Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most mondjam azt, hogy megérdemli? Láthatóan rinyált, amikor berakta azt az izét a hűtőbe, tehát tudta, hogy nagy durranás lesz.
Már csak az kérdés, hogy saját magának okozott-e kárt, vagy másnak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Dluinet válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Még mindig jobban járt, mint az aki a szájára ragasztotta:

18+
Ismerkedjen meg kissráccal, aki petárdát ragasztott a szájára
18+

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3) Vakegérke válasza Dluinet (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A faterom kamasz volt, amikor a II. világháború véget ért. Volt bőven elvesztett ez, meg az, gránát rengeteg. A haverjaival halat robbantgattak, megvolt a vacsora a családnak. Elkezdtek vagánykodni, ki meri tovább kézben tartani a kibiztosított gránátot. A fater nyert. Az arcából rengeteg szilánkot kiszedtek, jobb karját amputálták, és csodaszámba ment, hogy megúszta élve a baromságot.

A hűtős dolog valami, de ez a minipetárdás szerencsétlen kölök mégis mit gondolt? Mi értelme volt annak, amit csinált? Ja, hogy brahi...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Dluinet válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Régen ha nemtudta, hogy milyen veszélyei vannak azt megértem. De ma nem nézz utána hogyan kell csinálni vagy nem csinálni?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) Vakegérke válasza Dluinet (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, most őszintén. Mi a frász értelme van annak, hogy valaki a szájára ragasztott petárdákat begyújt? Komolyan mondom, az eszem megáll ilyen baromság láttán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Dluinet válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Dluinet
nagyúr

természetes szelekció

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7) kemotox válasza Dluinet (#4) üzenetére


kemotox
addikt

"Régen ha nemtudta, hogy milyen veszélyei vannak azt megértem" Nyilván az emberek nem tudták régen, hogy a gránát az robban. Nem volt akkor még internet, hogy meg nézze.. Ezt most komolyan gondoltad?:D

(#8) Vakegérke válasza Dluinet (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az lenne, ha mondjuk megették volna az éhező szomszédok. De megúszta, és a fájdalmas időszak után biztos verni fogja a mellét, hogy tessék, én ezt is meg mertem csinálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Dluinet válasza kemotox (#7) üzenetére


Dluinet
nagyúr

petárda - 90-es évek eleje

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10) ViZion válasza Vakegérke (#3) üzenetére


ViZion
félisten

Nagyapám mesélte, h volt aki hasonlóan poénkodott haverjaival, gránát a meszesgödörbe... Mégcsak nem is szilánk, hanem a mész csapta szemen, egyik szemét veszítette el. Marha nagy poén. Láttak elég robbanást és halált előtte, nem tudom mit gondoltak.
Vagy a petárdaszájú... a szüleit sajnálom leginkább...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.