Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Sident96


Sident96
tag

Dokumentumfilm a LoL leggazdagabb szereplőiről... :(

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, igaz szinte csak LoL van benne. :)

(#4) Sirandrish válasza hemaka (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos az a legjobban fizető "állás" jelenleg.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) kovsol


kovsol
titán

Azért az elején azok a beöltözött csajok nagyon ott vannak. :D Mondjuk ők fizetett modellek, nem lelkes amatőrök.

May the Force be with you!

(#6) bdlackoo válasza Sirandrish (#4) üzenetére


bdlackoo
tag

a dota es a starcraft is jobban fizet.

dinosaurs are jesus ponies

(#7) Sirandrish válasza bdlackoo (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor meg LoLosokat könnyebb volt találni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem erről kapásból a Fatality nevű srác ugrott be, igazából nem is tudom, hogy mibe volt kiemelkedő, de a nevével több gyártó, több terméke is kijött, keresve így a srác gondolom milliókat pl: abit, asrock alaplapok, sb hangkártya, zalman ház, stb...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) bdlackoo


bdlackoo
tag

ITT meg lehet nezegetni a bevetleket. vannak csinos szamok

dinosaurs are jesus ponies

(#10) Sirandrish válasza tibaimp (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Quake 3 meg Painkiller meg UT..ilyesmiket tol :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Csapoati válasza tibaimp (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem Creative Fatal1ty headsetem van. :) A csavot jatekkialitasokon ha egyszer is lelotted Q3-ban, mar kaptad is az ajandekot. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit "fizetett hirdetés" szaga van ennek a dokunak. Mint ha a Riot rendelte volna :) Nincs ezzel baj, Valve-nek is ott a Free2Play.

A fatal1ty témához azt szeretném hozzátenni, hogy fatal1ty nem volt egy gamer félisten. Ő azért lett híres, mert ő volt az első aki nagyobb médiaszerepet kapott. Ő lett az első híres gamer. Nyilván egy amerikai.. :)
Nagyon jó játékos volt, de szerintem ma sokkal jobb Quakesek vannak. Quake 4 környékén már nem ő számított a legjobbnak. Ma pedig már nem is aktív. (A Painkiller pedig nem volt hosszú életű. kb egy CPL-en volt fő játékszám.) Amerikából rapha sokkal jobb játékos mint fatal1ty. Csak fata jókor volt, hó helyen. Akkor még nagyon gyerekcipőben járt az esport.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) rudi válasza .LnB (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Ugyanez elmondható szinte minden profi sportolóról is, aki 10-15 évnél régebben tevékenykedett. Egyszerűen fejlődik a felkészülési, edzési technika, fokozatosan toljuk kifelé az emberi teljesítőképesség határait.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) tibaimp válasza bdlackoo (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Megnéztem a linket, fasza, de azt nem értem, hogy ezek mivel keresnek milliókat, mármint a dota 2-ben, hogyan?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) Sirandrish válasza tibaimp (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Versenyekre járnak és jól szerepelnek gondolom. Plusz szponzori lóvék, esetleg reklámok, ésatöbbi ésatöbbi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) oriic válasza Sirandrish (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fent említett Fatal1ty is már csak a reklámokból és a nevével eladott hardverekből él elvileg

Live-Die-Respawn

(#17) .LnB válasza tibaimp (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Például így: [link] A tavalyi The International díjazása. (igen az millió dollár :) )

És ráadásként egy cikk amiből kiderül ekkora pénzek forognak a Dota 2 pro szférájában: [link] Görgessetek az 5. hír bekezdéséhez aminek ez a címe: 5. Hír: Befejeződött az átigazolás-hullám Kínában

Ennél a linknél a 7. hír bekezdése érdekes: [link]

Ebből pedig kiderül, hogy a Dota2 kommentátorok többet keresnek mint a játékosok (sokkal többet): [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) wjbhbdux válasza tibaimp (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#19) rudi válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

eeeeheheheheee, ennek a képnek a láttán majdnem lefordultam a székről :D
Látom, megy a bolondok fejése ezerrel...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Reno7


Reno7
senior tag

Magyarországon van valami komolyabb esport csapat?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#21) Csapoati válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak ilyet eszem. Ti nem? :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) .LnB válasza Reno7 (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van Dota2-ben a Docler, ők fizetett játékosok. Hogy komolyak e az más kérdés. CG:Go-ban a Volgare is csatlakozott egy külföldi Gaming-hez. Azt nem tudom, hogy fizetést kapnak e. Akit mindenképpen meg kell említeni az Vizicsacsi LoL-ban. Ő csak egy személy de jelenleg talán az ország legsikeresebb eSportolója.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Reno7 válasza .LnB (#22) üzenetére


