Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Finom dolog az ilyesmi :) gyerekkoromban mi is csináltunk ilyet :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Jól néz ki, és biztos finom is, ki is fogom próbálni :)

Egy megjegyzés, ahol én láttam fagyisnál kiírva, ott egy gombóc 4-5 dkg volt, ennek tükrében még olcsóbb.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3) sztanozs


sztanozs
veterán

Szuper, hétvégén kipróbálom :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) lapa


lapa
veterán

és a tölcsér?

mitől lenne amúgy lényegesen nehezebb, mint a víz? nagyjából azért 1kg 1 liter.

gasztroeológusok egész generációját kineveljük. a hal, a gyümölcscentrifuga és a vadon termesztett brokkoli országa leszünk. már csak idő kérdése.

(#5) Dany007 válasza lapa (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Jogos a kérdés, de nekem a tölcsér mindig is csak egy akadály volt, ami elválasztotta / illetve megtartotta a fagyit. :) Úgyhogy az kimaradt.

A súlyát csak tippeltem, legközelebb lemérem. Azért gondoltam nehezebbnek a víznél mert jóval sűrűbb. Azért ahogy látszik is ez egy elég masszív massza lesz a végén.

@a_tesz: mondjuk a gombóc súlyát is csak tippeltem. :B Rég voltam rendes fagyizóban. De kíváncsi lennék egy valós adatra.

(#6) lapa válasza Dany007 (#5) üzenetére


lapa
veterán

azért Kalandor meg DeFranco tanítványaként tudhatnád, hogy főzni meg drogot venni sose megyünk mérleg nélkül. ejnyemár.

"1 gombóc 5 deka" szokott lenni. de van klasszik fagyiskanalam itthon, majd leporolom haha a mérleget és megnézem, mikor legközelebb ilyet csinálok. de nálunk még nem nagyon érik gyümi.

[ Szerkesztve ]

(#7) Dany007 válasza lapa (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Oh én még csak lusta kezdő se vagyok hozzájuk képest! :D amúgy a mérleg ott volt a polcon. =/

(#8) Viszlát válasza Dany007 (#5) üzenetére


Viszlát
addikt

A kis gombóc 3-3.5 dkg, a nagy 4.5-5 dkg között mozog, ezek a sztenderd kanálméretek. A tekerős már trükkösebb, mert nagyon jól lehet tömöríteni (anno a csinos lányoknak kétszer annyi fagyit nyomtam a tölcsérbe, miközben kinézetre ugyanannyinak tűnt mint a többieké), de általában ott is maximum 8-10 dkg-os egy adag.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

varians javaslat: kulon tejszinhabot gyartani, es lapatos habverovel hozzacsapatni a mar megorolt gyumolcsot, hm? hogy olyan fagyizos konnyebb jellegu fagyi legyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.