Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Jómagam imádok könyvet olvasni, de "sajnálok" kiadni 3000-4000 Ft-ot egy könyvért. Szóval marad az antikvárium... Egy ilyen cuccért simán adnék 15.000-20.000 Ft-ot. :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) cabii válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


cabii
tag

Egyetértek, bár azért lehet, hogy nem fakadnék sírva, ha mondjuk 10-12"-ra növelék a méretét ezért a 20eFt-és árért. :) Jahh, hogy még sem a méret, sem az ár nem tart itt? Kár. Nekem is bejönne ez a kis ketyere...
Azt tudja valaki, hogy pl. sötétben van-e háttérvilágítás, vagy ilyesmi?

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Azt nem értem mért nem teszik be ezt 2 hengerbe... Amit az ember széthúz és közöttük kifeszül az e-papír. Így lehetne akár 20centi széles, miközben csak ~ 10-15cm magas...
Amúgy a kérdés már csak az, hogy hány könyv érhető el digitális formában... Mert ha legalább a könyvesboltok kínálata meglenne, akkor az már jó. De sz.tem még az is messze van.

(#4) cabii válasza Dany007 (#3) üzenetére


cabii
tag

Ha jól olvastam, olvas ez minden formátumot, de pdf-et tuti, abban meg már nagyon sok könyv megvan. Képregényformát is olvas, abból is több tíz gigám van itthon, szal a baj csak az ár és a méret :(

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#5) issti


issti
csendes tag

100-120 Eurót simán megadnék egy ilyenért, de még ennyiért sincs.
Jó lenne tudni mi kell ahhoz hogy magyar karaktereket is olvasson, mert akkor az E-bay lenne a megoldás.

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sajnos nem nagyon mennek lejjebb az árak. Bár most van egy alig használt darab a Vaterán 45K-ért, az nem rossz (Koobe Junior).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.