Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DBob


DBob
őstag

Én nem értem sose ezeket a lanpartykat ahol 1-2 játékkal játszanak csak (most hogy nem 1-2, hanem 4-5 ugyanúgy egy nagyságrend). Lehet ezért a mai silány játékfelhozatal a felelős. Én az ~1 hétig tartó lanparty híve vagyok, rengeteg játékkal, lehetőleg ottalvással (azaz valakinél vagyunk, nem valami intézményen belül).

(#2) LackoMester válasza DBob (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

hel,
vettem már részt ottalvós lanpartykon is,a tavalyi is 2 napos volt,amint a cikkben említettem is. (3 napnál többet nembírtam sosem) jóból is megárt a sok...
Ez a 12-15 óra teljesen elég.
A képeken is látható páran még Star Trek Armada 2 űrstratégiát is nyomtak, mindenki azt játszott amit akart. ;)
Nálunk ez így jó. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) bjay


bjay
tag

mi annak idején (3-4 éve) koleszban tartottunk nem hivatalos lanpartyt :D másoltattunk kulcsot a számtech-teremhez, és este 10-től kifulladásig nyomtuk :D AvP, CS... és amit elvittek azok a gépek... (köszönjük sulinet :DDD ) Volt, hogy reggelizni is onnan mentünk 6:15-kor, és utána suli 2-ig... hajjajj hányszor volt ilyen :D aztán amikor home-lan-partykat nyomtunk, akkor eleinte 3-4 emberke volt... aztán volt hogy 12-13 jómadár küldte wifin-kábelen keresztül, laggolás nem nagyon volt, viszont pizza, és energiakocka annál inkább :D

- Katona! Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni? - Szelet. :D

(#4) Tomate


Tomate
veterán

Nekünk is össze kéne hozni lassan a lant. Olyan 10-12en jó esetben megvagyunk. Cod4-el játszunk 80%ban, de van cod2-is meg legutóbb dirt2-t nyomtunk. Mondjuk általában a cod4 mindenkinek fent van azért jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) DBob válasza LackoMester (#2) üzenetére


DBob
őstag

Egy-két játékot tényleg meg lehet unni 12-15 óra alatt. Mi 1 hét alatt mondjuk azt kb hogy "most már elég". Egy két kép az utolsó nagy lanpartynkról, 2004 őszéről. Azóta talán nem is volt csak hogy 1-2 játékot nyomtunk instantban valakinél. Úgy is mondhatnám, mi már kiöregedtünk ebből, és változnak az idők :U

(#6) Tomate válasza DBob (#5) üzenetére


Tomate
veterán

Jó lehetett. Van 1-2 puruttya gyanús kép, de nem leszek gonosz :D

(#7) DBob válasza Tomate (#6) üzenetére


DBob
őstag

Jó is volt, mint ahogy a képek is tanusítják. Az a fényképes dokumentáció, ami szerint gépek előtt fapofával ülnek az emberek eléggé pettyüdt ;]

(#8) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

szép szép, de anno nekem EZ volt A lanparty és volt még egy helyiség is ám ;] :


és volt még egy helyiség ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Strangerpro


Strangerpro
tag

Nalunk jo bevalt szokas 3- tol 8-ig gep kikapcs es alvas :D , igy lehet birni 3-4 napot is !! Utolso nap 12:00 vege, mindenki irany haza mert 20:00 war :D

[ Szerkesztve ]

(#10) DBob válasza hejesírásó (#8) üzenetére


DBob
őstag

Számomra itt már elveszik az, hogy mindenki ismer mindenkit és egy társaság játszik, illetve az ott alvás se megoldott. Legutóbb úgy próbálkoztunk hogy iskolai épületen belül, de igen-igen kudarba fulladt a dolog. 15 fő felett számoltunk, de épp csak voltunk mindig 5-en. Volt hogy egyedül ültem ott.
Ezzel járt nálunk az hogy "majd beesünk", ahelyett hogy ott vagyunk első naptól fogva.

