Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Ízléses lett a végeredmény, plusz nincs semmi túlbonyolítva.Tetszik. ;)

(#2) Bari


Bari
Modder

Gratulálok a bútorokhoz, nagyon jól sikerültek :C
A saját bútorkészítést én is csak ajánlani tudom akinek a szerszámai és kitartása megvan hozzá, rengeteg pénzt meg lehet spórolni vele, főleg ha méretre készített bútorok kellenek.
A saját lakásunkban is több-százezret spóroltam a saját készítéssel, mivel tetőtéri lakás, szintén csak egyedi méretezésű bútorok készülhettek.

A csalók meg remélem minél hamarabb elnyerik méltó büntetésüket és visszakapod az elcsalt összeget.

Üdv: Bari

(#3) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szép munka!
De a PC-t mért olyan magasra raktad? Nem valami asztalon kéne lennie? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4) RaZroX válasza KAMELOT (#3) üzenetére


RaZroX
addikt

Szerintem az aféle "média center" :D

This is the way

(#5) xlife11 válasza RaZroX (#4) üzenetére


xlife11
senior tag

Jaja, van egy Laptop a hálószobában, szóval gondolom az a main gép.

(#6) gaborbp


gaborbp
tag

szép a csillár is :D

(#7) lapa


lapa
veterán

bár mikor mi nekifutottunk még seholse volt, de később nagy segítség lett a google sketchup. én is kockáspapír-hívő voltam, de akkora zseniális, hogy sokkal hatékonyabb a tervezés vele. az első egy óra a legnehezebb, az alaprajzot megcsinálni meg a falakat felhúzni. utána megy minden simán.

évente nekifutottam az új konyhának papíron meg bucimaci ikea plannerrel, aztán harmadik évben másfél óra alatt összeklikkoltam a világ (nekem) legjobb elrendezésű konyháját. meg minden mást is lehet a berendezésen-színösszeállításon kívül, mint lakásátalakítás, kertrendezés, stb.

(#8) xlife11 válasza lapa (#7) üzenetére


xlife11
senior tag

Felkeltetted az érdeklődésemet, le is töltöm, úgy is nem rég szerettem volna kicsit kusztomizálni a lakóteremet. :R

(#9) ans


ans
aktív tag

Szép munka, és költséghatékony. 5 éve egy gardrób (kb 4x3) ennek az összegnek a felébe került. De jól látom a denevér padot? Hogy bírta a derekad?

(#10) copass


copass
veterán

le a kalappal.brutálmetál!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#11) albert8


albert8
addikt

Szép lett, grat hozzá :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12) Garold válasza copass (#10) üzenetére


Garold
senior tag

Szép munka, le a kalappal! :R

Én is szoktam hobbi asztaloskodni, de meg sem közelítem ezt a szintet. :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#13) Calibra72


Calibra72
aktív tag

Tetszik a cikk, sajnos a mai világban muszáj az embernek 1000 mesternek lennie :) Bár ha az ember kreatív, és látja hogy szép és jó dolgok jönnek ki a keze alól, élvezi is az ilyesfajta munkát. Ugye az alkotás öröme :)
Gratulálok !!!

(#14) Rolinho


Rolinho
csendes tag

PC-t eleinte én sem értettem,de egyébként,szép,igényes munka ! :K

(#15) flash-


flash-
veterán

király egyedül a piciket tv-d zavar
azért nagyobb is elfért volna,persze más polccal

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16) tildy


tildy
nagyúr

Mi is most rendeztuk be az albit:egyetertek, jobb meretre kesziteni, de akkor sem art nagyon odafigyelni, mert ott is lehet olyan hibaba esni, ahogy en jartam: Lemertem a faltol falig tavolsagot, egy dolgot hagytam ki: a fal aljan levo kuszoboket....
Nekunk valahogy igy alakult a butorozas:
89 font etkezogarnitura.
240 font: agykeret, komod, szekrent (ami nem ment be a helyere:S)
260 font: kanape
Amik korabbrol jottek: Magyarorszagrol a matrac, volt albinkba vettunk egy sarokasztalt (70 font).
A cipo"tartot lomiztam:-) Az ikeas lampat meg kaptuk:)

