Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Remélem sokan idetaláltok, és sok kellemes percet okozunk egymásnak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) #51736960 válasza Depression (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

szvsz az emberiség 90%-a felesleg ezen a bolygón, nem influenza kell ide, hanem valami sokkal komolyabb járvány...

(#3) Dany007 válasza #51736960 (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Mihez képest felesleges? Csak mert te úgy gondolod? :)

Amúgy már készítem a pop-corn-t. :D

(#4) szablya válasza #51736960 (#2) üzenetére


szablya
tag

Nem járvány kell ide, hanem:
a.) népességszabályozás: underclockolva 1 * 1re az olyan világokban, mint afrika, india, stb...
overclockolva 3-4 * 1re az értékes, esetlegesen tiszta emberfajták, mint pl áriák, vagy mi, magyarok
letiltás a teljesen értéktelen emberfajtáknál, mint például a... khm, ezt itt nem szabad...
b.) háború. regionális, majd globális háborúk. férfi módjára. nem atomfegyverekkel, hanem szemtől szembe... az erősebb marad. helyreáll a természet rendje.

Sajnos a természetes kiválasztódás napjainkra teljesen elveszett...
Másik megoldás: kasztrendszer kialakítása emberi erények és érdemek alapján. persze ez sem kivitelezhető.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Dany007 válasza szablya (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Ez egy kicsit erős volt : D
A 2. bekezdés első felén felröhögtem :) "mint pl áriák, vagy mi, magyarok"
Ja, és majd ezt mindenki úgy gondolja a világon, hogy az áriák meg mi magunk is természetesen...
A második felével természetesen egyetértek. De azt itt tényleg nem szabad hangoztatni :)

Hja, még annyit, hogy igen a háborúkat atomfegyverrel meg hasonlókkal kell megvívni és nem szemtől szemben. Ugyanis a fejlődést, az emberi fejlődést nem az erő fogja meghatározni, hanem a tudás!
Amire te gondolsz az kb a középkorban még elment, talán, de már ott se nagyon. Mai világunkban már talán a tudás a legnagyobb hatalom. Viszont mindenképpen ez a fejlődés kulcsa!

[ Szerkesztve ]

(#6) D1Rect válasza szablya (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol :DDD

a. underclockolva 1*1-re a fejlett világban, vagy az alá, ovelclockolva indiában stb.
b. ha háború lesz, abból csak a villanást látjuk

kasztrendszer: ROFL

(#7) Gergő_ válasza szablya (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

mi, magyarok nem voltunk áriafélék h szemében, ugyanúgy ki akartak minket is irtani, persze nem az első körben.

(#8) szablya válasza Gergő_ (#7) üzenetére


szablya
tag

Biztosíthatlak, hogy a magyar, mint nép, egészen ősi gyökerekkel rendelkezik... Azt, hogy a mai magyarság nagyrészében mennyi van ebből az ősi génállományból, azaz, hogy az emberek nagyrésze mennyire nevezhető genetikailag is magyarnak, azt nem tudom, és szerintem nem is lehet tudni...
Még ezer éve is így hívtak: a tudás népe...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Dany007 válasza szablya (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Ha jól tudom a magyarok bizonyítottan az Ural vidékéről származnak.
Semmilyen formában nem tartoznak az anno a németek által áriának tartott germán népcsoportba, amibe a németek és az amerikaiak is beletartoznak... :U
Ergo ha azokat a bizonyos német (náci) eszméket követjük, akkor voltaképp saját kiirtásunk mellett érvelünk...
Amúgy attól még, hogy ősi gyökerekkel rendelkezünk nem leszünk áriák az fent említett eszmbe szemében.
(Ha már ősi gyökerek, akkor ha jóltudom az afrikai népek voltak a legelsők, a legősibbek... :U bár ez csak zárójeles, mivel nem vagyok benne biztos)

(#10) szablya válasza Dany007 (#9) üzenetére


szablya
tag

Nem említettem nácikat. Az áriák, mint népcsoport, elfogadottan ősiek. Mi szintén, ahogy a japánok, kínaiak is... Ennek semmi köze a különböző eszmékhez, sem ahhoz, hogy melyik "népcsoport" mit gondol a másikról. És nem szándékszom semmilyen tiltott eszméket terjeszteni a logout.hu oldalán. A saját igazságomat követem :)

szerk.: Egyébként a magyarok csak egy ideig időztek az Urál környékén. Az pedig, hogy a finnugoristák mit mondanak, nem feltétlen (NEM!) tükrözi a valóságot.

szerk2.: Az pedig, hogy az ember Afrikából származik, már elég elavult és vitatott elmélet. Ennyi erővel jöhettünk az űrből is. De sokan Mu-t, majd Atlantiszt azonosítják az emberiség bölcsőjével.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Gergő_ válasza Dany007 (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

ezt tökételeseten megfogalmaztad. :R
Nem tudok mit hozzátenni.

