicot, más részt pedig nem csak hogy létrehoztam az ezzel foglalkozó logoutos topicot, de ráadásul még nézem is ezt a sokak szerint sz*r sorozatot, én beismerem, hogy annak idején néztem mind a Való Világ eddigi összes szériáját, és még ezt is nézem, de már az első rész óta. Engem valahogy mindig is lekötnek, és le is kötöttek az ilyen Valósághowk, Félreality műsorok, és amúgy is, ez egy sokkal jobb sorozat mint pl a Barátok Közt, ami már tudomásom szerint valahol a 6450. résznél tart, jó az elején még én is néztem az anyummal együtt, de amióta ennyire leesett a szintje, és az eredeti színészek sincsenek benne, hát mit ne mondjak, csoda hogy még nézik az emberek, mert én már rég töröltem volna a műsorsávból. Kérdem én ezt hol és mikor fogják újra és újra nézni az emberek mint ahogy most a Szomszédokat is ?

Mellesleg én azon a véleményen vagyok, hogy ha az ember este haza ér akár a munkából, vagy akárhonnan máshonnan, akkor jól akarja érezni magát akár a tv előtt, akár a rádiót hallgatva, és nem az unalmas, és végtelenített politikai hazudozásokat, rém híreket hallani hogy kit, mikor, hol és hogyan öltek meg. Igen, beismerem, hogy ebbe a sorozatba nem egy kedvenc szereplőm van, de én nem essek abba a hibába mint a sorozat facebookos oldalán a legtöbben, hogy valóságnak hiszem azt, amit látok a tv képernyőjén, én tudom azt hogy ez egy félreality show, ami annyit jelent hogy maga az élethelyzet, szituáció meg van rendezve, de szereplőknek kell improvizálnia rá, és ha jobban megnézitek akár melyik A Gyanú Árnyékában, vagy a Segítség Bajban Vagyok c. Rtl Klubos műsorokat, akkor a szereplők nagy részét onnan vették át ebbe a sorozatba.

Úgy hogy én szeretem ezt a sorozatot, de ettől függetlenül van értelmes gondolatom, és véleményem a jelenlegi világhelyzetről

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.