Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Minden ritka szar nap után kell hogy következzen egy iszonyatosan jó, remélem minél hamarabb megkapod :R

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#2) dfdfdf válasza czundermák (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

Szia köszönöm szépen remélem összejön de sajnos eddig még várat az a nap.
Köszi hogy elolvastad remélem nagyon sok hiba nincs benne csak le akartam írni hogyha valakinek rossz napja volt láthassa másnak is van ilyen és nincs egyedül

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

:( Jobbulást és felüdülést kívánok!

(#4) dfdfdf válasza Gergő_ (#3) üzenetére


dfdfdf
őstag

Kellene de holnap is megyek
egyhuzamban 15ik napom lesz pihenő nélkül hát nem túl jó de kell egy kis pénz enni kell meg a netet is be kell fizetni. Felüdülés jó lenne kiállok az esőre . De ma "szerencsénk volt hazafele jövet majdnem ránk dőlt egy fa na jó 200m előbb szakadt ki és nyugisan kikerültük hála istennek

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jé te is 4-ért? Ugye h nem éri meg felkelni? :K Én villannyal foglalkozom.
Már nem egyszer volt, hogy külön melót csináltam és sokszor többet kerestem vele mint amúgy ott. Mióta ezt megéreztem. :U
Nálunk kőműves mellett 7000-7500 esélyes ha ismernek, de én láttam, ott is pörögni kell. Viszont úgy vagyok vele, hogy meg sem kérdezem, a villany legalább érdekel, ami meg nem arra szarok. Ezért!
Hozzád hasonló napot én is átéltem meg át szoktam. Hiszem-akarom hinni h egy nap én ezeket meg tudom torolni, legalább szavakkal annak aki ennyire kihasznál. Végül is valaminek éltetni kell az embert nem? Ha más nem a bosszú. Kicsit erős volt. :B
Nem én vagyok rossz indulatú, hanem a környezet tesz azzá. Pár éve élesen ezt érzem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Csemike


Csemike
csendes tag

Kishíján egy napon van a szülinapunk (csak nem egy évben) én 3-án születtem. :)

Vannak ám ilyen napok, amikor tényleg olyan, mintha az univerzum összefogott volna ellenünk, de szerencsére a szerencsétlen időszakokat szerencsések követik. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Amit leírtál, szó szerint pechsorozat volt. Erről csak az a véleményem, hogy van amikor az embernek semmi sem akar sikerülni és 1 idő után azért jön 1 kis szerencse is. Ne add fel, fiatal vagy és légy optimista. Fel a fejjel! ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#8) Kolondrum válasza madmaxxx (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mert ha te azt mondod a tag biztos az lesz pikk pakk. :R :C

(#9) Jamby18


Jamby18
senior tag

"nem 2 csavart kell beletenni egy telefonba 4 műszakban!"
Csak nem a jabil? ;)

(#10) madmaxxx válasza Kolondrum (#8) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem kell azonnal annak lennie, de jólesik az embernek néha 1-2 bátorító szó. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#11) Kolondrum válasza madmaxxx (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valóban. :R

(#12) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Köszönöm a biztatást mindenkinek csak fentről is kellene egy kis help de csak megjön majd

Jamby18 igen jabil 6szor jelentkeztem 6szor nem vettek fel meguntam sajnos már hanyagolós lett nekem

nah de lépek mert 5kor kelek s megyek 4ért "dolgozni"

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum válasza dfdfdf (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pont mint én. Minden stimmel csak a meló maga nem. Kitartás, lesz jobb is! Legyél élelmes. ;)

(#14) madmaxxx válasza Kolondrum (#13) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Én is az utóbbi 2.5 évben megjártam még a poklok poklát is. 1 éve múlt, hogy normális munkahelyem van megint. Nem kell 20-25 km-t utaznom busszal és talán megbecsülik azt, amit leteszek az asztalra.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#15) makraipeter1 válasza dfdfdf (#12) üzenetére


makraipeter1
tag

Te nem is laksz messze :D

(#16) Kolondrum válasza madmaxxx (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó h kibírtad. sajnos nem sok türelemmel áldott meg a isten. Mondhatni nullával.

