Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darál0w


darál0w
Jómunkásember

köszönet a forrásnak, csizmásnak :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2) Mr.Csizmás válasza darál0w (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

DJ babzsák :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) darál0w válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) baluka26


baluka26
veterán

Legjobb az a "MacBook".

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) pro70


pro70
tag

Mé háúúsz..mék szom noóójsz :R

:W

(#6) moha21


moha21
addikt

A fekete barany a hazban.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ungarise csiriz, ahogy Hofi mondaná...

[ Szerkesztve ]

(#8) mrlt


mrlt
tag

El se akar indulni a videó, szerintem jobb is. :DDD

Go Pack Go!

(#9) moha21


moha21
addikt

"Felkészültségemet, és lemezek iránti szakmai alázatomat Dj Dekának köszönhetem, míg fergeteges ritmusérzékemet egyenesen a nyugat afrikai füves szavannákon előtöltött gyermekéveim alatt égette a perzselő napsütés lelkembe. Ezt az Úr adta talentumot hoztam magammal mikor tizenöt éve Budapestre költöztem, és mit adott isten, ebben a gyönyörű Metropoliszban Didikirállyá léptettek elő az angyalkák. Úgy gondoltam, hogy a mulatós mellett nem csak a konga dobokon, de a lemezjátszókon is megmutatom milyen is az afrikai virtus. A gyöngyöket Nigériai származásom, és a törzsi kultúra előtti tisztelgésem jelképeként viselem. – Remélem anyám Mária büszke lesz rám! - A zene stílusomban nem csak napjaink slágerei, hanem afrikai zenei momentumok is fellelhetőek lesznek. Szeretném, ha a magyar fiatalok betekintést nyerhetnének ebbe a zenei világába, és elrepíthetném őket mindenegyes partin egy hosszú, kalandos időutazásra. Emberek ! Emeljétek fel a kezeitek ! Mindenki! Mert itt az idő megszületett az ország fekete báránya! A topless dj-k királya! Figyeljetek rám, mert percek kérdése és robban a topless bomba!

Üdv , a Fekete Bárány alias Fekete Pákó""

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) localhost


localhost
Közösségépítő

Ki ez a két műanyag pasi a videóban ? :U

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) djculture


djculture
félisten

Mindjá kettétépem a vizsga oklevelemet ha ilyen fszok dj-nek hivják magukat...:)

(#12) Z86


Z86
őstag

5 sec. után bezártam...

(#13) GabN73 válasza moha21 (#9) üzenetére


GabN73
addikt

Na, ha ezt így felolvassa nekem, ahogy leírta le is szopom! Beszélni nem tud, írni meg igen. Jó kis sablonszöveg, remélem jól lehúzták érte.

Az átmatricázott noti, az mindent visz... :U :U :U :O :O :O :O :O

Majka is "belehal" az életbe, holott kereskedelmi csatornákon műsorvezető, vv óta celeb, és "repper". Őt se hiába b*szták át pár millával. :U Ő is megérdemelte, pákóval együtt mehetne gázkamrába.

(#14) Domxc válasza Z86 (#12) üzenetére


Domxc
senior tag

+1. Ha jobban belegondolunk, ha már megnézzük a videóját azzal is népszerűsítjük, így tehát köszönöm szépen, de nincs kedvem egy unintelligens "fekete bárány"-t bámulni, aki ha fingik egyet, már ő a vezető hír az összes szennylapban, mert celeb.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#15) localhost válasza Domxc (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mármint hogy ez komoly? Azt hittem valakit parodizálnak! (komolyan!)
Ki ez a két színész ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) Zolaash válasza GabN73 (#13) üzenetére


Zolaash
aktív tag

NemzetKÖZi dal

Rip and tear

(#17) moha21


moha21
addikt

Nektek tényleg nem tetszik ??? :F

;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) Tom5


Tom5
addikt

:W :W

(#19) GabN73 válasza Zolaash (#16) üzenetére


GabN73
addikt

láttam sajnos :( :( :(

(#20) darál0w válasza moha21 (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ebben olyan szavak vannak, amiket biztos, hogy nem ismer...nem hogy leírja...és isten ments megprobálja kimondani :D

(#15) localhost ez halálosan komoly. és ebből meg is él.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) Raucher válasza darál0w (#20) üzenetére


Raucher
tag

Nekem a Pákóval nincs bajom.

