Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eladohardver


eladohardver
őstag

Win8 64 bit esetében nem ilyen egyszerű...
Megoldás

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2) rambo96


rambo96
újonc

valaki már felrakta ezek alapján a szoftvert?
ha igen jól működik...?
mi tegyek ha esetleg elrontom vagy valami?

(#3) cabii válasza rambo96 (#2) üzenetére


cabii
tag

Igen, éppen most raktam fel, és működött. Ha elrontasz valamit, kezdd újra :)
C

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#4) saferi válasza cabii (#3) üzenetére


saferi
újonc

Helló Cabii!
A 3. lépésnél a Exclude TA-n is legyen pipa?
No final verification is legyen pipa? Nem akarom elrontani!
(0.9.16.0 versio)

(#5) sgeza


sgeza
veterán

Sziasztok. Bocs, hogy ide is beírom a kérdéseim, de nem tudom, hogy melyik fórumon van a legjobb helye, és szeretnék választ kapni rájuk!

Szóval feltettem az eXistenZ romot. Megy minden frankón, de ha vissza szeretném tenni mégis a gyárit (egy-két apróság jobban tetszett az eredetiben, és nekem elég csak a root jog), akkor mit kell tennem? Csak simán a SUS-sal nyomok egy frissítést? Ha igen, melyik romot teszi fel? Tudja, hogy nekem Vodafone-os a telóm, és valóban az eredetileg rajta lévő romot teszi fel?
Másik kérdés, hogy az eXistenZ után ha nem a teljesen gyárit akarnám visszatenni, hanem a gyárit ugyan, de rootosan, akkor visszatehetem a Sony Xperia SP_12.0.A.2.254_t-mobile.ftf (Sutszi féle) romot egyből, vagy kell valamit előtte tennem?
Utolsó kérdés, hogy ha van egy gyári rootos romom darviny és roland09 leírásai alapján, akkor a hivatalos gyári frissítés működik? Megmarad a root jogom? A sutszi féle rom ugyebár t-mobile-os, ez esetben mi lesz a Vodafone-os telefonomon a frissítés után (már ha működik)?

A válaszokat előre is nagyon köszi!

(#6) sgeza


sgeza
veterán

Mi történik, ha nincs kivéve a SIM és az SD kártya? Csak a biztonság kedvéért kell, vagy konkrétan valami problémát okozhat?

(#7) Ronee87 válasza sgeza (#6) üzenetére


Ronee87
újonc

Szia! Én figyelmetlenségből benne hagytam és szerencsére nem törlődött semmi az SD kártyáról,a SIM-ről igen, de az nem okozott nekem problémát. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) sgeza válasza Ronee87 (#7) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi, már azóta jópárszor megcsináltam, és valóban nem kell kivenni.

(#9) robogos10


robogos10
aktív tag

Hatalmas köszönet a részletes leírásért :R

(#10) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Tud valaki segíteni nekem? Z1 Compact LP-ről szeretnék visszalépni 4.4.4-re. A készülék Telenor függő, gyári 4.4.4-et próbálok flash-elni, de megáll a flashtool a következő módon:

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11) LampyG


LampyG
csendes tag

Sziasztok! van itt valaki?:) Segítség kellene egy Sony M2-höz...

(#12) Armahun válasza LampyG (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Írd le mi a baj, úgy előbb sikerül valaki találni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.