Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Kész vagyok :(

(#2) Mr X válasza danih (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Borogasd, remélhetőleg csak meghúzódott.

(#3) Gergő_ válasza Mr X (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

vagy megzúzódott. :(

(#4) danih válasza Mr X (#2) üzenetére


danih
addikt

Asztalt borogatnék most legszívesebben :W
Izzadok mint az őrült, ha nem lenne itt az asszony szerintem ordítanék :DDD
Btw nem tudjátok, röntgenre lehet egyenesben menni, vagy előbb háziorvos -> beutaló?

[ Szerkesztve ]

(#5) EczkE válasza danih (#4) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD :DDD :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Mr X válasza danih (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Balesetire kell menni, ők megröntgeneztetik.

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szvsz ha mozgatni tudod, akkor nincs eltörve. Én pár hónapja jártam ugyan így amikor belerúgtam valamibe, akkor elszédültem a fájdalomtól, de utána nem fájt ennyire mint neked. Pár hétig a lila minden színében játszott, de rendbe jött.

Ha van időd, és türelmed, menj el röntgenre, szerintem nem kell beutaló, de ne nagyon reklámozd, hogy tudod mozgatni. Aludj rá egyet, ha holnap sem bírsz ráállni, akkor sudo x-ray.

(#8) Magnum_ válasza danih (#4) üzenetére


Magnum_
nagyúr

emergency room, ott megröntgenezik.

I humbly and respectfully decline™

(#9) danih válasza DeFranco (#7) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm!

Mozgatni tudom, de ez viszonylagos. Most rááltam a talpamra - és nem az ismerős érzés fogott el, érezhetően elmozdult valami! OMFG shit.

(#10) Mr X válasza danih (#9) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem halogatnám sokáig azt a röntgent a helyedben.

Olvasnivalót vigyél. :)

(#11) Szten Márs válasza DeFranco (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Szvsz ha mozgatni tudod, akkor nincs eltörve. "

Ja nekem is ezt mondták még 11 éves koromban a körém gyűlt okos felnőttek, amikor zúgtam egyet a bicikliről. Tudtam mozgatni. Aztán kiderült, hogy bizony el van törve rendesen... :((( (a könyökömről lenne szó... nem is forrt össze jól, valószínűleg hála a "mozgasd csak, nézzük meg, hogy mozog-e" okos tanácsoknak köszönhetően. A kórházban tanakodtak egy ideig, hogy ugyan eltörjék-e újra, de letettek róla).
Szóval nem, ilyen nincs, hogy ha tudja mozgatni, akkor nem tört el. Plusz a lehető legrosszabb egy ilyen után, ha elkezdi mozgatni, és próbálgatja, hogy mozog...

[ Szerkesztve ]

(#12) baluka26 válasza danih (#9) üzenetére


baluka26
veterán

Én betonpálya szélébe csőröztem bele nagylábujjammal a labda helyett, 7 hónapig fájt, nem mentem orvoshoz :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) Tulipanti


Tulipanti
tag

Én ugyan így jártam pár hete... csak én a székről léptem le rosszul. Szépen belilult, napokig alig bírtam rendesen menni, aztán csökkent a fájdalom. A mai napig fáj ha sokat sétálok vagy ha front van. Nem jó dolog! :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) danih válasza Mr X (#10) üzenetére


danih
addikt

LOL még egy óra amíg feltöltődik a Tab-om, épp formázom az akksit! Ez mennyire geek máááá :))

(#11) Szten Márs na hallod, asszony ugyanígy járt a könyökével... Neki is "újra akrták rakni", de elküldött mindenkit a 3,14csába, nem merte megkockáztatni, hogy esetleg még rosszabb legyen...

(#12) baluka26: na az sem semmi, külön grat, hogy nem mentél vele orvoshoz :DDD

(#13) Tulipanti: jujj akkor te részben átérzed, amit most én is...