Az én szememben ez az áriázás ugyanolyan mint az amerikamajmolás. Jobb lenne tényleg, ha a saját hagyományainknál maradnánk. Bakancs helyett jobb csizma elven.

(#12) Dany007 válasza szablya (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem. Cseles : P Nem arról van szó, hogy nem értünk egyet. Csak másképpen látjuk. Van egy sorod, amivel én is egyetértek, még akkor is ha nem szép dolog. De úgy összességében ez az áriás mizéria nem jön be.
Arról nem is beszélve, hogy erről szerintem minden kicsit is tanult kulturált embernek ugyan az jut az eszébe...

Amúgy ősi népcsoportok... :U Ez lehet Maja, Sumér, vagy akár Kínai is, ahogy mondtad.
Az, hogy mennyire ősi vagy nem ősi szerintem nem jelent semmit.
Ahogy te is mondtad Magyarországon se lenne egyszerű olyan ember találni, aki 100%-ig magyar, talán nincs is olyan. Az ország az elmúlt 2 ezer év alatt nem kis dolgokon esett át. Sok száz éves megszállás, ilyen uralom, olyan uralom. Betelepített népek stb... Volt itt keveredés bőven.

(#13) ollie válasza Depression (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A két járványt nem lehet összehasonlítani, ugyanis a madárinfluenza madarakról terjedt emberekre, a sertésinfluenza (ami valójában nem az) meg nem sertésekről terjed emberekre. Ez egy hatalmas különbség. Szóval akkor miért kéne irtani a sertéseket?

(#4) szablya: gondolom te még gyerek lehetsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#14) szablya


szablya
tag

Én olvastam olyasmit, hogy a sertésinfluenza vírusában több influenzavírus genetikai jellemzői találhatóak meg, így madárinfluenza pl. Másszóval ez a vírus nem egyszerű mutáció, hanem egy válogatásféleség. Nem tom mennyi az igazságtartalma, de az adott helyen az firtatták, hogy ez természetes folyamatként nem elképzelhető. Lassan én is hajlok az összeesküvéselméletekre.

ollie: igen. 16 vagyok. És általában, amikor ilyesmiről beszélek, ugyanezt megkérdezik. Talán nem vagyok még elég érett a hasonló témákhoz. Bár hajlok arra, hogy 30 évesen is ugyanezt gondolnám. Érettségem felett ítéljetek ti. Én mindenesetre hajlamos vagyok érettebbnek képzelni magam korosztályom jelentős részénél.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) D1Rect válasza szablya (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

16 évesen én is hasonlóan gondoltam. ;)

mod: mármint azt, hogy majd később is így gondolom

[ Szerkesztve ]

(#16) Dany007 válasza szablya (#14) üzenetére


Dany007
veterán

hát, izé. Gondolom nem véletlenül kérdezik ezt mindig. Ezen nem gondolkodtál még el? Hogy ha ilyenekről beszélsz, mindig megkérdezik, de vajon miért? : )

"mindenesetre hajlamos vagyok érettebbnek képzelni magam korosztályom jelentős részénél."
A korosztályod jelentős része így is gondolja.

(#17) szablya válasza Dany007 (#16) üzenetére


szablya
tag

Khm, másképp fogalmazok:
bizonyosan érettebb vagyok korosztályom jelentős hányadánál ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) Dany007 válasza szablya (#17) üzenetére


Dany007
veterán

ööö ezt most nemértem... Mért? Több szőr van a farkadon vagy mi ? :D
Sry nem hagyhattam ki. ;)

(#19) D1Rect válasza Dany007 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha nincs, akkor Scott-tól még tud venni pár dolcsiért. :DDD
Sry, de ezt meg én nem hagyhattam ki. :)

(#20) szablya válasza Dany007 (#18) üzenetére


szablya
tag

Nem tom, egy őserdő, közepén egy hatalmas vulkánnal mennyire számít szőrösnek :U
Bocs, én sem hagyhattam ki :DDD
Szétflémeljük a topikot, velem az élen :DDD

Téma: Disznóinfluenza!

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Vandit.


Vandit.
addikt

Link.

Cikk

vajon miért nem vállalnak felelősséget a vakcináért a gyártók?

az oltást gyártó kft, egy ciprusi offshort cég 90-%-os tulajdonában van, de azt nem lehet tudni, hogy ki a tulajdonos!!!

Miért titkosították a szerződést, ha minden rendben van?

