Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzsombor


mzsombor
tag

Köszi a cikket, már régóta vártam rá! :) A legjobb hír talán a szoftvres frissítés lehetősége!

(#2) _Zsolt_ válasza mzsombor (#1) üzenetére


_Zsolt_
tag

Igen, ez jó dolog hogy, nem vesztenek semmit azok akiknek a régi verzió van...
Én is gondolkodom ezen a frissítésen de mivel lehet garanciavesztéssel jár ezért meggondolandó...
Majd megérdeklődőm az oázisban ahol vettem hogy ők hogy állnak ehhez a dologhoz. :)

(#3) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Külföldi fórumokon felbukkant egy pletyka, miszerint a gyárilag csomagolt A1 reves monitorok jó része a korábban cserére visszaküldött példányok közül kerül ki.
És itt nem is azzal van a baj, hogy egy alkatrészhibás, de javított példány már nem lenne teljes értékű, hanem sokan eljátszottak ilyet (főleg külföldön), hogy olyan apróbb dolgokra hivatkozva is visszaküldték őket (és másikat kértek), amik miatt nem cseréltek bennül alkatrészt, hanem reménykedtek, hogy előbb-utóbb olyan kezébe kerül, akit nem zavar az az apró hiba (vagy épp az új firmware is segít elfedni a hibát). Pl. ha nagyon finoman, de villódzott a háttérvilágítás, vagy volt valami furcsa árnyalat-elcsúszás (nem tudom mi szokásos a magyar kifejezés ezekre, amiket felsoroltak).
Szóval olyan hibák, amik egyeseknek igen zavaróak, másoknak akár fel sem tűnnek. Tehát a gyárilag csomagolt A1 revesek közt elvileg nagyobb lett az ilyenek valószínűsége. (Legalább is egy átmeneti időszakba, míg ezek kifutnak.) Ebből mennyi lehet igaz?
Illetve Magyarországon hogy működik a garancia ilyen szempontból? Itt is kicseréli a Dell az ilyen apróbb hibákkal is, amire egy kereskedő könnyen rámondja, hogy ez egy tökéletes darab (mert ő akár tényleg nem is látja)?

(Bár ma reggel visszalépett a mostani monitorom vevő-jelöltje, úgyhogy nem tudom lesz-e mostanában U2410-em...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) Nyugdíjas válasza janos666 (#3) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát...Mi még ilyennel nem találkoztunk, és vevők sem jelezték ezeket. Hála a magasságosnak :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5) Integra


Integra
titán

basszus, ferde a monitorom, a jobb felső sarka szerintem vagy 0.5-1 centivel lejjebb van, mint a bal. hogy lehet ezt vízszintesbe barkácsolni?!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) siriq válasza Integra (#5) üzenetére


siriq
őstag

Ha egy alatamasztast alkalmazol a megfelelo oldalon a talpnal. Regi trukk.Igaz nem olyan jo de esztetikusan meg lehet valositani.

Ha ez nem jo, akkor marad a kalapacs:D

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#7) lezso6 válasza Integra (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ferde az asztal. :DDD Legalábbis nekem egyszer volt már ilyen. :U

(#6) siriq: AztaQ, csak a te hozzászólásod idejét néztem, hogy ma írtál, erre kiderül, hogy majd egy éves hozzászólásokra reagáltunk. :O :DDD :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) siriq válasza lezso6 (#7) üzenetére


siriq
őstag

A hsz datumat nem nezem mar ilyen keson. A tanacson van a lenyeg. Nem az idon.
jok azok az orionok. nekem is vannak hs 280-ok

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.