Tetszik a butor szine, az egyik nekem tul zsufoltnak tunik, de nem en hasznalom. A Gardrob viszont fenomenalis, ahogyan a konyha is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) biker válasza KAMELOT (#3) üzenetére


biker
nagyúr

Oda lehet ulni egy barszeken, ami az egyik kepen a szekreny elott van, a billentyuzetet kihuzhato lapon magad ele huzod, es kesz :)
De sokszo csak odaallunk
A monitor alatt van ket kihuzhato lap, a felso a laptopome, az also a parom gepenek billentyuzetee
Meg ott a scanner

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) biker válasza Bari (#2) üzenetére


biker
nagyúr

Igen, sporolni pont 50%-ot lehet, mert a butorszerelok annyiert raknak ossze egyedi butort, amennyi az anyagkoltseg, ezt kb 4-en mondtak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) biker válasza tildy (#16) üzenetére


biker
nagyúr

Melyiket erzed tulzsufoltnak? A benne levo cuccokat vagy magat a szekrenyt?

Ha tervezel labakat, akkor minimalis a kuszobkifelejtes veszelye, de nem nulla, lasd konyha resz :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) biker válasza flash- (#15) üzenetére


biker
nagyúr

20-as tv, haloban van egy 22-es, nem ez tolti ki az eletunket, ellenben zavar a magas villanyszamla :)
Sot, analog catv megy rajta

Lapa: a sketchup felbontasa anno mikor brobaltam es az ikea planner csak kesz butorok tervezesere jo, magat az elemeket, lapokat nem tudod
Pl a fiok lapok eseten az alaplap 680mm -2x 13mm a sin -2x 2mm abs, -2x 18mm a fiok oldallap ha a feneklemez koze es nem ra kerul na ekkora, ezt ha nekem fejben kell szamolni, akkor mar minek a monitor, meg is rajzolom

A kitchendraw az jo, csak sok modul csak fizetosben 100% es nagyon docogtem vele, bar egybol vagasi filet vihettem volna a szabaszoknak

Es mindenkinek koszonom a gratulaciokat :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) biker válasza ans (#9) üzenetére


biker
nagyúr

Igen, az egy deneverpad, ezt tulelte a derekam, masba viszont beleroppant mostansag :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Szerintem is szép lett a végeredmény ;) ...magyar árakhoz képest kis pénzből sikerült vmi nívósabb megoldást találni a ,hogy rendezzünk be lakást többszemélyre projectből..ami nálunk eléggé difficult mert az átlag ember ,nemhogy pénzben de időben sem dúskál.

Az írás mindenképp hasznos minden lakást átalakító és frissen vmi lakásba beköltöző PH-s fórumtársunk részére.....itt az átlagabb jövedelmű fórumtársakra gondolok :DDD .

Az idegességet ami egy elég sz@r dolog leszámíta ennek az a szépsége ha az embernek van hozzá kézügyessége ,hogy maga csinálja olyanra a bútorait amilyenre akarja és technikailag és anyagilag ki tudja vitelezni.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#23) thyeby


thyeby
őstag

Nagyon zamatos beszámoló volt sok képpel - az ember benne érezte magát a munka közepében.
Legtöbb értéket az írás talán a problémamegoldások, a buktatók, és azok levezetései néhol humoros ecsetelésével kapta.
Igen, példás annak a hiteles bemutatása, hogy home made úton miként lehet egy bőrönd pénzt megspórolni.
Bár magam belelátok szavak nélkül is a technikai részletekbe, talán szerencsés lett volna kezdők számára kedvcsinálónak, de inkább bátorítónak megmutatni a zsigereit a dolog szakmai részének, mint plédájul a vízszintezés fontossága, kivitelezése, mint kulcs elem, a szerelés praktikái, a jó köldökcsapkészítés érthető vázolása, a fiókelők, ajtók belövésének a titkai und zó vájter.

Sajnálom, hogy nekem nincs időm ilyen szép kerek ismertetőkkel bajolni, de úgy rákívántam, hogy Hozzád hasonlóan bemutassam az ebhitű (legtöbbször még szakmán belül is) halandóknak, hogy miként lehet szinte ugyanennyi pénzből, csak több időráfordítással, de kevesebb idegeskedéssel, ezáltal szükséges hp (házi pálinka) égetéssel, no meg némi alapgép beruházással értékes tömörfából kivitelezni ugyanezt. (A minap egy bükk lépcső bekerülési költségeit számítgattam ki egyik kedves tesóm számára - százezer forint alatt ki tudom hozni neki, ugyanezt ha megrendeli, alulról súrolja a milliót, és csak anyagköltségre 300 ezer pénzt számítanának fel neki.)