Legszívesebben most egy forró teával és egy somlóival az ágyba feküdnék, és megvárnám a reggelt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Lauda


Lauda
félisten

Probald meg jegelni, talan kicsit levesz a fajdalombol. :)

Vagy esetleg ezt ajanlanam:

:DDD

(#16) Tálydi


Tálydi
senior tag

Ismerős, bő két éve betont rúgtam labda helyett, még mindig színes a lábujjam,a körmöm törött, de már nem fáj :DDD

Egyébként ugye, hogy nincs létjogosultsága a: "Mivan megütötted a kisujjad/kislábujjad?" c. beszólásoknak? Kurv@ra tud fájni.

Minden jót! :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#17) baluka26 válasza danih (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Nem hogy nem mentem orvoshoz, hanem hetente kb 5-6-szor fociztam ;]
De Te menj el inkább ^^

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) danih válasza Lauda (#15) üzenetére


danih
addikt

Heh, a balta nekem is átvillant az agyamon (átvitt értelemben :DDD)

(#16) Tálydi köszönöm!

Na és ennek mekkora az esélye: VAN otthon somlói!

(#19) DeFranco válasza danih (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

még egy óra amíg feltöltődik a Tab-om, épp formázom az akksit

Valaki gyártson ennek a sérültnek egy epic geek badge logot legyen szives. :DDD

(#20) Alexios válasza danih (#4) üzenetére


Alexios
veterán

lehet, sebészet, megnyomkodja a doki, és röntgenre küld egyből

(#21) RootRulez


RootRulez
félisten

Jobbulást! Nekem a kedvenc mutatványom az ágy sarkába rúgás (főleg kis lábujjal). :U

═════════════════════════════════════════

(#22) darál0w


darál0w
Jómunkásember

eltört.

vágd le.
:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) mrlt


mrlt
tag

Nemá, most elképzeltem azt a fájdalmat, már nekem is fáj. :(( :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#24) danih


danih
addikt

Bementem munkába, mert ma fontosch dolgom van. Beugrom a balesetire, ha lesz időm. Kicsit zsibbad a lábam, az ujjam alig mozog, egy bő sportcipőben mentem, mert mást nem bírtam felvenni :(

(#19) DeFranco :R
Tök jó lenne, de annyira nem vagyok népszerű :DDD

(#25) DeFranco válasza danih (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"Beugrom a balesetire" :F Most döntsd már el, hogy fáj vagy nem :)

Ha ma is ilyen rossz a helyzet, akkor tényleg goto kórház.

[ Szerkesztve ]

(#26) lorcsi


lorcsi
veterán

még olvasni is fájdalmas :(

(#27) bubi92 válasza DeFranco (#25) üzenetére


bubi92
őstag

:C :DD

ahogy már előttem leírták az hogy mozgatni tudod nem jelent semmit, én két kézilabda meccset játszottam le úgy, hogy eltört a csuklóm az első vagy második meccsen. fájt azért rendesen, de mozogni mozgott, szóval ez nem mérvadó. amúgy jobbulást.

(#28) danih


danih
addikt

Nagyfőnök vicces ember. Azt mondja: "Most miért baj, hogy lila? Ha begyógyul, akkor oké, ha meg elfeketedik,akkor leesik. Mi a probléma, mit idegeskedsz?" (Igazi troll, "problem?" :DDD )
Kollegával megtörtént ugyanez, ő azt mesélte, hogy ezzel nem tudsz mit csinálni, gipszezni nem lehet, csinálni valamit nem lehet, neki azt mondták sebészeten, hogy viszlát, fiatalember :)
Szóval egyelőre úgy néz ki baluka26-nak van igaza :DDD

(#29) Lauda válasza danih (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Azert csak menj el megnezetni.