DE!
Koncepciós perben elítélném a következő személyeket.
Az útlevélkezelő, aki első alkalommal beengedte az országba, 6 hónap felfüggesztve.
Minden további útlevélkezelő, aki visszaengedte az országba, 1 év felfüggesztve.

Aki először mikrofon és színpad közelébe engedte másfél év felfüggesztve.
Aki(k) szerződést kötött(ek) vele, kettő év.

Indoklásban a magyar és európai kultúra elleni összeesküvést emelném ki súlyosbító körülményként.

Hozzáteszem, nagyon nagy szükség lenne, afrikai, keleti, ... születésű emberekre a médiában, hogy oldódjon a külföldiektől való idegenkedés. De nem bohócokkal és kibeszélő show-ban bohóckodókkal kellene kezdeni, úgy hogy magyarul sem tudnak.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#22) baluka26 válasza Raucher (#21) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként tudod egyáltalán, hogy hogyan került az országba?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23) darál0w válasza baluka26 (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jogi egyetemre jött tanulni. és ez nem vicc. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24) baluka26 válasza darál0w (#23) üzenetére


baluka26
veterán

Ösztöndíjjal, mellesleg nigériában profi (!!!) zenész volt. ELTE nemzetközi jogon tanult.

Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy Pákó valószínűleg az egyik legokosabb ember ( a politikusok után), hogy a nagy büdös semmiből vagyont képes csinálni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25) darál0w válasza baluka26 (#24) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem..."mi" vagyunk a hülyék, hogy ilyenre vevőek vagyunk.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26) Kassadin válasza moha21 (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Not bad.

(#27) GabN73 válasza baluka26 (#24) üzenetére


GabN73
addikt

Orbán fia is az ELTE-n tanul :C

Okos ez a picsát, csak jó emberek ölelték fel, és csináltak belőle "cölebet". Lásd, Chris Lawyer, aki 6 loopból összeállított zenéjével már megy MO-n "turnézni". És miért? Mert ez kell a sok hülyének... :( :U

(#28) moha21 válasza GabN73 (#27) üzenetére


moha21
addikt

Öcsém is az ELTE-n ( is ) tanul . :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#29) Kassadin válasza GabN73 (#27) üzenetére


Kassadin
addikt

Meghallgattam az általad említett művész urat. Nagyon tehetséges.

(#30) koshmar válasza baluka26 (#24) üzenetére


koshmar
őstag

Azt viszont nem értem, hogy 10+ itt töltött év után csak ennyire tud magyarul.

Mások 3-4 év alatt elértek egy olyan szintet, hogy bármit megértenek magyarul- mindössze egy kis akcentust lehet hallani.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#31) moha21 válasza koshmar (#30) üzenetére


moha21
addikt

Pl? Én nem úgy tudom, hogy ez a legegyszerűbb nyelv. Amúgy sok kurva okos magyar külföldön 10 év munka után 2 szónál nem tud többet mondjuk németül...

(#27) GabN73 : ki az a Chris LArwer vagy ki? Mostanában láátam vhol

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) koshmar válasza moha21 (#31) üzenetére


koshmar
őstag

A második legnehezebb a világon. Ez most vagy igaz vagy nem...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#33) baluka26 válasza GabN73 (#27) üzenetére


baluka26
veterán

Orbánnak egy fia van, és ő is focista :)

Tibii: Azért egy afrikai nyelvcsaládról átállni a mi nyelvünkre. Szerintem nehezebb lehet, mint mondjuk angolról vagy németről. Szóval elég nagy szopás lehet.

Szerintem nem hülye a Pákó. Azok a hülyék, akik vevők erre a szarra.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#34) Kassadin válasza moha21 (#31) üzenetére


Kassadin
addikt

"Amúgy sok kurva okos magyar külföldön 10 év munka után 2 szónál nem tud többet mondjuk németül..."

Ne abból indulj ki, hogy xy évvel ezelőtt bárkit felvettek bárhová. Manapság ez már nem így működik.

Megint más dolog, hogy a saját érdekük lenne, hogy tudják az adott ország nyelvét.

[ Szerkesztve ]

(#35) koshmar válasza baluka26 (#33) üzenetére


koshmar
őstag

Én sosem tartottam hülyének Pákót. Évekig csak hallgattam, ahogy orrba-szájba szapulják...