(#11) hejesírásó válasza DBob (#10) üzenetére


hejesírásó
senior tag

egy találomra kiválasztott egyén kb a társaság harmadát felét ismerte a lan partyt megelőzően.

ott-alvás meg megoldott volt, már aki akart aludni, én 4 órát aludtam a 3 dik nap végén.

(#12) mindfreak


mindfreak
őstag

Van amiből sose lehet kinőni...

(#13) Egzee


Egzee
őstag

Király lehet, de azért egy kis lanért nem biztos, hogy átruccannék Szlovákiába... :D

(#14) mexicanraven válasza Tomate (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Alapjában véve mindenki ember, az is akinek a hobbija a kockulás! Drogozhatnának is vagy szétverhetnék a köztereket! Ez egy életforma, van akinek évekig vagy élete egész folyamán eltart! Jómagam is jobban szeretek költeni IT cuccokra, mint pl, hogy diszkókban elbasszak tíezreket és igen a válasz a gyakori kérdésre, van barátnőm, életem, dolgozom és tanulok is, sőt sörözni is szoktam! :D Ez a purutyás dolog kicsit erős volt, máskor figyelj erre! :R Ha túloztam volna, sry! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#15) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Fasza a video, Prodigy itt is ütős, és még mindig kéne egy LANparty. A multi sajnos nem elégíti ki az igényeket... Faja szervezés, penge kockulás :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) Tomate válasza mexicanraven (#14) üzenetére


Tomate
veterán

Nem céloztam semmi ilyenre. Semmi bajom velük. Sőt... Én is szeretek lanozni. Ez van. Nem kérdőjeleztem meg őket semmilyen szinten, teljesen rendben vannak. Csupán 1-2 képet nem töltöttem volna fel. De azért ne mond, hogy a kardos kép nem üt? :U :))

[ Szerkesztve ]

(#17) atike válasza DBob (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Igen. Nekünk is így zajlottak a partyk anno. Vasárnaptól vasárnapig... Kb 10-12 fő, haverék garázsában... A játékokban meg a pár klasszikus mellett szinte mindent kipróbáltunk hosszabb-kevesebb ideig.

Csak hát ennek már legalább 5-6 éve...

(#18) DBob válasza Tomate (#16) üzenetére


DBob
őstag

"De azért ne mond, hogy a kardos kép nem üt?"

Utolsó nap készült képek, amikor a gépek egy része már szállítás alatt volt, és vártunk a szállítóra hogy visszaérjen. Eme képek ugyanúgy hozzátartoznak a lanparty megörökített pillanataihoz aka. "emlék", így ugyanúgy fel lett töltve, vissza-visszanézve általunk. A retusálás is megvolt természetesen, "fénykardosítva, dark vader sapkásítva", úgyhogy ezzel az ötlettel elkéstél, úgy fél évtizedet. :K
Na az nem lett feltöltve ;)

Azt meg nehogy azt hidd, hogy nem mutatna ugyan olyan jól nagyszüleid fekete-fehér montázsos képe kellően átretusálva bármilyen humoros oldalon :))
Ez már csak ilyen.

(#19) LackoMester válasza hoffman_ (#15) üzenetére


LackoMester
addikt

Hel, köszi :R
Készül az új videó is, ha elkészül belinekelem. Petike már dolgozik rajta,a zenei aláfestés szintén ütős lesz :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) modern


modern
aktív tag

Brutal Assult?:D
Heh őt ismizemxD

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#21) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

a party egy falusi kis kúltúházi teremben volt -> kúltúrház...
Csak megakadt a szemem rajta.

Jó lehetet a party. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) LackoMester válasza modern (#20) üzenetére


LackoMester
addikt

ja-ja Ö is volt.VES-COD4

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) mcsp


mcsp
csendes tag

hehe. csak most fedeztem fel. jók is voltak azok a lan party-k.

(#24) mcsp válasza modern (#20) üzenetére


mcsp
csendes tag

honnan ismersz,Ves serverről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.