Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

dinosour ;]

(#2) buherton


buherton
őstag

[link] nekem ez volt nagyon sokáig, de sajnos sokan nem látták vagy emlékeznek az Argo-ra. Most ez megy [link]. Az a jó benne, hogy lágy az eleje és sokkal kevésbé zavaró a többieknek.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Egy picit pörgősebb napokra

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez hatalmas :D
Én a Zedge ringtones-ról szoktam cserélgetni. Most a Super Mario Bros csengőt használom, ami egyébként az alap Mario játék zenéje. Előtte nagyon sokáig Halott Pénz - Helló lányok számát. Az értesítésem pedig rövid és velős. Faszi kiabál egy mondatot: Az isten a f.szát verje beléd. Szóval kultúra befigyel :D

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Nekem kb 5-6 évig Led Zeppelin - Black dog volt a csengőhangom, most meg Yes - Siberian Khatru.

(#6) Met


Met
nagyúr

Nekem barátnőmhöz van beállítva a cartmen=veddfel veddfel veddfel, mi a faszt csinálsz bakker című száma
Melóhelyen nem szeretik ha barátnőm felhív :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) C4mp3r


C4mp3r
addikt

[link] nekem ez

(#8) WinPho


WinPho
senior tag

Nekem most ez. :DDD

Egy ideig ez is volt, csak halk volt. :O

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#9) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

dis und dis, hangulattól változó.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem most Auld Land Syne. :) Tervezem, hogy a hangszerkesztőbe bepötyögöm a Bártfai emlék. c. csárdást (avagy Brahms 5. magyar tánca), ha egyszer eszembe jut nappal is.

(#11) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezt biztosan nem használja más, emellett felfigyelnek majd rá. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#12) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Boomkinná fognak változni és le fognak Moonfire-özni :D

(#13) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Cengöhang Dio - Rainbow in the dark Kasszánál a mögöttem levő kisgyerek csak nézet hogy ez mi, nem hallót még jó zenét. :)
SMS meg SMS Sherlock volt egy darabig, csak buszon valamiért furán néztek rám. :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#14) ghost364 válasza WinPho (#8) üzenetére


ghost364
senior tag

Nekem A Line in the Sand. :)

(#15) Fr0z3n válasza WinPho (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Pont a legrosszabb szám az LP albumról? :DDD

(#17) Fr0z3n válasza oriic (#16) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ezt én is használtam régebben. Voltak ám arcok a postán, hivatalokban :D

(#18) szben05


szben05
tag

Nekem ez :D

(#19) mustang08 válasza Crystalheart (#10) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Én a Mozart 40-et használom, telefonról telefonra öröklődik már jó pár éve. :)

(#20) Klaus Duran válasza szben05 (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Erröl eszembe jutott egy korábbi Dr Who

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) #56230144 válasza oriic (#16) üzenetére


#56230144
törölt tag

Haveromnak a red orchestra main theme van bent csengőhangnak, valami jobbikos rendezvény közepén hívták fel.. :DDD

(#22) Crystalheart válasza mustang08 (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az is volt egy időben. Nekem ez még az első telefonom, ami tudja ezt a csengőhangot... 3310 rulz. (Ez a család egyetlen telefonja amúgy, ami eddig túlélt több papagáj-támadást is, lévén ennek még nem a csőrrel könnyedén kiszedegethető szilikongombsora, meg csőrrel könnyen szétfeszíthető tokja van.)

(#23) WinPho válasza Fr0z3n (#15) üzenetére


WinPho
senior tag

Nem, az a Mark the Graves! ;] :P

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#24) Gézengúz válasza oriic (#16) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha Te is átélted volna azt amit Ők, lehet nem vigyorognál??? :F

(#25) CloZee


CloZee
aktív tag

(#26) oriic válasza Gézengúz (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most ezt muszáj? :U Egy szaros játékzenéről beszélünk ember...Á, mindegy off.

Live-Die-Respawn

(#27) Gézengúz válasza oriic (#26) üzenetére


Gézengúz
addikt

Tudod amikor ezt ők meghallják nem arra fognak gondolni, hogy ez egy szaros játékzene. Én csak a 30-as éveimet taposom, de elhiszem, hogy félelemmel gondolnak bizonyos időszakokra a múltjukból..Te nem ebben nőttél fel nem tudhatod mit jelent, ez nem baj, csak éppen próbáld megérteni kicsit őket

(#28) CloZee válasza Gézengúz (#27) üzenetére


CloZee
aktív tag

Gondolom a heinekenes üvegtől is rettegnek, mert rajt egy vörös csillag.