Köszönjük ezt az írást! :R

Több fa van, mint asztalos!

(#24) thyeby válasza lapa (#7) üzenetére


thyeby
őstag

Igen, aki beleássa magát a Skethup-ba, a világ végéig el lehet menni vele. Zseniális program, aminek merőben más a filozófiája a megszokott tervezőprogramoktól. Emiatt sokan meghátrálnak, pláne, akik pl megrögzött AUTOCAD guruk, még mielőtt megízlelnék, milyen villámgyors tervezésről is mondanak le. Nekem szerencsém volt, mert hamarabb botlottam bele ebbe a programba, mint az ilyen ikakikás kicsenkuhendrawingolókba - amik ebből a megvilágításból aranyat ígérnek, ám sz@rt se érnek.

Több fa van, mint asztalos!

(#25) biker válasza thyeby (#23) üzenetére


biker
nagyúr

Egy szakmabelitől igazán jól esett :)
Köszi

Ezekbe a fogásokba azért nem mentem volna bele, bár lehet hiba, mert ugye nem asztalos vagyok, és sok esetben szakmaitlan lehetett volna a dolog.
Meg aztán a vízszintes ok nálunk is, meg 90fok a derékszög, de a fal nem, így ott van egy kis hiba, korábban neked is mutattam a lakásfelújítós topikban

A csapozás még csak szakmai, mert ugye sablonnal csináltam, szerintem gyorsabban, mint csavarozást, csavar csak a fiókoknál van.

De az előlap pl saját agyszüleményem, a konyha részen látható, burkolt sarokmerevítők tartják az előlapot :)
nem tudom, mi a gyári megoldás, én ezt álmodtam meg ide.
kivetőpánt furatokat meg bemarattam, be legközelebbre már van marófejem ide is :) csak sablon kell majd

szerszám: egy darab profi akkusfúró (1250/2500rpm 14,4V ütvefúrós, stoppos tokmányos gép)
egy kalapács a csapokhoz, gumikalapács a lapokhoz.

Tömör fa.... igen, innen indult a projekt, de a jó minőségű táblásított lapokból szabást sok helyen nem vállalják, vagy a nyersanyag drágább mint a bútorlap finishelve, és akkor jön rá a lenolajkence, a fapác, és a selyemfényű lakk, húzós... éleket nem törik le, nekem kell végigcsiszolni, stb
ezért elvetettem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nagyon fain lett. Minden elismerésem. Igényes és szép munka.
A bútorlapszabászat meg .... . De ügyesen megoldottad.

Egy dolog, ami tartósabb lenne, ha az üvegeket, szélvédőragasztóval ragasztottad volna be. 2500 ft egy tubus és örökös :) Én az üvegre azzal ragasztottam a fogókat! :)

De tényleg nagyon szép! :C

(#27) biker válasza Pistiboy88 (#26) üzenetére


biker
nagyúr

A szélvédőragasztó nem fekete?
Az amúgy olyan színtelen szilikon, ami ragasztásra is jó, a konyhapult lapja ezzel van a szekrényre ragasztva, hát kalapács kell hozzá :) kipróbáltam egy 10cm-es darabon T-be illesztve két falapon, hát nem tudtam letörni róla.
Ha akváriumnak megtartja, remélem ennek is, azért lett a 10mm hossz bemarás kitalálva, hogy bőven legyen felfekvő felület

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) t.imi


t.imi
addikt

GRT!
Szép lett :R Bár, nem tudom mi bajod volt a lábakkal :DDD A mosogatószfont kicsit átvariálnám, 1-2 év és gyönyörűen el lesz dugulva. Inkább a függőleges egyenes szakaszba pótólj bele egy darab csövet v. vátsad ki a kis darabot egy 40-s pc-vel. Kevesebb lessz a kanyar.

