Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

#1 mert ez a divat ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) gaborbol válasza Daweee (#1) üzenetére


gaborbol
őstag

De magadnak bakker?? Ugy nem nehez.. :DDD

Mi a hobbid, mit csinalsz szabadidoben legszivesebben?

[ Szerkesztve ]

(#3) #53246592


#53246592
törölt tag

Miskolctól 12 Km-re lakok - ez volt a kedvenc részem az egészben

Amúgy kb leírod hogy milyen tárgyak nem mennek, meg mit utálsz. Kicsit nehéz így bármit is ajánlani. Valami szakmunkásképzö? ;]
A debreceni infoval mi a gond? Valamikor még az elözö évszázadban tudomásom szerint elég korrekt oktatás folyt ott (biztos nem a legjobb, de akkor is...)

(#4) Daweee válasza gaborbol (#2) üzenetére


Daweee
őstag

Mit magamnak? :D
Amúgy gitározok, de abból meg nem lehet megélni, csak 1-nek a millióból... Az meg úgysem én leszek :D
Szeretek a neten lógni... Ez se túl kifizetődő :U
Jah, megy még az önsajnálat is ;]

Berci: a többi tárgy semleges, említésre sem méltó :D Amúgy gimi, nem szakmunkás :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát, ajánlanám az infót, mert ha legalább az egyik fele (programozás) érdekel és jó vagy benne, akkor annyira nem gáz, ha nem megy a matek. De így, hogy egyiket se szereted. :N

(#6) #53246592 válasza Daweee (#4) üzenetére


#53246592
törölt tag

Úgy értettem, hogy elmehetnél szakmunkásképzöbe. Mondjuk Miskolc környékén nem jelent valami jó megélhetést, esetleg csak akkor ha kidolgozod a beled.

Talán az anglisztikával kapcsolatban éreztem leginkább hogy tetszene...

Gitározás+önsajnálat: követheted Cobain példáját ;]

(#7) Daweee válasza #53246592 (#6) üzenetére


Daweee
őstag

azért szakmunkás már kicsit sok (kevés?) lenne... :U

tetszene, csak nem menne a humán cuccok miatt. itt kezdődnek a bajok :D

Uccsóra meg majd visszatérek ha 27 évesen is így érzek ;] úgy van csak fílingje :C

(#8) Psychonaut válasza #53246592 (#6) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak Cobain még gitározni sem tudott. ;]

(#9) madstunt válasza Daweee (#4) üzenetére


madstunt
addikt

mi szégyelnivaló lenne a szakmunkásképzőn:U ?

Yolan fórumtárs debrecenben van asszem mérnökinfón. tudna róla mesélni ha nem inná épp franciahonban satura magát ( :C )

Cobain útját meg ne járd végig nem a legvidámabb:DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) #53246592


#53246592
törölt tag

Miért, Daweee tud? ;]

(#11) Daweee válasza #53246592 (#10) üzenetére


Daweee
őstag

Fog ;]
Legalábbis reméli ;]

(#12) #53246592 válasza Daweee (#11) üzenetére


#53246592
törölt tag

Zeneiskola?

(#13) madstunt válasza #53246592 (#12) üzenetére


madstunt
addikt

nem létfeltétel a jó gitárosnak feltétlenül konzervatórium...

(#14) Daweee válasza #53246592 (#12) üzenetére


Daweee
őstag

Nem lehet belőle megélni, épp múltkor fejtette ki a tanárom egy csajnak aki szerencsét akart próbálni, hát elég lehangoló a kép, külföldön és itthon egyaránt. Nem lehet manapság befutni, ha meg esetleg mégis sikerül, az sem biztosíték semmire. Többek között Alapit hozta fel példának, kint volt Kanadában, nem jött be, visszajött, az EDDA-ban játszik, az ország legjobb gitárosaként van számon tartva, és éldegél a pesti albérletében 9 gitárjával és kész... És ez még erősen a jobbik eset.
Zenélni csak hobbiszinten érdemes, avagy jó helyre kell születni. Ennyi a titok. A tehetség is másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#15) szablya


szablya
tag

Hát, abból, amit leírtál, nekem csak az angol jött le, mint lehetséges tovább-út.
Angol törit szvsz nem lehet olyan nehéz bevágni, aprólékosabban is elég lehet rá egy nyár.
Az irodalom meg, ha szeretsz/szoktál olvasni, és ráállsz, majd jön magától, hacsak már az egyetemre nem alapfeltétel. :) Azt csináld, amit szeretsz :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Daweee válasza szablya (#15) üzenetére


Daweee
őstag

Talán rosszul fogalmaztam hogyha így jön le mindenkinek :D Nagyjából lemondtam már erről, olvasni sem szeretek túlzottan, meg úgy alapból a leülök és beseggelem dolgok nem mennek... A másik pedig hogy mit is lehet kezdeni egy angol diplomával?

(#18) Jhonny06 válasza Daweee (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát például nyelvtanár, de az se egy nagy kaland, max. egy nagyon jó helyen, amire olyan kicsi az esély, mint minden másra. Irodalom dettó. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.