Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

News: megnéztem még két epizódot, ezt már előre kitervelt szándékkal, és még szomorúbb vagyok. Mindenesetre őszintén kíváncsi lennék, hogy kinek tetszik ez a produkció, ki leli örömét abban, ha a tőmondatképes Pély Barnabás alsógatyáját kell negyed óriág bámulnia, miközben a Dorina elnevezésű képződmény madárfejhangon butaságokat csacsog.

(#2) bLaCkDoGoNe válasza divot (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy kell neked... ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) adalbert1 válasza divot (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Mazoista vagy, hogy ilyeneket nézel? :D
Viszont szomorú hogy ilyen szarokra van igény, ráadásul a fiatalabb korosztály némely tagjait gondolom elég erősen befolyásolja egy negatív irányba (ki tudja, gondolom ők ezt fel sem fogják).

(#4) divot válasza adalbert1 (#3) üzenetére


divot
veterán

Véletlenül kattintottam oda: rossz szokásom, hogy agymaszturbációs céllal, végigpörgetem az összes csatornát. Ez olyan vizuális relax-gyakorlat. És épp az a rész volt, amikor valami buli után bebaszva szerencsétlenkedett az ifjú pár a konyhában. És mivel nem hittem a szememnek, hogy ilyen műsor létezhet, ezért azonnal megnéztem még képt epizódot, mivel úgy tűnik vasárnap leadják az egész heti termést egyben. (Gondolom.)

(#5) fLeSs válasza divot (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

már évek óta ''sztárnak'' számít az akit a média annak kiállt ki mert a tévében szerepel, független attól, hogy milyen szellemi színvonala van.
fel lehet hozni az összes valóvilágot meg big brothert, ezekben sem voltak különb ''sztárok''. mitől sztár egy picsa/pöcs, aki lefexik mindenkinek, hülyességeket magyaráz, rinyál, stb? attól, hogy hozza a nézettséget a seggtl klubnak... (amúgy nem ismerem dorinát, mert tv-t elég ritkán nézek, de sejtem milyen műsorról lehet szó)

szerk: egészen addig sztárok is maradnak, amíg beszélnek róluk.
elég csak a kelemen annát venni. már rég elfelejtették volna, ha nem hoznának le róla minden héten egy cikket vmelyik újságban.

szerk2: Divot, ebbő következik, hogy ez az írásod most épp a Dorina malmára hajtja a vizet. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) adalbert1 válasza divot (#4) üzenetére


adalbert1
veterán

Nagyritkán mikor tv elé ülök én is csak kapcsolgatok össze vissza, de az ilyenek azért kimaradnak hál isten.
Ennyi erővel bármilyen 2 ember hétköznapjait mutogathatnák... Szomorú hogy vannak ilyenek, de gondolom igény van rá... Ha kommersz szórakoztatás, akkor szivesebben látnék vmi. Luxx videó sztárjainak mindennapjai valóságshowt. ;]

(#7) VladimirR válasza divot (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Mindenesetre őszintén kíváncsi lennék, hogy kinek tetszik ez a produkció, ki leli örömét abban....''

nem ez a lenyeg
a lenyeg az, hogy ki nezi, s igy a kozben levo reklamokat is
segitek, tobbek kozt te, mitobb, meg hirverest is csinalsz neki

(#8) divot válasza VladimirR (#7) üzenetére


divot
veterán

Nagy kérdés, hogy ha valami rossz, akkor mivel teszel jót. Ha leírod, hogy rossz, vagy ha hallgatsz róla. Én leírtam, hogy rossz, de a te utad is ugyanilyen helyes lehet, csak nekem nem megy az, hogy homokba dugom a fejem, és azt hazudom közben magamnak, hogy egyébként minden rendben van körülöttem.

(#9) parandroid válasza divot (#8) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell nézni.

És ha csupa szart adnak (márpedig csupa szart adnak), akkor egyáltalán tévét sem kell nézni. Ilyen egyszerű. Épp ezért nem nézek évek óta tévét. És őszintén szólva kicsit sem hiányzik.

