Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) DeFranco válasza C4mp3r (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Semmit sem neked (a személyednek) szántam abból amit írtam, általánosan értettem. Tény, hogy ez a magánvéleményem, de attól még fenntartom.

Nincs harag, nem haragszom én azokra, akik ezt nézik, csak éppen nem vagyok jó véleménnyel róluk azok miatt a dolgok miatt, amit leírtam.

Ha te ezt nézed, hát ezt nézed, de akkor vállald fel, és ne magyarázd meg, hogy mit miért nem, mert olyan nincs, hogy ez az egyetlen vállalható opció, minden mást kizársz valamiért. Ez megmagyarázás, kifogás. Mondd akkor azt, hogy téged ez elégít ki.

Ettől még a véleményem meglesz, amibe te is bele fogsz tartozni, de ez továbbra is a magánvéleményem marad, ami neked a legkisebb kárt sem fogja okozni, egyszerűen létezik. No offense. :R

A TV előfizetésemet meg nyugodtan le is mondhatnám, ha pénzbe kerülne, de nem kerül, mert az internet mellé ingyen van, és ha most lemondanám, a net is drágább lenne. Nézni viszont nem nézzük, szinte soha. Bár most, hogy az M2 gyerekcsatorna lett, néha vasárnap délelőtt bekapcsoljuk, egész jó dolgok mennek rajta. De ezzel vége is.

Az meg, hogy nem csak nálunk megy, az nem indok. Meg lehet nézni, kint is kik nézik, ott sem olyan közeg, akik közé szivesen számolnám magam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.