Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JudasHUN


JudasHUN
csendes tag

80 dolcsiért szerintem kapsz egy dualshock 3-at.

(#2) Samus


Samus
addikt

Esetleg a Xiaomi megoldása?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) nemlehet válasza JudasHUN (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Igen, de ez ergonómialig jobb lenne. Azért nem mindegy, hogy valahogy rá van hegesztve a telefon ráadásul lifeg a tetején vagy normálisan bele tudod rakni.

#2) Samus

Igen ez is terveben van mert az X360 gamepadom már kicsit haldoklik, de megint ugyan az a gondom vele mint a Dual Shockal, hogy nem tudod rá normálisan rögzíteni a telót. Mármint tudod, de maga a normális mount is annyiba kerül, hogy már majdnem ott vagy mint a Dark Hammernél. Lenne valami esztergályos ismerősöm akkor terveznék én magamnak, de nem vagyok meggyőződve, hogy olcsóbb lenne.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) SUPREME7 válasza nemlehet (#3) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kicsit jobban körülnézel, kevesebb mint féláron van kb ugyanaz, így első ránézésre.

[IPEGA PG-9023 Telescopic Wireless Bluetooth Game Controller]

Youtube-on van róla egy rövid teszt videó.

[ Szerkesztve ]

(#5) szente válasza Samus (#2) üzenetére


szente
addikt

Ezt lehet használni PC-hez is?

(#6) Samus válasza szente (#5) üzenetére


Samus
addikt

A leírás szerint igen, de Bluetooth kell hozzá.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) nemlehet válasza SUPREME7 (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

A post megírása után én is megtaláltam ezt is, csak átmatricázva jóval drágábban. Ezen elfilózok, ennyit megérne a dolog.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.