Viszont valami nagyon zavar. Amikor a munkaheyen a kedves kollégák elmesélik, hogy mi volt előző nap a tévében. Megkérdezi, hogy láttam-e, és én mondom, hogy nem, és nem is érdekel, de azért mondja tovább. Vááá. Úgy kell félbeszakítani, és tagoltan elismételni, hogy nem érdekel. Van amikor még így sem érti... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) divot válasza parandroid (#9) üzenetére


divot
veterán

Ez tök jó, csak ezzel megint a homokba dugod a fejed. Ugyanis a baj az, hogy épp azok az emberek nem fognak leszokni a rossz műsorokról, akikre ezek a rossz műsorok a leginkább hatnak. Ördögi kör.

(#11) VladimirR válasza divot (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en pedig foloslegesnek tartom, hogy ilyen es ehhez hasonlo szarok nezesevel toltsem az idomet, mitobb, utana itt morgolodjak, hogy ezdeszar

erre van igenyetek, te is mar legalabb harom reszt megneztel - es ne gyere azzal, hogy ''csak azert nezted, hogy....'' - mindegy miert, de megnezted
sot, most irasodnak hala masok is meg fogjak nezni, hogy elmondhassak, milyen szar (aztan azok is megnezik, akiknek elmeseltek, pontok pontok stb - orszagos nezettsegu musor lesz)

[Szerkesztve]

(#12) divot válasza VladimirR (#11) üzenetére


divot
veterán

Igen, és mit akarsz közölni azon kívül, amit én ugyan értek a soraid között, de nincs vér a pucádban leírni?

(#13) parandroid válasza divot (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy Vlad írja, nem számít nekik, hogy miért nézed, az a lényeg, hogy nézed. Akkor inkább ne nézd. Attól nem lesz jobb, ha nézed, hidd el, viszont a nézettség csökkenésére azonnal reagálnak. Az más kérdés, hogy az emberek nagy része tévén programozott süket droid, aki úgyis nézia tévét, ha éppen nicns benne semmi érdekes, vagy éppen kmondottan szar a műsor mind a száztizenkét csatornán, mert ez hozzátartozik a napjához. Az ilyennek meg úgy kell.

Internetezzen, vagy olvasson újságot, mindkét média képes még a minőségi információnyújtásra és szórakoztatásra. A tévé már régen nem alkalmas egyikre sem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14) divot válasza parandroid (#13) üzenetére


divot
veterán

De ugyanezt vallom én is, csak mint írtam: az a baj, hogy épp a legkönnyebben manipulálható réteg az, amely már képtelen azt mondani, hogy akkor én holnaptól nem nézek tévét.

(#15) parandroid válasza divot (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez meg legyen az ő bajuk.

Értelmiségi (de szarul hangzik ez így) egyébként egyre elterjedtebb a tévé száműzése a családi életből. Nem véletlenül.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) NoLF


NoLF
addikt

nem nézek tvt. 3 éve nincs tvm. azt se tudom ki ez, vagy mi az a bog brother és a valóvilág vlaamitn az ehhez hasonlók. boldogan telnek napjaim, hogy nem ekörül forog az életem, és nem idegesítenek az ilyesmik mert nem tudok róluk.
inkább iszom egy sört.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17) anaqer válasza divot (#12) üzenetére


anaqer
veterán

''de nincs vér a pucádban leírni?''

Hogy a viharba ne lenne, csak előbb próbálkozott máshogyan is. Haladás. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#18) VladimirR válasza divot (#12) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt, hogy amig ilyen szarokat nezel onkent, ne sirankozz a tv szinvonala (vagy annak hianya) miatt

anaqer: hehe (hatte mg elsz? ritkan latni)

[Szerkesztve]

(#19) divot válasza parandroid (#15) üzenetére


divot
veterán

Nálunk is teljesen ''leértékelődött'' (vagy inkább: helyére került) a tévé: nézünk egy-egy rajzfilmet a gyerekkel, illetve az esetek nagy többségében a Mezzo megy háttérként. De milyen nagy úr a megszokás: nem tudnám kidobni. :(

(#20) divot válasza VladimirR (#18) üzenetére


divot
veterán

De.

(#21) RAM


RAM
őstag

Inkább a Győzike, mint ez. :))

Csak tisztán

(#22) VladimirR válasza divot (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pont ez tesz celkozonsegge...