(#29) vince válasza biker (#27) üzenetére


vince
őstag

Kicsit aggódtam az üvegajtók rögzítési módja miatt (ránézésre kevésnek tűnt a ragasztási felület), de ha kipróbáltad és működik, akkor nem lesz vele gond :)

Nagyon klassz lett a végeredmény, elismerésem! Ilyen méretekben látszik igazán, hogy mennyit lehet spórolni, ha valakinek van egy kis vénája hozzá. Én a magam részéről már akkor is nekiállok inkább magam megcsinálni a bútort (szigorúan szabott bútorlapokból, az "igazi" fához nem érzek elegendő kézügyességet magamban...) ha nagyjából ugyanannyira jön ki, mint készen megvenni, a munka öröme sokat jelent :K
A gardróblift nagyon tetszik, még nem láttam ilyet, hasznos! Tetszik az az ötlet is, hogy a fióknak nincs külön eleje, csak a színes, élzárt front. A csapolást hogyan, milyen sablonnal csinálod? Sikerül mindig merőleges lyukat fúrnod? Én a rögzítést lapostiplivel és az egyik vőtársam lapostiplimarójával csinálom, az kifejezetten szórakoztató munka :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#30) Gude


Gude
senior tag

Szép munka lett.Grat

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#31) tildy válasza biker (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

A benne levo cuccokat. Itt.

Butorlabak: igazad van, jogos. A mienknek nem volt , igy megszivtam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) lapa válasza biker (#20) üzenetére


lapa
veterán

igen, ebben igazad van. saját bútorra a kecsöp nem a legjobb. bár szerintem mm beosztásban használható lenne, de nyilván még nagyobbat lehet vele tévedni mint papperon szétdarabolva.

mondjuk én soha nem állnék neki saját bútornak, elég volt nekem összelegózni a készet. meg tudod, ha építettem volna már előtte egy-két dolgot még aszondom esetleg, de 0 tapasztalattal pont a konyhának nekifutni kicsit necces.

ledek? esetleg 12v? valami terv / megvalósítás van? bocs ha volt róla szó, bevallom csak átlapoztam, nem olvastam el még alaposan.

(#33) thyeby válasza biker (#25) üzenetére


thyeby
őstag

#29: "A csapolást hogyan, milyen sablonnal csinálod? Sikerül mindig merőleges lyukat fúrnod? "

Hmm. Látod?

"és sok esetben szakmaitlan lehetett volna a dolog."

Aki már ennyit és így megcsinált, ne féljen a szakmaiatlanságtól! Nem az a lényeg, hogy asztalos oldja meg (van, aki nem is tudja jól megoldani), hanem hogy jól legyen megoldva.
Egyébként magam sem vagyok asztalos (fajáték készítő vagyok, de arról sincs semmi hivatalos iskolám :N ). Az idők során egy asztalos szemével nézve is komoly műhelyre, gépparkra kerekedett az eddig fazekasmesterségre használt műhely, mert egyik feladat szaporította a másikat, egyik projekt építette a másikat. És itt a PH asztalos fórumán kezdtem kikupálódni (Hála Winner_hun topic alapító kollégának!) - eladdig, míg önállóvá, magabiztossá és kreatívvá lettem.
Utólag visszagondolva a kezdeti bizonytalanságot, azt, hogy hol is kell belekezdeni, hogy is kell megcsinálni - szerintem tudja minden ipszilon kromoszóma a priori, a zembernek inkább csak megerősítés, bíztatás kell, hogy ju ken du it... (Mondjuk ebben segítenek a vizeletgyártás jelentősebb alapanyagai is (sör, bor, et cetera), csak amikor már magas fordulaton pörgő vidiák közt matat, akkor veszélyessé válhat az általuk kinyert túlzott önbizalom.)

Több fa van, mint asztalos!

(#34) beefjeez


beefjeez
senior tag

Szép munka, csak néhol a rossz helyen lévő kódok... :(

(#35) biker válasza tildy (#31) üzenetére


biker
nagyúr

hát igen, sok apróságunk van, pedig kb felét kiszelektáltuk és elajándékozgattuk menet közben :)
De a maketteket nem, és a könyvek jó részét már nem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) biker válasza lapa (#32) üzenetére


biker
nagyúr

ledek? esetleg 12v? valami terv / megvalósítás van? bocs ha volt róla szó, bevallom csak átlapoztam, nem olvastam el még alaposan.

majd a kandalló melegének kisszobákba való átjuttatása van tervben, és talán a ledes világítás.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) biker válasza thyeby (#33) üzenetére


biker
nagyúr

#29: "A csapolást hogyan, milyen sablonnal csinálod? Sikerül mindig merőleges lyukat fúrnod? "
Hmm. Látod?

