Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#2) Иван


Иван
őstag

*dzsihád

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) DeFranco válasza Иван (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*جهاد

"Dzshád-dzsihád baklava-baklava kuszkusz!!!" Ezzel a mondattal járkáltunk fel alá egyszer a reptéren :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) darál0w


darál0w
Jómunkásember

megoldás : sör

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) DeFranco válasza darál0w (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

True man, true... Ma? Hol? Mikor?

(#6) Иван válasza DeFranco (#3) üzenetére


Иван
őstag

Mivel az idegen szavakat, neveket, melyek nem latin betűvel vannak írva, a magyar nyelvben fonetikusan írjuk át (vagyis a magyar abc betűivel, az eredeti fonetikához a legközelebb állóan), ezért az dzsihád, vagy esetleg dzsihad. De semmiképpen sem valami jól kinéző, de helytelen jihad.

Ezért pl az orosz nevek is Szergej, nem pedig Sergey.

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) h3lios válasza DeFranco (#5) üzenetére


h3lios
addikt

A nevem Abdul-Fattah, amikor társaságba megyek mindig van nálam egy kis "Tikk-takk". :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Megoldás:[link]

(#9) DeFranco válasza Иван (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igazad is van, meg nem is. Azt nem tudtam, hogy magyarul ez egy létező írásmód, hogy dizshád, ezért az angol megfelelőjét használtam, ami viszont tényleg jihad.

De hogy ne legyen ebből vita, kijavítom :)

h3lios: :DDD aláírásgyanús

(#10) 7


7
addikt

A nyári szünet áldásos hatásai. :P
Mondjuk az egyik balhédat láttam utólag, az független volt a szünettől.

[ Szerkesztve ]

(#11) DeFranco válasza D1Rect (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link] :DDD

@yetike: ismert arcok, dolgozó emberek is...

@darál0w: otthon minek inni... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) darál0w válasza DeFranco (#5) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itthon, meccs közben :D

szerk : mert jo meccset, egy hideg sör társaságában jobban lehet élvezni. napközben nem tudok inni, mert vezetek. :(

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) Иван válasza DeFranco (#9) üzenetére


Иван
őstag

Nem vita, építő jellegű kritika. Az a szomorú, hogy ezzel a szabállyal sok újságíró meg reklám sincs tisztában.

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Akkor ezt meg is beszéltük...nyáriszünet, sör, dzsihád, meg minden. Topic zárható! ;]

(#15) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Szerintem mindenki menjen kapálni a 40°C-ban....

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#16) DeFranco válasza darál0w (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Este kell inni az Egressy - Hungária kereszteződésében lévő szalonnasütögetős, falra meccset vetítős mindenhez közel lévős helyen. És igen, ez célzás volt... :DDD

re#17: ehh... tudom.

[ Szerkesztve ]

(#17) darál0w válasza DeFranco (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha pösti lennék...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) Dany007


Dany007
veterán

Nekem nem tűnt fel... Pedig manapság benne vagyok a jóban, de ezek szerint ezt most pont kihagytam. Gondoltam én hogy kevesebbet kéne melózni és többet PH-zni.

Sör meg bármikor Veszprém környékén ahová gyalog is le lehet jutni belátható időn belül.
Valószínűleg délután én amúgyis sörözni fogok a fiammal! Én iszom ő meg nézi. A lényeg a sör nem marad el.

[ Szerkesztve ]

(#19) DeFranco válasza Nordic (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

japersze... ;]

@Speedfire: jó ötlet, aztán 3 nap betegácsi a napszúrás miatt

@Dany007: hát, ha más nem, megyek a kicsi feleségemmel, csak akkor lelkifurdalásomnak kell lenni, mert bagózok :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Dany007 válasza DeFranco (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, akkor ezt most translate plz. :)
Amúgy nem gond mert én is bagózok. Lelkifuri nélkül! :D

(#21) moonlight115


moonlight115
tag

Örihari? Jajj, neeeee.....! :U My little toy gun :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) DeFranco válasza Dany007 (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Feleségem dohányzott, majd egy hirtelen elhatározástól vezérelve leszokott pár éve, azóta nem gyújtott rá.