(#23) parandroid válasza divot (#19) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi sem dobtuk ki. Azon néznek a gyerekek DVD-t. :)

Egyébként most hogy az új házba költöztünk, itt van kábeltévé (az előzőben nem volt, itt vizont apósom fölöttünk lakik, neki pedig mindene a tévé). Az első napok valamelyikén néztem egy félórát, beállítottam a csatornákat (valami negyvenegypár van), aztán rá pár napra Katica nézte hasonlóan kb fél óráig, de mindketten egymástól függetlenül arra jutottunk, hogy nem hiányzott az elmúlt pár évben. Borka viszont örül a Minimaxnak, de azon kívül csak a Natgeora, az Animalra és a Discoveryre kapcsolunk neki. Jetixről és Cartoon Networkről szó sem lehet.

A reklámok viszont ezeken is roppantmód bosszantanak, ráadásul a műsorokhoz képest hangosak, úgyhogy az ő tévénéző ideje is maximalizálva van napi egy, de legfeljebb két órában. Szerencsére többet nem is igényel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24) divot válasza VladimirR (#22) üzenetére


divot
veterán

Kicsihuszár, semmit nem tudsz rólam, ezért megkérlek, hogy ne minősíts. Én sem mondom rólad, hogy mennyire szüklátókörő, összeférhetetlen bugris vagy, mert tiltja a neveltetésem.

(#25) tildy válasza divot (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Eleve a tv egy tömeghipnotizáló eszköz. Minek nézed?
Jó műsorok meg kb a ng, és spektrum csatornákon vannak.
Brainwashing nation

Van tvnk, vagyis inkább a tulajé . De volt, hogy fél évig rossz volt. Havonta 1*-2* bekapcosljuk egy órára, de max ennyi. Nem értem, hogy neked miért okoz gondot ''kidobni2? Valld be , függő vagy ;]

Ramius: te is túl sokszor nézed. Mi kb havonta egyzszer, mikor lemegyünk anyámékhoz, úgyhogy én csak így tudok nyilatkozni.

Divot: ma már előbb értesülsz a hírekből online médián, mint a tévéből , ez kilőve. Filmeket jobb minőségben meg tudod nézni dvd-n.
a tévés műsorok jó része is elérhető streamben. (híradó, napló, stb. )

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Ramius válasza tildy (#25) üzenetére


Ramius
őstag

NG is már unalomig ismétel mindent. Rég nemnéztem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#27) Lortech válasza NoLF (#16) üzenetére


Lortech
addikt

Nem iszom sört, 3 éve már poharam sincs, lassan már azt sem tudom, milyen az íze, és nem is érdekel. Boldogan telnek napjaim, hogy nem ekörül forog az életem, és nem kell állandóan a haverokkal söröznöm, és minden új sört kipróbálnom. Inkább nézem a tévét, pl Dorinát. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#28) divot válasza tildy (#25) üzenetére


divot
veterán

Minek nézem?
Több oka van. Például mert érdekelnek a hírek. Aztán mert akadnak jó és értékes műsorok is. Aztán mert a tévéműsorok hű képet festenek rólunk - ha tetszik, ha nem. Végül mert szeretem a Helyszínelőket. ;)

(#29) dabadab válasza parandroid (#23) üzenetére


dabadab
titán

Ja, a Minimax tok jo (nekem a Rafi malacos sorozat a kedvencem :) ), bar a reklamok nalam is ki szoktak vagni a biztositekot, most azt tervezem, hogy inkabb felveszem tunerkartyaval a filmeket, aztan azt kapja a kiscsaj.

DRM is theft

(#30) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem az ''tetszett'' az egyik Csáó, Darwin c. szuperprodukcióban, mikor Dorina másik két énekessel együtt próbált ''énekelni''...
Az volt a jó, h. mindig tudtuk, mikor énekel ő, mert rettentően túlnyávogta a másik két, egyébként jelesebb énekesnőt... ;]
Hajrá Megasztár, hajrá Dorina!!! :))
Még több ilyen ''sztárt'' Magyarországra! Nem elég híg így is a zenei élet... :D

Samsung Galaxy A54

(#31) dabadab válasza divot (#28) üzenetére


dabadab
titán

Es ezek kozul a musorok kozul melyik megy a Vivan? ;]

DRM is theft

(#32) VladimirR válasza divot (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nocsak, nocsak, es meg meglepodik a moderacio, mikor szemelyeskedek, elkuldok valakit oda, ahova szerintem megerdemli
a kicsihuszart es a bugrist kikerem magamnak, de ha neked az szuklatokoruseg, hogy nem idegesitem fel magamat mindenfele tre tv-musoron, akkor legyen, szuklatokoru vagyok
de kerlek aruld el, mit vartal itt, ettol a bejegyzestol?
hogy majd korusban uvoltunk, hogy a viva-nak is, meg a (sajnalom, elfelejtettem a foszereplo holgyemeny nevet, s visszanezni lusta vagyok) is a K*RVA ANYJAT?
amig te fikazhatod az adott csatornat, annak musorait, addig en meg had mondhassam mar el, hogy mekkora luzernek tartalak emiatt az egesz mubalhe miatt