Ezt már a H1N1 topikban is feltettem, hátha itt azokhoz is eljut, akik ott nem olvasták.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#22) makraipeter1 válasza Vandit. (#21) üzenetére


makraipeter1
tag

Én tegnap kaptam, meg és semmi para nincs eddig :)

(#23) szablya válasza Vandit. (#21) üzenetére


szablya
tag

Hát igen... Mindenképp elgondolkodtató. Annyi bizonyos, hogy én nem oltatom be magamat.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) ollie válasza szablya (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez egész addig így lesz, amíg a szüleid nem gondolják máshogy. :D

***

(#25) szablya válasza ollie (#24) üzenetére


szablya
tag

A szüleimnek nincs beleszólásuk. :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#26) D1Rect válasza szablya (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Mivel korlátozottan vagy cselekvőképes, de.

(#27) szablya válasza D1Rect (#26) üzenetére


szablya
tag

Nem esik nehezemre együttműködésre bírni a szüleimet, mivel általában nincs okuk ellenkezni. Döntéseimet általában jóváhagyják. Kényszeríteni nem szoktak. :N

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) ollie válasza szablya (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

18 éves korodig abba szól bele a szülőd (vagy a hivatalos gondviselőd), amibe akar. Nem vagy jogi személy, nem dönthetsz a saját sorsodról.

[ Szerkesztve ]

***

(#29) #51736960 válasza ollie (#28) üzenetére


#51736960
törölt tag

"Nem vagy jogi személy, nem dönthetsz a saját sorsodról."

ez így nem igaz

(#30) szablya


szablya
tag

A sertésinfluenza elsősorban őket veszélyezteti:

Na igen, az ilyen és ehhez hasonló egyedek... :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) ollie válasza #51736960 (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor hogyan?

***

(#32) #51736960 válasza ollie (#31) üzenetére


#51736960
törölt tag

hát annyi, hogy nem kell ahhoz jogi személynek lenned, hogy a saját sorsodról dönts.

én például (és szinte mindenki) már 18 éves kora előtt meghozta azokat a döntéseket, amik lényegében befolyásolják az életüket.

#4: hát ja, sokan ezt tartanák a korrekt megoldásnak, de ma még erről nem szabad beszélni, bár már repedeznek a falak erősen.

[ Szerkesztve ]

(#33) ollie válasza #51736960 (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Látom még te sem nőttél fel.

És az ellentmondásodat sem értem, mert az, hogy engedték, hogy dönts bizonyos dolgokban még nem jelenti azt, hogy jogod is volt hozzá.

[ Szerkesztve ]

***

(#34) Depression


Depression
veterán

Ez a bejegyzés elsősorban vidám kedvre hivatott. Hogy lehet influenza és összeesküvéselméletből fajgyűlöletet előcsalni!!!? Legyek én is az? Tessék: utálom azt a fajt, aki újoncként bármelyik topicból etnikai vitát képes szítani. Még egyetlen ilyen hozzászólás, és megyek tisztogatást kérni, mert nem vagyok híve a komplett bejegyzés törlésének, de mégis egy részben én vagyok a felelős ezért a topicért.
Akinek nem inge, ne vegye magára, de nem tűröm az ilyen uszításokat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) #51736960 válasza ollie (#33) üzenetére


#51736960
törölt tag

lol

mindenki, akivel nem értesz egyet, az szerinted még nem nőtt fel?

amúgy meg nem tudom, mit értetlenkedsz, teljesen mindegy, hogy 18 alatt a törvény szerint van-e jogunk dönteni vagy nem, attól még döntünk és kész.
talán mindenkit börtönbe akarsz zárni, aki felnőtt kora előtt döntéseket hoz az életével kapcsolatban?

de inkább felejtsük is el egymást, néha szoktam látni itt a ph-n ahogy vég nélküli vitákat folytatsz mindenkivel, nekem ebbe nincs energiám belefolyni...

mod: off

[ Szerkesztve ]

(#36) ollie válasza #51736960 (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem normális dolog, ha valaki a természetes szelekciót jónak tartja emberekre levetítve. Emberek vagyunk, nem állatok.

Az meg nem tudom honnan jött neked, hogy börtönbe akarom záratni a fiatalkorúakat, tanulj meg szöveget értelmezni.

Depression: bocs, többet nem fogok írni a topikba. Egyébként ahogy látom, én írtam egyedül a topik témájában bármit is (az első hozzászólásom).

[ Szerkesztve ]

***

(#37) Dany007 válasza #51736960 (#35) üzenetére


Dany007
veterán

ööö talán azért mert E/1 személyben beszélsz? : )
Amúgy Ollie szerintem arra reagált így, talán kicsit erősen, de jogosan, hogy a srác azt írta, hogy a 'szüleinek nincs beleszólásuk'.
Hát már hogyne lenne. 18 éves kor alatt a szülők utasíthatják a gyereket. Ők döntenek felőle és a sorsáról, persze a megfelelő szabályokat/törvényeket betartva. Arról nem is beszélve, hogy sajnos 18 éves korig a szülő felelős a gyerekért, és a gyerek tetteiért is bizonyos szintig.
Sőt, ehhez még hozzájön a személyes megjegyzésem is, hogy amikor 1 vagy 2 szülő tartja el az illető gyereket(!), ad neki enni, inni, pénzt, ruhát, szállást, stb, akkor mégis milyen jogon mer valaki olyat mondani, hogy nincs beleszólásuk?

