Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

... én már ezer éve olvasom és nem tűnt fel. Egyébként van megoldás, ha valami nem tetszik nem kell olvasni ;) Én sem olvasok híreket pl. Justin Biberről ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) sztanozs válasza total90 (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Vazz - az egyik bekezdésben sír, hogy nincs elégszer leírva, hogy Samsung, a másikban, meg hogy túl sokszor látja, hogy kapott... WTF :F

szerzőnek:
Ja és rövidíteni pedig nyelvtanilag ugyan nem nem tilos, de stilisztikailag (főleg folyószövegben) az.

Több sort kiemelni és aláhúzni sem "szép", de örülök, hogy legalább nem írtad az egészet nagybetűvel... :U

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) Zolaash válasza total90 (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

"Én sem olvasok híreket pl. Justin Biberről"

Hazudsz! ;]

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#4) szezso15


szezso15
addikt

Az elején a felsoroláson jót röhögtem! :D Egyébként szerintem mindig is ilyen volt, és szerintem ilyen is marad. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#5) SidCorky


SidCorky
senior tag

Eddig észre se vettem, de most miattad figyelni fogom...kösz szépen :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) domerator válasza sztanozs (#2) üzenetére


domerator
veterán

"Vazz - az egyik bekezdésben sír, hogy nincs elégszer leírva, hogy Samsung, a másikban, meg hogy túl sokszor látja, hogy kapott... WTF"

Ha nem látod, hogy baromira nem ugyanaz a két dolog, akkor sajnálom... :F

"szerzőnek:
Ja és rövidíteni pedig nyelvtanilag ugyan nem nem tilos, de stilisztikailag (főleg folyószövegben) az."

Erre meg én tudom azt mondani hogy WTF? :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7) total90 válasza Zolaash (#3) üzenetére


total90
veterán

fákjú :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) 7


7
addikt

1: A lapcsalád és a szerkesztők pénzügyi dolgaihoz senkinek semmi köze a közvetlenül érintett feleken kívül. Ezt a témát sosem szeretjük sehol sem viszontlátni, így nem is beszélünk róla. A vonatkozó részt kitöröltem.
2: Ha valóban jót akarsz, nem pedig csak jólbeszólnimertmegteheted, akkor azt nem ebben a formában kellett volna csinálnod. Az aggályaidat minden további nélkül elküldheted a mobilaréna főszerkesztőjének és/vagy a kifogásolt cikkírónak normálisan megfogalmazva privát csatornán. Ez a bejegyzés jelen formájában sokkal inkább tűnik a lap elleni támadásnak, mint jószándékú kritikának.

(#9) domerator válasza 7 (#8) üzenetére


domerator
veterán

"1: A lapcsalád és a szerkesztők pénzügyi dolgaihoz senkinek semmi köze a közvetlenül érintett feleken kívül. Ezt a témát sosem szeretjük sehol sem viszontlátni, így nem is beszélünk róla. A vonatkozó részt kitöröltem."

Az erre vonatkozó utalás megjelent vagy fórumban, vagy blogban, kifejezetten emlékszem, hogy olvastam nyilvánosan... máskülönben nem tettem volna szóvá!!!

"Ez a bejegyzés jelen formájában sokkal inkább tűnik a lap elleni támadásnak, mint jószándékú kritikának."

Nagyon sajnálatos, hogy így fogod fel, ezt a te magánvéleményednek tartom. Rajtam kívül mások is tettek már jónéhány megjegyzést a cikkek, hírek topikjaiban az általam felsorolt dolgokra, nem vagyok egyedül ezzel a véleményemmel.
Az írásom kissé ironikus stílusa egyáltalán nem üt el a Mobilaréna általános stílusától és nagyságrendekkel emészthetőbb, kulturáltabb, mint sok-sok fórumtopic. A végén világosan leírtam, hogy miért lenne érdemes odafigyelni a külalakra... és mindenki tudja, hogy ez így is van. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10) sztanozs válasza domerator (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem értem miért fáj neked, hogy egy Samsung cikkben, mint "koreai gyártó"-ra hivatkozik. Talán nem igaz? Vagy talán nem jó így is továbbadni egy kis tudást (annak aki esetleg még nem tudja, hol a székhelye a cégnek)? Nem mindenki mindenttudó és nem árt ilyen szép közismereti részekkel tagolni a cikket. Egyébként sok gyártóra hivatkoznak ilyen-olyan tulajdonság alapján:
- A nagy kék
- Redmondi szoftveróriás
- A cupertinói vállalat

Mind a háromról tudod kapásból, hogy kiről van szó - főleg, ha a cikk kontextusából max 1-2 cégből kell csak szűkíteni...

A WTF-ra pedig: ha ez neked WTF, akkor inkább ne is bíráld a cikkek stilisztikáját...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

maximálisan egyetértek a fenti írás szerzőjével!
Bármiféle publikálás felelőséggel jár! Ha a média is fittyet hány az igényes foglamazásra/mondatszerkesztésre és helyesírása, akkor az átlagemberektől se várjunk többet...

(#12) joey04


joey04
titán

engem eddig baromira nem zavart (ellentétben a sok hibás hírrel (nem a tesztekre gondolok), amiben nem csak rengeteg elütés, de sok pontatlanság is van), de annyian sírnak miatta, hogy egy ideje már nekem is b*ssza a csőröm. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.