(#33) parandroid válasza divot (#28) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vedd meg DVD-n. Legalább nem kell a hülye reklámokat nézned közben, akkor nézed, amikor ráérsz, és kedved van, és nem vágják hülyére, hogy több idő maradjon a reklámokra. Ja, és a 12-es karika sem lesz ott a sarkában, a zertéel (vagy mittomén melyik) logóról nem is beszélve.

Amúgy rólam csak ne festegessenek képet a tévéműsorok, a técés híradók pedig amikor utoljára láttam őket olyan iszonyat színvonaltalan blikk-szintű förmedvlnyek voltak, hogy inkább olvasok netes híroldalakat, ha pedig komolyabb összefoglalóra vágyok, megveszem a HVG-t.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34) anaqer válasza VladimirR (#18) üzenetére


anaqer
veterán

Ja, hát RL kissé besűrűsödött (szerencsére, hozzáteszem) illetve már korábban elszoktam a 'gőzből... aztán lassan a nem-hír topicokból is... de azért hébe-hóba még olvasgatok & bekiabálok a partvonalról.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#35) divot válasza tildy (#25) üzenetére


divot
veterán

Nem egészen úgy van az, mert a politikai háttérműsorok szerepét még nem vette át a net. DVD-zni pedig nem szeretek.

(#36) divot válasza VladimirR (#32) üzenetére


divot
veterán

Elmondtad, én is elmondtam, ez itten egy fórum, ha nem tévedek.

(#37) tildy válasza divot (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor meg igaza van vladimirRnak, mit rikácsolsz, hisz senki nem kényszerített rá , hogy megnézd. Miért nem tudod megtenni, hogyha látsz valami sz.rt a tévében, akkor nem foglalkozol vele, hm?:F Boldogabb lenne az életed...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) divot válasza tildy (#37) üzenetére


divot
veterán

És te, meg VladimiR miért nem tudjátok megtenni, hogy ha én látok valami szart a tévében, és ezt leírom, akkor nem jöttök ide okoskodni? Ugyanis a téma nem érdekel titeket, a tévét nem nézitek, egnem lúzernek tartotok, akkor mégis honnan táplálkozik a vágy, hogy minden ilyen alkalommal meg kell szólalnotok?
Az életem meg kb. olyan szinten van rendben, amiről te még csak nem is ámodhatsz - őszintén kívánom neked, hogy egyszer eljuss erre az állapotra.

(#39) tildy válasza divot (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazad van, véleménye mindenkinek lehet :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) burgatshow válasza divot (#28) üzenetére


burgatshow
veterán

1. A neten online gyorsabban szerzed meg a híreket mint tv-ből de ezt már tildy is mondta.
2. Mi nem fest rólunk hűűű képet?
3. A Helyszínelőket meg szerezd be DVD-n! :P

(#41) rii válasza VladimirR (#11) üzenetére


rii
nagyúr

nem akarom divot-ot védeni, de azért ne őt hibáztasd még csak kis százalékban sem azért, ha az írása nyomán más is megnézi.

Akkor már semmit sem lehet kritizálni? Egy rossz szót sem lehet szólni a szar műsorkról?

A baj nem a kritikával van, hanem ott, hogy az embereknek mindegy, mi megy a TV-ben, megnézik, megeszik, legyen az egy Silan reklám, vagy egy Derrick.

És nem veszik észre, hogy eszközök a TV csatorna kezében, aki arra használja őket, hogy a két reklám közt is azon a csatornán maradjanak.

Továbbá még ott is gond van, hogy akik kritika nélkül megnéznek egy ilyen műsort, el sem gondolkodnak azon, hogy egy TVcsatornának van bevétele, és kiadása. bevétele van a reklámokból, és kiadása van a műsorok miatt. Az előzőnél minél öbbet szeretnének, az utóbbinál minél lentebb szeretnék meghízni a vonalat.