(#30) danih válasza Lauda (#29) üzenetére


danih
addikt

Evidens, hogy elmegyek, de legalább már belenyugodtam :)

(#31) baluka26 válasza danih (#28) üzenetére


baluka26
veterán

Köszönöm szépen :DDD

Nekem lesz igazam, mert 2 csapattársam is orvos, és ők mondták, hogy csak akkor menjek orvoshoz, ha van egy pár elpazarolni való órám.
Amúgy brutál esetben gipszelnek bokától lefelé lábat, ha a nagylábujjal van gond, a többi ujjal nem törődnek. Legalábbis nekem ezt mondták ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32) Huma


Huma
addikt

Orvoshoz csak végső esetben szabad menni. Van mikor többet árt mint használ, de hogy jó pár órát elvesz az életedből az biztos.

Én foci közben rúgtam bele egy padba nagylábujjal. Fél évig fájt. Néha még most is sajog.

Amikor megrepedt/eltört (pontosan nem tudom) a sarokcsontom akkor sem mentem el orvoshoz. Egy egész nyarat dolgoztam végig az építőiparban úgy hogy csak lábujjhegyen tudtam menni az egyik lábammal. Közben ráadásként még két szögbe is beleléptem.
Meggyógyult magától.

Szerintem borogasd, kíméld és rendbejön magától. Sok mindent úgysem tudnak vele kezdeni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33) baluka26 válasza Huma (#32) üzenetére


baluka26
veterán

Ebből a bejegyzésből látszik, hogy milyen kúrva veszélyes sport a foci ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#34) Huma válasza baluka26 (#33) üzenetére


Huma
addikt

Fociban béna vagyok. Ezért is rúgtam bele a padba. :D

A sarkam meg azért sérült meg mert úgy gondoltam jó móka leugorni a lépcső tetejéről tornacipőben.

Mondjuk ennek ellenére nem veszélytelen sport az biztos.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35) danih


danih
addikt

update lol

(#36) Lauda válasza danih (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Doki mit mondott?

(#37) danih válasza Lauda (#36) üzenetére


danih
addikt

Nos, most megfogtál, ugyanis 10 hasonló áldozatból 8 váltig állította, hogy ezzel a francba elküldenek, és ne pazaroljam az időt dokira. Úgyhogy a "produktivitás" jegyében csesztem elmenni dokihoz :DDD
Kár, hogy nincs röntgen app :)

(#38) Lauda válasza danih (#37) üzenetére


Lauda
félisten

Ne dolj be az ilyeneknek, ez a Te labad, nem az ovek. Irany az orvos. ;)

(#39) darál0w válasza danih (#37) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

még most sem késő elmenni...

hányszor hallottam már én is ezeket a baromságokat. a vége mindig gipsz lett. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) baluka26 válasza danih (#37) üzenetére


baluka26
veterán

Ez így már sok, go to baleseti :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#41) Realradical


Realradical
őstag

Egy hét eltéréssel törtem el mindkét nagylábujjam annó. Egyet haverral játékbunyó közben majd mivel csoszogtam tőle a másikat egy hétre rá a küszöbben. Részvétem! :DDD

szerk: azt a szarógalamb járást amit utólag produkáltam nehéz felejteni!

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42) danih válasza Realradical (#41) üzenetére


danih
addikt

Jujjj... Szarógalamb :DDD
Köszi hogy előkotortad, így mostmár önuppolás nélkül leírhatom, hogy egész jól gyógyul, és úgy tűnik, nem válok meg a körmömtől :D

(#43) Realradical válasza danih (#42) üzenetére


Realradical
őstag

Az baba. Voltál végül dokinál? Nekem szerencsére jól forrt össze, de rosszabbul is lehet járni állítólag.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#44) danih válasza Realradical (#43) üzenetére


danih
addikt

Hülye állat voltam és nem mentem el végül...
Ismi csaja is hasonló módon járt, azt hitte, csak meghúzta, aztán rosszul forrt össze, ezért a doki eltörte mégegyszer
RECCSSSS (hogy ingereljem a fantáziátokat :DDD)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.