Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Nyihá

(#2) Воланд


Воланд
titán

Bug vagy feature? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) danih válasza Воланд (#2) üzenetére


danih
addikt

Szvsz is-is. Az valószínűleg "feature", azaz direkt ilyen, hogy Indiát választva olcsóbb a szoftver, viszont az már "bug" (vagy szimplán hülyeség/figyelmetlenség) hogy egy country code check nincs leprogramozva a telefonszám megadásánál...

(#4) danih


danih
addikt

Bejegyzés javítva. A dolog már jó ideje működik, úgy látszik közben észrevették, és 2 USD-re módosították az árat.
Viszont így sem drága!

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Waz?

Akkor ajánljál is valamit.
Milyenmárez: "Ott a bót olcsó".

Süti, de mit vegyek és miért? :DDD

(#6) danih


danih
addikt

Mondjuk úgy, hogy ez az oldal a mobilos játékok Steam-je :)
Csomó platform van, nagy a kínálat, és minőségiek a cuccok!
Dungeon Huntert ajánlom, Assassin Creed kedvelőknek itt a BackStab, Halo kedvelőknek a N.O.V.A, NFS kedvelőknek az Asphalt sorozat, GTA kedvelőknek a GangStar...
(Tulajdonképpen csomó játék koncepciója az, hogy fognak egy nagy konzolos vagy pc-s címet, és a játékmenetet/stílust lekoppintva csinálnak egy hasonlót mobilra)

(#7) D1Rect válasza danih (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezek tényleg jók?
Valami RPG nincs? :D

(#8) ollie válasza D1Rect (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Cannon Rats

Tulajdonképpen Angry Birds klón, de a jobbik fajtából, és S60v5-ön is működik, ami számomra érdekes. :)

***

(#9) danih válasza D1Rect (#7) üzenetére


danih
addikt

Ha kedveled a Final Fantasy-t, akkor ott az Eternal Legacy pl. Igazán komoly "nyugati típusú" RPG-vel még nem találkoztam - igaz, én az androidos kínálatot nézem, iPhone-ra tudok egyet (a többi szemét), de nem jut eszembe a neve.
Az meg, hogy tényleg jók-e - egyelőre nem tudom, a hétvégén lesz időm tesztelni. Az biztos, hogy kategóriájukban minőségi darabok, ilyen kidolgozottságú játékokat máshol nem nagyon találsz mobil platformra - ha ezek szarok, vegyél DS-t vagy PSP-t :)

(#10) D1Rect válasza ollie (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi! :R

(#9) danih: Kedvelem bizony, sokkal jobb a körökre osztott JRPG, mint ezek az RPG elemeket nyomokban tartalmazó akciójátékok. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) danih válasza D1Rect (#10) üzenetére


danih
addikt

Én is imádom a körökre osztott stratégiákat és RPG-ket. Szerintem telefonon, főleg touch-os eszközön reflexekre hagyatkozó, vagdalkozós RPG hülyeség az irányítás nehézkessége miatt, ezért is keresem a TBS-es játékokat.
Emulátorok alatt egyébként rengeteg van, a Fire Emblem sorozat pl. jó szórakozást tud nyújtani :)

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bár nem Gameloft játékok, de tudom ajánlani a Majesty-t és a Catan-t. Nagyon jóra sikerült mobil konverziók.

***

(#13) D1Rect válasza ollie (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Én már nem vagyok ovis. :)

(#14) ollie válasza D1Rect (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom máshol is árulják ezeket, de mivel az ovi store-t használom, ezért onnan linkelem.

Ez is nagyon jó: Square King
Na meg ez: Aporkalypse

A kedvenceim még: Tiki Towers 2 és Tropical Towers, ezek mellett elbújhat a Zangry Birdz is.

Ja, Gameloft-ból egész pofás JRPG a Ninja Prophecy.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.