Ebből következik, hogy a reklámoknál nem számít a minőség, csak pénzt kapjanak érte, míg valamilyen szinten a TVműsoraik színvonala sem igazán számít, csak a lehető legkevesebb pénzből lehessen kihozni. Általánosságban el lehet mondani, hogy az embereket minősitik a TV műsorok, mert azért találkozhatunk ilyen szar műsorokokkal, mert vannak, akik szivesen megnézik ....

.... és nem is kevesen.


12 éves koromtól nem nézek TV-t, csak általános véleményem van. Heti 1x havernál szoktam lenni, szerencsére nincs nálam sem szekerce, sem balta, mert már rég belellítotttam volna a TVbe. Nem értem, az emberek hogy tudják megnézni ezt a töménytelen szart. Speciel én egy reklámblokkot nem tudtam még végigülni annak tartalma miatt, és egy filmet sem votlam hajlandó végignézni a reklámblokkok miatt. Dühítő.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#42) divot válasza burgatshow (#40) üzenetére


divot
veterán

1. A híreket valóban gyorsabban szerzi be az ember a netről, de mint írtam, a háttérműsoroknak még nincs online megfelelőjük. Mondjuk elég szar lenne két politológus egy órás vitáját írásban fogyasztani. Beszarnék a gyönyörűségtől.

2. Az, hogy mekkor szarságokat lehet beadni a népnek, hűen ábrázolja a nép agyi állapotát. Egy egészséges értékrendszerrel bíró társadalomban nem a Győzike lenne a legnézettebb produkció - gonodlom ebben egyetérthetünk.

3. Tényleg nem szeretek DVD-zni.

(#43) dabadab válasza divot (#42) üzenetére


dabadab
titán

''Egy egészséges értékrendszerrel bíró társadalomban nem a Győzike lenne a legnézettebb produkció''

Azert ne felejtsd el, hogy ezek a statisztikak erosen torzitanak: Gyozikere kb ketmillio polgartarsunk szokott kivancsi lenne. A masik nyolcmillio nem.

DRM is theft

(#44) Kamikaze19


Kamikaze19
csendes tag

Hali!
Sztem nem rossz ez a műsor meg lehet nézni .
És a dorina sem egy olyan rossz csaj azért :D:D:D :C :C :R :R

Az élet egy nagyon nehéz játék , de a grafikálya nagyon ott van:D

(#45) dabadab válasza Kamikaze19 (#44) üzenetére


dabadab
titán

Azert az mindig remek, ha valaki onkent vallalja az illusztracio szerepet.


[Szerkesztve]

DRM is theft

(#46) adalbert1 válasza dabadab (#43) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha már torzítás, akkor az a 8 millió se nyolc, le lehet vonni nyugodtan a gyerekek nagyrészét+hajléktalanokat+biztos vannak még egyéb kategóriák...
Mondjuk nem tudom hogy készülnek a legtöbb statisztika, és nem is flame-nek szántam a hozzászólást.

(#47) golyani válasza parandroid (#23) üzenetére


golyani
addikt

pedig cartoonon a Tom & Jerry és a Loney Toones ami ér vmit...
igaz már kicsit vén vagy okezekhez de többnyire ezeket megnézem.
ezenkívül max barátok köztöt és Heti hetest szoktam nézni meg néha Viva Sláger listát meg ha Spectrumon megy vmi autós motoros érdekes akkor azt.

(#48) Motion_Blur válasza Kamikaze19 (#44) üzenetére


Motion_Blur
félisten

pffff...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Ahogy végigolvastam ezt a forúmot rájöttem hogy szélsőségesek vagyunk(ebben is)
van egy réteg akik totál nemnéznek tévét(ez se jó) és ott a másik (mónikashow,győzike néző) és elmesélő oldal.

Én nemtartozok egyik oldalhoz se,nézek tévét meg nemis.legtöbbször kiborulok a müsorokon (győzike és társai) hogy mekkora hülyeségek vannak,de ilyenkor legtöbbször elkapcsolom egy természetmüsorra,amiben talán még van is valami érték.Devan amit végignézek.(F1,Hetihetes,stb..)

Csak annyit akarok mondani hogy szélsőségesnek nem jó lenni.

ui: vegyetek Kiszel Tünde Naptárat :W :W

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#50) Lortech válasza dabadab (#45) üzenetére


Lortech
addikt

Az is remek, ahogy erre lecsap a ''nemnézektévétfújfúj'' értelmiség.

Thank you to god for making me an atheist

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.