Na jó, kiegészítem még ma :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38) lapa válasza biker (#36) üzenetére


lapa
veterán

jó lesz, fatüzeléses-barkácsos topik még úgy sincs. én is csinálnám, csak az egyetlen kályhaépítőmet elnyelte a föld. vízhűtés, vagy levegős? szagelszívó vs kandalló nem para? nekem pont az okoz némi fejtörést a szellőzésben, hogy ne legyen kisebb a nyomás bent.

[ Szerkesztve ]

(#39) biker válasza biker (#37) üzenetére


biker
nagyúr

a cikk utolsó oldalára felkerült némi infó meg video a csapoló szerszámról :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#40) biker válasza lapa (#38) üzenetére


biker
nagyúr

szagelszívó vs kandalló nem para? nekem pont az okoz némi fejtörést a szellőzésben, hogy ne legyen kisebb a nyomás bent.

de para, ha megy az elszívó, ablakot kell nyitni, különben visszaszív a kéményen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#41) Pistiboy88 válasza biker (#27) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

De igen fekete. De, ahogy elnézem, nem lehetett volna látni a ragasztót. De ha megtartja akkor jól van. Reméljük sok-sok éven át nem lesz gondod vele! :)

(#42) tvamos


tvamos
nagyúr

Nagyon ugyes, szep munka!

Ez a Wolfcraftos cucc is jopofa.
Regebben csinaltam par butort, meg hangfalat.
Tok idegesito, ha az utolso furat "csuszik at" a fan, es kireped a felulet.
(Ami persze a legfeltunobb helyen van mindig!)

Kar, hogy en mar sosem fogok ilyeneket csinalni!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#43) thyeby válasza tvamos (#42) üzenetére


thyeby
őstag

"Kar, hogy en mar sosem fogok ilyeneket csinalni!.."

Miért? Levágtad a kezed?

Több fa van, mint asztalos!

(#44) tvamos válasza thyeby (#43) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem... de nem hiszek benne, hogy megeri.
Veszek valami olcsot az IKEA-ban, kicsit megragasztgatom ha lotyog.
Ha megint koltoznom kell, otthagyom... kidobjak... vagy nemtudom...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45) Giot


Giot
addikt

Ügyesek vagytok! Gratula!
Két gondolat ami talán szót érdemel:
1, "80-as években nem volt önbehúzó kivetőpánt", de volt! :)
2, a hangfalak legalább 2 méter távolságban legyenek, ha ennél közelebb van nem érvényesül a sztereó kép, ha csak nem ülsz közé a dobozoknak.

Szerk, még annyit hogy szép amit csináltatok, tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#46) biker válasza Giot (#45) üzenetére


biker
nagyúr

akkor erre az akkor is aranyárban lévő Domusos sorra nem jutott, mint ahogy pánt talp se volt, csavar a fába és hajrá

a hangfalak 1,4m távban vannak, igen, de igazából nem szembe néznek, hanem kb 10 fokban szétfelé, kompenzálva a hibát
sajnos nincs 2m hely ugyebár...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#47) Giot válasza biker (#46) üzenetére


Giot
addikt

Kollégám a volt Debreceni bútorgyárban dolgozott sok sok éven keresztül, ott használták. És csapolták nem csavarozták.
Ami nekem sem szimpatikus mi több nem is szakszerű.

(#48) dosailord


dosailord
tag

Fantasztikus érzés lehet ott lakni, minden saját kezed (kezetek) munkája, minden egyedi igényekre szabva. :)
Bízom benne hogy a jogviszonyok is rendeződni fognak!

Lehet átfutottam, de van valamilyen alapszintű alaprajz a lakáshoz? Csak hogy jobban el tudjam képzelni, milyen/mekkora az egész.
A fürdőt hiányoltam a cikkből.

(#49) tvamos válasza dosailord (#48) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez 2x ment... bocs!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#50) tvamos válasza dosailord (#48) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat igen... az erzest nem potolja semmi!
"A sajat epitesu hangfal mindig jobban szooool!"
Hihi... :)) :)) :)) :))

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.