Én tovább szívtam a bagót, és ahogy egy másik topicban már kifejtettem, három hónapja én sem dohányzom. Azt nem mondanám, hogy leszoktam, csak nem gyújtok rá. Egy kivétel van, ha mulatok (iszom) akkor rá lehet gyújtani. Ez az elmúlt 3 hónapban három alkalmat jelentett, tehát az arány jó.

Namármost, ezzel a feleségem hiába van tisztában, nem érti, hogy ha leszoktam, akkor miért gyújtok rá ilyenkor mégis, és csalódottsággal vegyes sajnálkozó szemekkel néz rám, vagy nézne, de palástolja (hiszen letehetném 100%-ban, mint ő). Igaz, hogy a szabályaim tiszták, és be is tartom őket, de az érzései mégis ilyenek, és ezért nekem lelkifurdalásom van ha előtte mégis rágyújtok a sörözés okán.

[ Szerkesztve ]

(#23) GabN73


GabN73
addikt

Én meg beteszek egy kis nyugtató zenét, adok rá egy kis hangot, leballagok a pincébe, előkeresem a horgászszékem, majd leülök a 12 rekesz sör mellé :DDD

(#24) Dany007 válasza DeFranco (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Omg! :) Igen már emlékszem arra a topikra.
Igazából az se gond a lelkifurid van, engem nem zavar ;] , vagy akár az asszonyt is otthon hagyhatod. ;]
Btw szerintem nem gond ha sörözés alkalmával gyújtasz csak rá. Idővel úgysem lesz időd sörözni. Legalábbis annyi nem. Havi pár szál cigi még egészségügyileg is elmegy.
De ja, amúgy komplikált ez a helyzet bizony! :)

(#25) DeFranco válasza GabN73 (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úgy van, még juttasd eszembe a Tomorrowlandet is, hadd kaparjam csak a falat :DDD

(#26) GabN73 válasza DeFranco (#25) üzenetére


GabN73
addikt

Jó is lenne, én jövőre tervezem a kiutat :)

(#27) Crystalheart válasza Speeedfire (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Szerintem mindenki menjen kapálni a 40°C-ban...." - Nekem ez nem annyira vicces... :O :DDD

(#28) DeFranco válasza Crystalheart (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Tudtam, hogy erre ráharapsz.

(a privátot köszi, majd még lesz kérdésem, nem hagylak békén, ne reménykedj, csak most más a prioritás... )

(#29) 8th válasza darál0w (#4) üzenetére


8th
addikt

(#30) Dany007 válasza 8th (#29) üzenetére


Dany007
veterán

Jajaja de akkor a bőrrákért már neked se kell külön sorba állni! ;]

(#31) DeFranco válasza Dany007 (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most kivételesen hagynám, de nem jön senki. Magában meg csak az ökör iszik. :)

szerk#32: július közepén... :DDD addig itthon puhítjuk magunkat.

[ Szerkesztve ]

(#32) Dany007 válasza DeFranco (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Én mondtam hogy jövök! Persze csak itt Vp környékén :P
Lejöttök havajozni a Balatonra, előtte / utána / közbe meg beugratok ide hozzánk. ; )

(#33) Gergosz2 válasza 7 (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

végre a mai nappal nekem is elkezdődött :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#34) darál0w válasza 8th (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd estére beérlek...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) 8th válasza darál0w (#34) üzenetére


8th
addikt

Akkor komám húzzál bele mert jó nagy a lemaradásod. :P

(#36) Dany007 válasza DeFranco (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Ráérünk. Ha minden igaz én július utolsó hetétől leszek szabin. :)

(#37) Иван válasza Nordic (#14) üzenetére


Иван
őstag

Errefelé az egyik helyen kapni 1 literes korsóban sört.

Irány oda. :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#38) Huma


Huma
addikt

30 fok van a lakásban.

