Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

A mákos "bágli"(bejgli) sem gyenge a szerző szájából. :D Hiába na,Norbi nem lesz Kazinczy-díjas soha.

XXX

(#2) greenity


greenity
aktív tag

és én erről le vagyok maradva :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Dany007 válasza Freiherr (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Na jólvan akkor látom nem csak nekem szúrt szemet, illetve fület. :D
Nem is értem, mért nincs ott egy marketinges aki elmondaná neki, hogy ember ez gyerekes! Ilyen reklámot ilyen szövegezéssel általános iskolások csinálnak délutáni szakkör keretein belül.

(#4) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Class FM? szerintemis béna, kb odaalitottak norbit hogy mondjon valamit es ebbol lett a reaklam.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) Tulipanti


Tulipanti
tag

És a reklám működik. ;)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) Dany007 válasza Tulipanti (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Hát kinek hogy. :D Nekem még eszembe nem jutott batyut venni tőle :D
Bár nem is a reklám reklám része zavar, hanem az hogy mérhetetlenül gagyi. Kb Klapka György szintű vámház krt 9.. :U
Szóval nem azzal van bajom, hogy hatásos-e a reklám vagy sem. Hanem hogy igénytelen. Mintha fogtak volna egy parasztembert az alföldi tanyavilágból és beültették volna, hogy nesze itt a batyu hirdesd! :D Ő meg mondja ami eszébe jut...

(#7) banhammer válasza greenity (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Ne aggódj én is lemaradtam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Gergosz2 válasza Dany007 (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

amúgy ez mit reklámoz?

Klapka azért kicsit más jelenség, mert már hosszú évek óta nyomatja ezt a filléres reklámot és meg is van az eredménye . Szerintem igen sokan tudják emiatt , hogy mi is lapul a Vámház körút 9 alatt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) Dany007 válasza Gergosz2 (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Klapka tényleg más, nyilván neki már van egy hírneve. Illetve nincs is nagy szüksége komolyabb reklámra. No meg már azért nem mai gyerek... olyan amilyen.

No de ez... Hogy mit reklámoz? Túrósbatyut. :D Ami ilyen update fa...a és lefogysz tőle mint az állat meg ultra giga egészséges és minden rossztól mentes.... De amúgy egy túrós batyu. Eleve nem értem mért kell egy ilyen semmilyen terméket ennyire kiemelni? Mért csak ezt az egyet? Úgy tudom van egy rakás fogyi+ultra egészséges kajája, készétel meg miegymás. Mért csak batyu? Almás pite mért nincs? Vagy zserbó? Esetleg bukta?

@gyurkikrisz:

Igen ClassFm. :D És ma reggel Balázs vagy Jani eleresztett valakinek egy olyan "Poént", hogy búcsúzásnál, aszondja neki hogy "köszönjük hogy itt voltál, viszált, szia és egyé finom batyut meg igyá rá dévitamint..." :DD Én meg majdnem megfulladtam a röhögéstől a kocsiban...

@Huma:

Kerestem, de nincs fent (még).

[ Szerkesztve ]

(#10) Huma


Huma
addikt

Ezt megtalálni youtubeon? Nem hallgatok rádiót.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) Gergosz2 válasza Dany007 (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

a véleményem az ilyen diétás cuccokról:

[link]

És valaki el is hiszi, hogy ettől fogyni lehet :D Mondjuk igen, ha 1 ilyen buktán kívül mást nem eszel aznap :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) Apollyon válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"És valaki el is hiszi, hogy ettől fogyni lehet :D Mondjuk igen, ha 1 ilyen buktán kívül mást nem eszel aznap :D"

Igen, de izomból, nem pedig zsírból, ami elég gáz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.