(#17) Jamby18 válasza dfdfdf (#12) üzenetére


Jamby18
senior tag

Pedig most jó 1hónapja állandóan van toborzás (nem mintha csábítani akarnálak) úgy veszem ki te is tudod akkor, mi működik ott bennt.
Most lesz valamelyik nap polgáron toborzás ált. 800emberből ból 300-at felveszenek.
Én 120km-t utazok oda-vissza tehát úgymond 16órázok. 2óra az odaút, 5hónapja nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#18) czundermák válasza madmaxxx (#14) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Normális munkahely, zakkant élhajlítóssal :C
Nembaj jani, kicsit offolok András a héten ígérte a maszekom, lassan meg kéne sürgetni :K A festősablon hejett a kutyafejeket is berakhattad volna :P

Szintén így vagyok, nekem is egy éve múlt hogy normális munkahelyem van, bár nekem ez az első, és nagyon remélem még sokáig megmarad, néha zavaros, de nem is olyan rossz a társaság, csak nagy a korkülömbség :K

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#19) Csemike válasza madmaxxx (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

És forgatott már nálatok a How it's made? :DDD

(#20) Kolondrum válasza Csemike (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Este nagyon elemedbe vagy! :DDD
Sok helyen forgathatna! Beszéltem én már nokiással, szuzukissal. Lenne mit mesélni.

(#21) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szép, igényes írás, alig lehetett elolvasni, de sebaj. Vagy manapság már az igényességhez is diploma kell? És lassan 24 leszel. Hát, gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#22) Csemike válasza Kolondrum (#20) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt hogy köll érteni? :))

Szerk.: Ne, ne válaszolj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) nem_tom


nem_tom
őstag

Jól összejött a napod. Próbáld meg úgy felfogni, hogy lehetett volna rosszabb is. Ettől nem lesz minden fasza, de egy fokkal jobban érzed majd magad.

(#24) Kolondrum válasza Csemike (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó! :DDD :))

(#25) dfdfdf válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


dfdfdf
őstag

Szia köszi a "biztató szavakat". A többség elolvasta és megértette. Nem akarok írói babérokat nem akarok semmit csak ahogy leírtam már egyszer csak megosztani életem egyik legszarabb napját másokkal hogy lássák nem csak nekik jöhet össze szarul egy nap.
Amúgy meg ha nem tetszik nem olvasod el! Nem neked írtam hanem magamnak és azoknak akiket érdekelhet.
Sajnálom hogy 13 óra fizikai munka után nem tudok tökéletesen írni. Elkeseredésemben írtam ezt a bejegyzést de látom te is blogolsz te valószínűleg tökéletes vagy én sajnos nem de nem is akarok az lenni csak egy kicsit szerencsésebb....

De ha ennyire kötekedel "És" el nem kezdünk mondatot :U

(#26) dfdfdf válasza makraipeter1 (#15) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát nem nagyon ma is voltam nálatok 2szer :) jövet-menet :DDD

(#27) dfdfdf válasza Jamby18 (#17) üzenetére


dfdfdf
őstag

Valószínűleg megpróbálom én is megint hátha...

(#28) Jhonny06 válasza dfdfdf (#25) üzenetére


Jhonny06
veterán

De, kezdünk. ;)

(#29) Kolondrum válasza dfdfdf (#25) üzenetére


Kolondrum
félisten

13 óra?? Mennyit melózol egy nap ezért?
A legszarabbról meg annyit, hogy lesz még***bb, ahogy telik az idő és elfogy a lábad alól a biztos talaj.

(#30) dfdfdf válasza Kolondrum (#29) üzenetére


dfdfdf
őstag

9 óra kömőves segéd volt aznap és 5 óra maszek világítást cseréltünk haver garázsában fullra át kellett kábelezni 380an is ment bele mert az előző szénné égett . Vésés csatornázás gipszelés glettelés festés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.