(#22) DeFranco:
"három hónapja én sem dohányzom"

Helyes.
Ha a havonta egy alkalmat lecsökkented nullára akkor eléred az én szintemet. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39) DeFranco válasza Huma (#38) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Biztos hogy akarom ezt? :F ;] :DDD

(#40) Huma válasza DeFranco (#39) üzenetére


Huma
addikt

Persze.
Mindenki Huma szeretne lenni. Csak kevesekben tudatosul.
Ez inkább egy olyan tudataltiban motoszkáló vágyakozás ami csak néha kúszik elő az ember elméjének sötét menedékéből egy csendes éjjelen, mikor félálomban szendereg. Ébrenlét és álom mezsgyéjén lebegve kitárul a tudat majd önmagába zuhan vissza, rádöbbenvén saját gyarló mivoltára.
Azonban ahol a képzelet és valóság egyesül, ott van Huma, ki elemi erővel, üvöltve robban elő hogy végzetes felismerésként megfertőzze emberi fajunk kevésbé szerencsés példányait azzal a vággyal, hogy a tökéletesedés útjára lépjenek.

:D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41) Hieronymus válasza Иван (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egy tipikus szabály, amin régen túlhaladt az élet.
A legvadabb időszakban még Verne Gyula névre is magyarítottak

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#42) Crystalheart válasza Hieronymus (#41) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért haladt volna túl, mert a neten a legtöbbet angollal találkozunk? Ugyan már. Majd ha az MTA azt mondja, akkor haladt túl.

(#43) darál0w válasza 8th (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

már itthon vagyok. gin-toniccal nyitok, citrom, jégkocka alap :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44) 8th válasza darál0w (#43) üzenetére


8th
addikt

(#45) Иван válasza Hieronymus (#41) üzenetére


Иван
őstag

Miért lenne az? Szerintem teljesen logikus. Mert akkor majd Vlagyimir Vlagyimirovics Putyint úgy fogjuk írni, hogy Vladimir Vladimirovich Putin?

A Jangcét meg Yangtsének?

:F

SZERK

Arról nem is beszélve, hogy akkor ki mondja meg majd melyik a helyes írásmód? Csak mert az angol nyelv egyik nagy rákfenéje, hogy mindenki máshogy ír mindent. Itt egy példa.

Az MTA nálunk ezt egyszerűsíti, mert minden vitás szónál mond egy verdiktet és kész.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#46) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na pizza mar a metrorol megrendelve (okostelo powa), kaja, aztan irany az oli nyari sport- es sorkert. :)

(#47) DeFranco válasza DeFranco (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lekestetek :) Itt mar buli van. :) Bogracsolas, kutyasimogatas, sorozes, zene, tiszta keruleti party. Szeretem ezt a helyet. Tenyleg mint egy nagy kerti buli.

(#48) darál0w válasza DeFranco (#47) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de semmi buzulás!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49) DeFranco válasza darál0w (#48) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Eselytelen :) A vilag legjobb nojevel vagyok :)

(#50) Dany007 válasza DeFranco (#49) üzenetére


Dany007
veterán

Az nehéz lesz! Mert Ő épp most altatja a fiamat! ;]

De ha már hőségriadó... Tudja valaki hány fokosra melegdhet egy tűző napon álló zárt autó? Ami ráadásul sötét színű is? Mondjuk 36 fokos külső hőmérséklet esetére?

Csak mert ma hazafelé bementem a Tescóba sörért. Meg vettem egy vödröt meg fagyit meg csokit az asszonynak, de a sör volt a lényeg na...
És kb 20 percet lehettem bent - mivel a sok barom munka után egyből vásárolni megy... :U - na és miután kimentem a tűző napon hagyott autóba, egyszerűen nem tudtam beleülni... :)
Kinyitottam az ajtót és mint a szauna. Jó, mondjuk ez nem újdonság de elgondolkodtam rajta hány fok lehet odabent. A kocsi hőmérője a kinti levegőt majd 37 fokra írta.
Most néztem egy tesztet az indexen, fekete Suzukiba zárkóztak dél tájékán a tűző napon... - látszik, hogy szétszívták az agyukat - és volt náluk egy hőmérő. Ami kb 48 foknál beszart. De ez kb 10 perc után volt. És ők meg bent ültek 45 percet. Szóval nem tudom mennyire mehetett fel max. De kíváncsi lennék rá.
Én olyan 55-60 fokra tippelek. De jó lenne valami konkrét adat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.