Sőt, nekem valahogy mindig is szimpatikus volt, a maga szerencsétlen módján.
A magyar mondatain például folyamatos jelleggel sírva röhögtem.
Nem rosszindulatból, hanem mert vicces, ahogy darálja a szavakat.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#36) moha21 válasza Kassadin (#34) üzenetére


moha21
addikt

Jó hát Pákó is xy éve van itt és nem ma jött.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37) GabN73 válasza moha21 (#31) üzenetére


GabN73
addikt

[link]

A tek tek tekről lehet hogy beugrik majd. Ferni változata jobban bejön: [link] :)

baluka26: kizárt, haverom is ELTE-s, Ő mondta hogy bizony az Orbán fia is oda jár jogra.
Az meg hogy valaki focista, még nem jelenti azt hogy nem lehet főiskolás/egyetemista :DDD

(#38) Kassadin válasza moha21 (#36) üzenetére


Kassadin
addikt

Arra véletlenül se gondoltál még, hogy nincsen szüksége rá?

(#39) baluka26 válasza GabN73 (#37) üzenetére


baluka26
veterán

Nem találok neten semmit erről.

Hát, a profi foci kizárja az egyetemet kb. teljesen, hidd el. Van barátom, aki nagyon jó képességű agyban, de az NB2-es foci miatt most szünetelteti egyetemet (gépész), pedig az is jól ment neki :)

Ettől függetlenül miért lenne gond, hogy odajár a fia? Lehet, hogy nagyon jó képességű.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#40) moha21 válasza Kassadin (#38) üzenetére


moha21
addikt

Közgazdaság I. Mikro : Marshall kereszt, kereslet-kínálat fg. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#41) baluka26 válasza moha21 (#40) üzenetére


baluka26
veterán

Ez hogy jön ide?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42) moha21 válasza baluka26 (#41) üzenetére


moha21
addikt

Úgy, hogy valószínű van rá kereslet, azért is tud megélni ebből.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) GabN73 válasza baluka26 (#39) üzenetére


GabN73
addikt

Nincs vele semmi bajom, csak ő is a sznob körbe tartozik... Mint a srác a Porscheval, aki nem volt képes BKVra szállni. :)) :))

sehogy, most Orbán fiáról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#44) baluka26 válasza GabN73 (#43) üzenetére


baluka26
veterán

Na most aztán végképp nem értem. Hogy keveredik össze a sznobizmus Pákóval?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#45) Raucher válasza darál0w (#23) üzenetére


Raucher
tag

jogi egyetemre jött tanulni. és ez nem vicc.

Dehogy nem, ez csak vicc lehet. :K
A jog, mint tudomány, tér el leginkább az országok között, tehát a legkevésbé konvertálhatóak a jogi ismeretek.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#46) hoffman_ válasza moha21 (#40) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az de egy fos, Fábryné nagyon görény volt megint, h szakadna rá az ég. Vicc, hogy rengeteg villanymérnök(köztük én is) szemeszter(eke)t csúszik, egy olyan tárgy miatt, ami alapjáraton valami szar szabadon választhatónak kéne legyen nálnuk.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47) djculture válasza hoffman_ (#46) üzenetére


djculture
félisten

Minek tanulni egyáltalán mikor a felső vezetők nagy része ilyen fénymásolt meg mittomén milyen csalásokkal szerezte a végzettségét/pozícióját?:) A botrány után nyugodtan végiglehetne minden felső vezető nemcsak a doktoriját nézegetni meg minden mást is. De úgyse merik.

[ Szerkesztve ]

(#48) Kassadin válasza moha21 (#40) üzenetére


Kassadin
addikt

:F

(#49) gamek!ller válasza GabN73 (#27) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csináld utána és te is cölöp leszel :) Chris emberek ezreit mozgatja meg.. Nekem is tetszik a zenéje.. Az egyszerűbb néha jobb..

[ Szerkesztve ]

(#50) Thome válasza gamek!ller (#49) üzenetére


Thome
addikt

Majd azzal fog jönni, hogy ő nem vágyik erre. ;)

Amúgy a tektekteket pont nem bírom meg a zenéit, de ha valakinek ez jön be, ez is egy stílus, csak ebbe nem gondolnak bele egyesek. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.