(#29) Gézengúz válasza CloZee (#28) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mivel én nem tartozom a "hivatásos rettegők" közé nem tudom, viszont gúnyolódni nem szép dolog... :(((

(#30) oriic válasza Gézengúz (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: mindegy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31) Gézengúz válasza buherton (#2) üzenetére


Gézengúz
addikt

The Good The Bad and The Ugly nekem is nagyon bejön...

Ehhez mit szólsz? :)

[link]

Vagy ugyanabban a filmben az óra hangjára..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#32) Klaus Duran válasza CloZee (#25) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Dood :K

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33) XharX


XharX
aktív tag

Mivel eléggé figyelmetlen voltam a hívásokkal, főleg nyüzsgésben lehetett az bármilyen death metal szám, így egy ideig ez volt a csengőhang. Annyira irritáló, hogy bárhol kiszúrom. Mostanság meg visszatértem a jó öreg Paradise City-re.

(#20) Klaus Duran Köszi :D Már ki is ment a fejemből, hogy a 8. évad "nulladik részét" még nem is láttam. Megvan este mit nézek.

(#34) buherton válasza Gézengúz (#31) üzenetére


buherton
őstag

Jók csak az a baj, hogy ha hívnak akkor lehet, hogy nem halllod meg mert halkabban indul. Ami most van nekem, annál is az első pár másodperc le lett szedve, hogy rögtön halljam, ha hívnak. Lehet, hogy majd az általad linkelt elsőre váltok idővel, mert az még úgy ahogy belefér. Ez az Ennio Morricone egy zseni volt. Nagyon élvezetes zenéket komponált. Zseniális.

(#28) CloZee: Horogkereszttel vagy bármi hasonlóval próbáljátok meg és rögtön indul a siránkozás. :U

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#35) Gézengúz válasza buherton (#34) üzenetére


Gézengúz
addikt

Morricone valóban egy zseni volt nagyon jó zenéket komponált, szeretem hallgatni, de a szvasztikával mellényúltál mert nem vagyok felvásároljuk Magyarországot hívő..Pláne ha itt kifejtem az ezirányú véleményem abból egyből ban lesz.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#36) CloZee válasza buherton (#34) üzenetére


CloZee
aktív tag

Ha horogkeresztet használsz, akkor igen, de ha szvasztikát akkor nem. A szvasztika nem egyenlő a horogkereszttel, mivel a horogkereszt döntött míg a szvasztika nem, csak ezt kevesen tudják és abban a tudatban él az emberek 99%-a hogy a szvasztikáért is büntetés jár, holott nem. Nem véletlenül szerepel a finn köztársasági elnöki zászlóban is. Különbséget kell tudni tenni a szimbólumok és használati területeik közt, na ezért nem büntetik a Heinekent a vörös csillag miatt, viszont ha egy neonáci agyhalott "szvasztikát" használ az elég egyértelmű, hogy miért teszi. Lásd mongol neonácik.

[ Szerkesztve ]

(#37) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Elég kreatív csengőhangok...

Dope - Die Mother Fucker Die
[link]
:C

(#38) angyalpc2 válasza CloZee (#25) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Frankó

de én viszem a prímet...céges telón ez volt:

https://www.youtube.com/watch?v=zvjzSu9RIcI

Kurva isten hogy lesz egy Magnum 1984 Ferrari 308 GTSi Quatrovalvole.. targatetővel :C

és kurva isten hogy ez fog belőle bömbolni :D

(#39) fkenny


fkenny
senior tag

Nekem ez a csengőhangom, szerencsére sokan ismerik még mai is. Volt már ez is a csengőhangom.

[ Szerkesztve ]

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#40) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem is rossz. :D

Nálam most a Black Sabbath - Paranoid van beállítva, de anno egy elbukott fogadás miatt ezt is használtam 1 hónapig. Hát persze, hogy abban a hónapban hívtak a legtöbbször (néhányan direkt ezzel sz*pattak, mert tudtak róla). :DDD

Nyugodj békében Integra!

(#41) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ha már volt szó a Linkin Parkról, akkor szerintem ez sokaknak ismerős lehet. Illetve még egy régi nagy kedvencem megosztanám. Kevin Rudolf lehet, hogy nem sok embernek mond valamit. Leginkább szövegíró és produceri munkái ismeretesek.

(#42) Nestor16


Nestor16
senior tag

Már évek óta :))

Üdv, Dávid

(#43) KYZRR


KYZRR
őstag

Evek ota, kisebb nagyobb kihagyasokkal mindig az aktualis Battlefield main theme volt.
Jelenleg ez az.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#44) Švejk


Švejk
őstag

Cosmograf :)
Lenyugtatja a zembert.
kemotox kollégának pedig remek a zenei ízlése! Yes 4ever! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.