Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Attól berúgok, hogy a kedves jelentkező elér a lépcső aljáig...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) Depression válasza #45553408 (#2) üzenetére


Depression
veterán

A szonda a májkrémes kenyeret mutatta 1,6 ezreléknek a kedves dolgozó szerint reggel 7-kor.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) merkucyo válasza Depression (#3) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Nem májkrémes kenyér, hanem csavaros kifli :D

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#5) Hequila


Hequila
őstag

Megkérdezhetem, hogy mely szektorban ilyen "lazák" a jelöltek? :) Az IT-ben szerintem nem jellemző.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6) Blasius0704 válasza Hequila (#5) üzenetére


Blasius0704
tag

Vendéglátóipar, nem egyszer találkoztam ilyennel...volt hogy a munkatárs 20k kasszahiányáról nekem kellet jegyzőkönyvet gyártanom, úgy hogy az okhoz nem írhattam be ezt a szépet...

(#7) ncc1701


ncc1701
veterán

Lehet többet kéne fizetni, oszt akkor nem a legalja jelentkezne munkára...

(#9) Depression válasza Hequila (#5) üzenetére


Depression
veterán

A legtöbb ilyen jelentkező hegesztő, szerszámkészítő, lakatos, gépkarbantartó szeretne nálunk lenni.
A fizetésüket nem is tudják, mikor jönnek. Tegyük hozzá, nem lenne kevés.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) DarthSun válasza #50751744 (#10) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Huh, milyen munkahely? Jelentkeznék, és nem vagyok iszákos csak korrekt fizetésért szeretnék dolgozni :)

(#13) ncc1701 válasza #50751744 (#10) üzenetére


ncc1701
veterán

Azonnal kirúgni, és venni fel helyére mást. :)

(#14) #73173120 válasza #50751744 (#10) üzenetére


#73173120
törölt tag

Inkább idiótikum :) nem hiszem, hogy azért iszik mert magyar.

Én az ilyet amúgy egyből utcára tenném, rendkívüli felmondással. Mi az, hogy a munkahelyén iszik, vagy úgy megy be, hogy már betintázott. Az ilyen milyen munkát végez? Azon túl, hogy munkakörtől függően esetleg másokat is veszélybe sodorhat.

Igazából azt a részt se értem, hogy ott van melletted, tudod, hogy ivott, és nem jelented. Vagy nem veszik ezt komolyan a vezetőségben? Vagy nincs is kinek jelenteni? Nálunk volt hasonló szitu, odamentem a kollégához, éreztem a pia szagot, mondtam neki, hogy ha még egyszer megesik, jelentem. Nem fordult elő utána szerencsére. Sajnálom is egyben, mert családja van, de könyörgöm, az országban rengeteg embernek nincs munkája, aki kevesebbért, többet teljesítene, alkohol nélkül. Hozzáteszem, nálunk azért is fontos a józanság, mert sokszor a munkánk része a gépjármű vezetés is, és volt, hogy engem is vitt a kolléga. Valahogy nem akarok emiatt balesetet szenvedni. Persze, nem azt mondom, hogy egy hegesztő vagy irodista ne legyen józan.

Az meg tényleg kemény, hogy ilyen fizetést se becsülnek meg.

(#15) Chaser válasza #73173120 (#14) üzenetére


Chaser
titán

Nálunk volt egy öreg, kb mindig tintás volt. Szondázáskor másik kapun ment be:D Igazából senkinek nem tetszett de senki nem is foglalkozott vele, legfőképp a főnöke nem akinek dolga lett volna. Nálunk ezt elég szigorúan vették de volt aki megúszta.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Depression


Depression
veterán

Én bevezettem a mindennapi szondázást. Van, hogy naponta 2x, nehogy reggeli mellé jól essen valakinek, ha már az elsőn fújáson túl van.
Veszélyes üzem, ha gubanc lenne, engem vesznek elő. Meg is érte, nincs ilyen gond.
Aki nem szokott le, Attól búcsúztunk. Van családja? És? Akit veszélybe sodor, annak is van...

Viszont maga egy jelentkezőnek kell egy kis bátorító? Tényleg azt hiszik, hogy ettől lesz bármi esélyük?
Elkap a hányinger az ilyenektől.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) sketchifun válasza #50751744 (#18) üzenetére


sketchifun
senior tag

Mi villanyt szerelünk, összevisszaság van. Négyen vyunk, ebből kettőnek van jogsija. Van egy emberke, aki nyomja a csavaros kiflit, és úgy vezet, ha a másik kolléga éppen máshol van. Én se endném, de nem én vagyok a főnök. Veszélybe sodorja a saját, illetve a mellette ülő kolléga életét, továbbá mindenki másét, aki az utakon szembejön. Emellett ha ebből baleset lesz, ami előbbutóbb bekövetkezik, a Démász egy ilyenért erződést bont. Evvel 6 család havi bevétele ugorhat. Nem szeretem a hazárdjátékosokat.

Persze, miért nem szólok. Mert a főnök nem tudja ám. Hát azért, mert 1 hónapja vagyok itt, és szeretem a munkahelyemet. Ha most őt feldobom, a többiek kiutálnak, és ezt nem szeretném. Amúgy is folyton megy a belső háború. Senki sem szeret senkit, mindenki csak velem bratyizik. Maguk mellé akarnak állítani.

A másik, régebbi sztori, hogy ne csak az alkoholt említsem, reflektálok a másik oldalról.

Jelentkezek egy céghez, villanyszerelőnek. Részletes EuroPass Cvvel dolgozom. Behív, első kérdése, hogy gyengeáramú rendszerekben, pl kaputelefon, riasztó, van-e tapasztalatom. Jogsi, vezetési tapasztalat van-e. Benne van a cvben? Nincs. Ja hát akkor sajnáljuk. Természetesen villanyszerelőnek jelentkezek, saját szerszámkészlettel, naprakész ismeretekkel, szakmai tapasztalattal. Na én ezt nem értem...

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#20) icemad válasza Depression (#3) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk volt kolléga, aki azzal magyarázta, hogy reggel ráborult a nyakára az arcszesz... El is neveztük Borulj Rámszesz-nek...

(#21) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nálunk fordítva van a dolog. Náha a vezetőség egy-egy tagja szokott megjelenni olyan súlyosan másnaposan, hogy szerintem még inkább aznaposak. Szoktuk is őket szívatni, de azért csak módjával. :)

(#22) Peterson_ válasza icemad (#20) üzenetére


Peterson_
addikt

:DDD
Ezzel a pár sorral helyreraktad az amúgy elfuserált napomat...sírok:DDD:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) Relo válasza Depression (#9) üzenetére


Relo
tag

Megkérdezhetem melyik munkahely ez? Jöhet pü-ben is. :B
Nagyon gondolkozok mostanában a munkahely váltáson, de semmi normális nem akad, mind egy kaptafa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.