Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem enyhén magamra ismertem basszus, sokszor érzem én is ezeket. Amikor ennyire elszállnak körülöttem a dolgok, meg szoktam nézni a "A boldogság nyomában" című filmet és be szokott válni. Ha van téka a közeletekben vedd ki este vagy valahonnan szerezd be (érted), nagyon ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Gitározással én is így vagyok nyugi. És én is ugyanígy vagyok magammal ilyenkor. :D
Maki <-ugye nem vagy azonos az NBA1-es Makival?

(#3) Daweee válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Kössz, benézek az én kis online tékámba ;]

Psycho: Ki az az NBA1-es Maki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

baszod... én ugyanígy vagyok.
csak egy pár lépcsővel később

az egyetemnek már vége (nem végeztem el, csak vége)
itt állok egy baszott nagy összegű diákhitel-tartozással, és kb ez mindenem.
és az orrom előtt a megoldás. épp "csak" meg kell tanulni megfelelően 3D modellezni, és mehetnék álmaim munkahelyére. aztán azon kapom magam, hogy megint este van, és nem csináltam semmit egész nap.
így pedig egész gyorsan és biztosan tönkre megyek.

de tegnap rájöttem, hogy nekem a kellő motiváció hiányzott
Kedves Párom tegnap mondta el, hogy 3 év után már ő is tisztán és biztosan érzi azt, amit én már nagyon rég, hogy minket az Isten is egymásnak teremtett, és szeretné, ha egyszer egy családdá válnánk.
ez volt a motiváció. már tudom, hogy miért küzdjek. és ma délelőttől estig modelleztem. és ezután ez lesz.
vagy végem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Daweee válasza Lenry (#4) üzenetére


Daweee
őstag

Sok szerencsét hozzá :)
Remélem előbb-utóbb nekem is lesz valami hasonló motivációm. Bármilyen irányban.

Egyébként nem kéne valamiféle papír a 3D-zésről hogy munkát kapj ilyen területen? :F

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry válasza Daweee (#5) üzenetére


Lenry
félisten

köszi :B

többet számít a referencia, meg a tudás
plusz hirtelen összvissz egy helyet tudok, ahol ezt oktatják, de az meg kapásból párszárezer forint

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Jhonny06 válasza Lenry (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

3Ds Max mesterkurzust én is nézegettem, ha arról van szó, diákként olyan 400 körül volt kb. 1 éve. :W

(#8) Daweee válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Megnéztem ma, emberfeletti kitartáshoz jó adag szerencse is társult. Megnyerte az élet nevű játékot, de még az ilyen kitartók között is egynek sikerül a millióból. A többség elakad valahol a hajléktalanszálló szintjén. Minden esetre kellemes film volt remek színészekkel :)

(#9) Jhonny06 válasza Daweee (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Szerencse" címszó alatt nem tudom, hogy mit értesz, szerintem inkább a kitartáson volt a hangsúly. :) Örülök, hogy tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#10) Daweee válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Daweee
őstag

Bocs, hogy csak most írok, elsiklottam a válaszod felett :B

Azért szerencséje is volt a palinak, ezt nem tagadhatjuk, nyilván a kitartás volt a lényeg, de azt hiszem nagy szerencse kellett hogy ne küldjék melegebb éghajlatra visszakézből amikor festékes, frissen szabadult állapotban megjelent a meghallgatáson, hogy csak egy példát említsek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.