Reno7
senior tag

Ahogy nézem van egy olyan hogy Wild Multigaming, eléggé diverzifikáltak, ők mennyire komoly banda?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#24) Sirandrish válasza oriic (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól tudom már néhány éve inaktív. ... mármint játékok terén

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) .LnB válasza Sirandrish (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

streamelget mostanában is, szóval valamennyi pénzt még összekapar a játékok által. De már nem hivatásos játékos. Kevés ő már a quake-be. :) Ellenben Cooller papa elég jól nyomja még mindig, és róla nem is nagyon tudtok semmit ugye? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Sirandrish válasza .LnB (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egyikről se nagyon tudok semmit mert nem nagyon foglalkoztat a a játékvilág ezen része.
Persze néha jó olvasni hogy 1-1 szerencsésebb mennyit keres/kereshet ezzel, de ennyi.
De majd mindjárt rákeresek a csókára :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) .LnB válasza Sirandrish (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem szerencse :D

[link] Tessék megnézni, egy hónapos. Nagyot alkotott az öreg Anton! :) (Anton "Cooller" Singov)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Sirandrish válasza .LnB (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért az is kell hozzá. Nyilván a skill a legfontosabb, de azért fel kell hogy fedezzék, illetve az sem árt ha 1-2 versenyre önerőből el tud menni ésatöbbi ésatöbbi.
Biztos vagyok benne hogy nagyon sok jó játékos (talán jobbak mint a sztárok) nem kerülnek ilyen helyekre, mert éket például nem fedezik fel.
Ugyan olyan ez mint a tehetségkutatók..nah nem a magyar X faktorra gondolok, de hány külföldi világsztárt fedeztek fel az évek alatt, akikről azelőtt senki se hallott pedig már X éve énekelget...csak épp nem látja senki :)

A linkedet meg megnézem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) .LnB válasza Sirandrish (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerettség, skill, (külföldön) annyira szerencse nem kell. Ott az egész eSport fejlettebb. Értem ez alatt azt, hogy ott a profi szféra szemmel tartja a feltörekvőket is. Az ázsiai országokról nem is beszélve. Ha Magyarországról akar valamit elérni oda már kell egy kis szerencse, mert szinte a semmiből kell kitörni, hogy a világ megismerjen. Ráadásul itthon nagyon el van szigetelődve a magát profinak valló réteg.

De ott az Evil Geniuses Dota2-es csaptatában sumaiL. Ő most került elő, aztán olyan jól játszik, hogy az álla leesik az embernek. Az EG-be kellett egy új ember sumaiL pedig publikon elég híres volt már. Gyakoroltak vele, majd leszerződtették, és most az egyik legjobb mides Dotában. És pofátlanul fiatal. Oké a szerencse is közre játszott, de az számít ki milyen jó játékos, mennyire tud jól kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Sirandrish válasza .LnB (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja látom eddig két versenyen volt.
Meg látom Pakisztáni...buli lehet egy csapatépítő tréning neki..5K dollár mire eljut a többiekhez :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) .LnB válasza Sirandrish (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

JA, de az első versenyén megnyerték a DAC-ot! Ami kurva nagy meglepetés volt azért. :D (Nyereményük: 1,284,158 USD)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) tibaimp válasza .LnB (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kösz az infókat! :)

A reklám bevételekre gondoltam magam is, de a Gamer-food az nálam is kiverte a biztosítékot.
Az átigazoláson döbbentem, valóban mint a rendes sportban.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#33) Sirandrish válasza .LnB (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja látom...az átszámítva valami 15 forint lehet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) .LnB válasza tibaimp (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A gamer food az nekem is sok. Kedvenc CS:GO csapatom a Ninjas in Pijamas. Róluk azt kell tundi, hogy egy svéd csapat. És a svéd McDonald's-ban vajon milyen hamburger kapható? Naná, hogy McNiP. Ezen felül a csapatnak van hivatalos chips-e, csokija. Hogy ez normális e? Nem, de szerencsére senki sem kényszerít, hogy vegyek. :)

Viszont ez csak Európában fura dolog (még). Ázsiában elképzelhetetlen dolgok vannak eSport-al kapcsolatban.

Coca-Cola: League of Legends, World of Warcraft, és ez csak a jéghegy csúcsa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) tibaimp válasza Sirandrish (#33) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem az 1 millió dollár, nem?? mind1

.LnB: :Y ahogy írod, ez nekünk fura európaiaknak...döbbenet, hogy mikre képes a marketing...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) Sirandrish válasza tibaimp (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem viccnek szántam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.