Persze utána már ő is helyesbített, hogy meglehet a szülőkkel beszélni mindent, stb stb... így már azért jobban hangzik.

(#38) Depression


Depression
veterán

Én pont 2 hete oltattam be ma gam, rövid távon nem okoz semmit. (mert én aztán tényleg minden vackot elkapok)
Ki emlékszik még a madárinfluenza elnevezésére? H5N1. Könnyű a kettőt összemosni. Ez a világjárvány most lett ennyire divatos. Előtte is volt influenza, akkor is haltak meg ennyien, csak nem nevezték el, és nem verték ennyire nagy dobra.
Magyarországon naponta (kis fejszámolással) kb. 4-500 ember hal meg. Ezt sehol sem említik, de azt, hogy hetente van 1-2 áldozata az influenzának, az címlapsztori. (Nem félreérteni, természetesen sajnálom őket!)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#39) ollie válasza Depression (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de nem csak azon van itt a hangsúly, hogy mennyien halnak meg, hanem hogy mekkora gazdasági kárt okoz a kiesett munkaerő (plusz még egyéni kárt is, mivel a beteg ember táppénzen kevesebbet kap).

***

(#40) Dany007 válasza Depression (#38) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem oltattam be magam... Nemtom mért. Nem vok összeesküvés hívő, szal nemazért. Egyszerűen nemtudom : )
Influenzás se voltam már vagy 7-8 éve... Bár dababdababab szerint 100%, hogy elfogom kapni. Majd meglátjuk.
Szüleim beoltatták magukat... Már vagy egy hónapja kb. Semmi tünet. Voltaképp el is felejtették az egészet.

Amúgy szerintem azért megy el a topic ennyire, mert már rohadt unalmas a téma. Van legalább 2 pörgős többszáz hsz-es topic, meg pár kisebb is...

(#41) Depression válasza ollie (#39) üzenetére


Depression
veterán

Na, ja. A szomszéd gyárban már láttam kiírva, hogy 3 nap szabi átvihető az influenza miatt a következő évre.
Szerencsémre kerülöm a híreket (azóta boldogabban élek), de ha valahol mégis meghallom, biztos, hogy szerepel benne.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43) Vandit. válasza Depression (#38) üzenetére


Vandit.
addikt

1889: orosz nátha (H2N2)
1918: spanyolnátha (H1N1)
1957: ázsiai influenza (H2N2)
1968: hongkongi influenza (H3N2)
2009: „új influenza” (sertésinfluenza; H1N1)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#44) TazLeacher válasza ollie (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gondoltam mielőtt válaszoltam volna, végigolvasom, hogy valaki válaszolt-e. Látom Te igen, és lényegében le se sz@rja senki.

Ez már hozzád, kedves szerző:
Akkor most tényleg e miatt nyilt az írás topic-ja, vagy csak fölösleges feszültségkeltésre?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) gabor85 válasza szablya (#8) üzenetére


gabor85
őstag

de hívtak már minket marslakónak is, a 20ik században ;)

(#46) Vandit. válasza TazLeacher (#44) üzenetére


Vandit.
addikt

Mintha a 21-es hsz-ben reflektáltam volna témához kapcsolódót.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#47) Depression válasza TazLeacher (#44) üzenetére


Depression
veterán

Sosem voltam híve a feszültségeknek, de ha látsz tőlem arra utalót, akkor azt kérlek jelezd.
Valójában olyan témákat szerettem volna vidáman olvasni, mint a kamu influenza, hogy lehessen chipeket belénk ültetni, és egyéb nyalánkságokat. Az abszurdot direkt írtam, hogy mindenki engedhesse szabadon a fantáziáját.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#48) TazLeacher válasza Vandit. (#46) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valóban, de többségben semmi másról nem szól - ha magadra vetted kár volt - csak köpködésről, meg sárdobálásról. Pont az említett hsz-re a kutya nem reagált...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#49) TazLeacher válasza Depression (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mindössze annyit láttam, amit leírtam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) Depression válasza TazLeacher (#49) üzenetére


Depression
veterán

Na de kérem! Tőlem hol láttál bármiféle feszütségkeltésre szánt szösszenetet!? Hát még azt, hogy erre irányúlt az írásom. Már az első hsz.-ben szerepel a kellemes (azaz vidám) percek. Tényleg nem értelek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.