Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dabadab


dabadab
titán

placcs

DRM is theft

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR

az írással kapcsolatban igaza van. az indokai is teljesen jónak tűnnek.

"Meanwhile citizens increasingly hear the word copyright and hate what is behind it. Sadly, many see the current system as a tool to punish and withhold, not a tool to recognise and reward."
igen, mellesleg közben felnőtt egy generáció.

a nordik spotify egyébként tényleg jó megoldás, legalábbis felhasználói szemszögből mindenképp.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Ki fizeti ezt a nőt?

(#4) danih


danih
addikt

Kroes belecsap abba a lecsóba, amit már a többiek megettek.
Szép és jó kis álmodozás, csak azt felejti el hogy a DR(M)-ről az adott országok maguk döntenek, ld. a francia, nemrég elfogadott törvényt, amely filozófiájában szöges ellentétben van a leírtakkal.
1000 euros a month is not much to live off.
Hun-e? :)

(#5) dabadab válasza danih (#4) üzenetére


dabadab
titán

Ize, Kroes EU-s biztos, marpedig a szerzoi jogi szabalyzas EU szinten tortenik.

DRM is theft

(#6) danih válasza dabadab (#5) üzenetére


danih
addikt

Nope, Chuck Testa.
Én úgy tudom, hogy egy ilyen szervezet max initiative-eket dolgozhat ki, ajánlásokat, aztán vagy harmonizálunk vagy jónapot, de nem kötelező érvényű. Lehet majd az lesz, valamikor, valahol, egyszer, mint Mo-n az Euro, de jelenleg nem.

(#7) dabadab válasza danih (#6) üzenetére


dabadab
titán

Nem, az EU direktivakat csinal, amiket aztan a tagallamoknak kotelezo torvenybe onteni, itt van pl. a szerzoi jogi direktiva szovegebol:
"13. cikk

Végrehajtás

(1) A tagállamok hatályba léptetik azokat a törvényi, rendeleti és közigazgatási rendelkezéseket, amelyek szükségesek ahhoz, hogy ennek az irányelvnek 2002. december 22. előtt megfeleljenek."

[link]

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#8) danih válasza dabadab (#7) üzenetére


danih
addikt

Ó, köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.