Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Azért egy csgo sat is megneztem volna..

(#2) LackoMester válasza DeathBat666 (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

Szép meg minden,
Razer egy nagy csalkódás ( ami az egereket illeti ), 4 év 3 Razer egér, ( 2x Lachesis, 1x Imperator ) . Bár ha fizetnének érte, meg ingyen kapnám, mint a srácok a filmeben akkor a legjobbavilágon márka lenne nálam is. Csak sajnos ez nem így van. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Taposo válasza LackoMester (#2) üzenetére


Taposo
aktív tag

+1 A 1 hónapos Razer Abyssus -om görgője nyikorog mint ólajtónk, ki nem cserélték mivel megfelelően működik.. :(((

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony. Minőségileg sajnos elég gyatrák. Nekem 5 Razer egerem volt. Nagyon márka hű voltam. De sajnos buta is, mert csak az 5. után jöttem rá, hogy ezt nem kellene erőltetni. Szinte mind elromlott. Egyedül az egérpadom Razer még mindig. Ez is a sokadik már. Annak nincs baja, de a következő abból se Razer lesz.

Kíváncsi vagyok a dokumentumfilmre. Remélem benne lesz a The Alliance Dota2 csapata is. Bár mostanában szét vannak hullva. CS:GO is biztos lesz benne, Titan-t ők szponzorálják például.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) piRate_nEx válasza LackoMester (#2) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Nálam pont ellenkezőleg. 4 év (vagy már 5?), 1 egér: Razer Deathadder 3.5G. Bukfencezett már párszor, teljesen jól működik. Nemrég szedtem szét és takarítottam ki. Nagyon sokat használom, napi több órát. Ha lecserélném is, csak azért, mert kipróbálnék valami mást. Az 5.1 mellett a másik legjobb befektetésem volt. :D

The glass is already broken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.