Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Sokat bringázok én is, egy 30ezer forintos toldozott foldozott csepel össztelós vacakkal nyomom, lassan nekem is kellene egy olyan bringa amivel lehet tempósan haladni közúton, de ha enyhe terepre tévedek ott is elguruljon.

(#2) Cyberpunk válasza westcoastog (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Talán egy merev vázas XC lenne neked jó. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) Szoszo94 válasza westcoastog (#1) üzenetére


Szoszo94
őstag

Össztelós Schwinn Csepel nálam is befigyel :D Bár én még nyolcadikas koromban a spórolt pénzemen vettem, mai napig bírja (bírná, ha nem tettem volna nyolcast a hátsó felnibe és nem raktam volna ezután félre - illetve a motorozás kényelmesebbnek tűnt :) )

Azért mostanában már nekem is kezd hiányozni egy jó kis tekerés..

A két vashoz pedig gratula, gyönyörűek! Én viszont ennyi pénz tuti nem tudnék szívfájdalom nélkül kiadni rá :B

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szép canga, bár a DH jobban bejön stílusra. :D Jelenleg egy defektes montim van (ma szedtem össze, szép esés volt :D), meg egy összteleszkópos csepel :DDD Magamnak építettem, megnézik mindenhol.

Lassan jöhet a kábriózás, így 3x felett kezdődik a kapuzárás ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) potyautas válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Látom, odaraktad a vigyori smile-t, de tényleg vicces ez a 3x. Ifjú koromban mondta az egyik kolléga, hogy a harmadik iksz után nagyon gyorsan megy az idő. A hatodik után már határozottan vicces. Két éve még naponta jártam 10 km-re dolgozni bringával. Most se lenne gond, csak változtak a körülmények.

[ Szerkesztve ]

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A képeket nézve nem tudtam nem észrevenni, hogy közúti közlekedésre egyik sem alkalmas ezzel a felszereltséggel.

(#7) Fr0z3n válasza potyautas (#5) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Persze, viccnek szántam. Nekem még van addig 2 évem. :D
A kábriózás is csak azért jutott eszembe, mert kedden láttam egy idős, kopasz, igen testes úrt egy piros kabrió mustangba (újabb fajta). Rögtön a kapuzárás jutott eszembe.

(#8) Cyberpunk válasza potyautas (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De nem ám! Most azon vagyok, hogy azzá váljon, legalább is részben, mert a rendőr büntet. ;] DH-ra nem rakok lámpát az hamar letörne úgy is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) westcoastog válasza Cyberpunk (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Valami merev vázasat szeretnék ja, vastag de majdnem sík futófelületű gumival. :)

(#3) Szoszo94
Enyém is már lassan a 10. évét tapossa, vázon, kormányon, ülésen kívül már minden ki van rajta cserélve legalább háromszor. :)

(#10) potyautas válasza Fr0z3n (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Milyen kapuzárás? Ha Mustang cabriom lenne, gombnyomásra nyílna a kapum. :))

(#11) westcoastog válasza potyautas (#10) üzenetére


westcoastog
veterán

Mustang? :C

[ Szerkesztve ]

(#12) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Gratula!

Én is rengeteget bicajoztam gyermekkoromban, aztán ez valahogy abbamaradt. Pár éve kezdtem újra XC-zni, bár mostanában leginkább csak munkábatekerés van...

Rendes lámpát ezen az oldalon tudsz venni:
http://www.dx.com/p/singfire-sf-539-cree-xm-l-t6-4-mode-1000lm-white-led-zooming-bicycle-light-black-red-4x18650-190388

üdv
J.

(#13) lacy86


lacy86
addikt

F@sz@ kis "kecske"!
Egeszseggel hasznald! ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) bloomberg


bloomberg
tag

Gratula a géphez - ezekkel az aszfaltszaggatókkal mindig szemezek, de aztán marad a bili meg az 1.3-as slick a konán :)

Bőven elég ahhoz az évi 50 kilóméterhez, amennyit manapság használom.

Pedig 10 éve toltam én is évi 3-4000-et esőben-sárban-mindegymilyenidőben hegyen-völgyön-erdőben-tisztáson.

Még toltunk hillclimbot is Királyrétről Nagyhideg hegyre.

Ejj, de öregszem :D

@westcoastog: tereptől függően gondolkozhatsz cyclocross bicjaban is, gyenge terepen nem olyan vészes a merev villa.

Én egyik budamarcin merev villával mentem - na az gáz volt azon a köves terepen :(

[ Szerkesztve ]

(#15) Švejk


Švejk
őstag

Gyá de szép! Sora van rajta? Hány kiló így össz? Hány kiló csak a váz? :)
Nekem az a nagyon nagy mázlim, hogy faternak köszönhetően a véremben van a bicikli szeretete. Ezért adatott meg, hogy 16 évesen hamarosan egy Cannondale R800-at hajthatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Cyberpunk válasza Švejk (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ultegra van rajta. Passz, alu a váz, tehát nem a legkönnyebb a kategóriában.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Švejk válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


Švejk
őstag

Ultegra? Az remek :K

(#18) hNp88


hNp88
aktív tag

nocsak, te is április 9-i vagy? :D nem, csak nem tudok olvasni

gyönyörű ez a bringa, igazán méltó a 30-hoz. :R :D

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#19) lezso6 válasza Švejk (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem 105 lesz az.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) Cyberpunk válasza Švejk (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:K Szépen és pontosan vált, terhelés alatt is.

hNp88: kösz. :)

lezso6: ja a hajtás az 105. Egy 50/39-es van rajta. Egyelőre még elég. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Luck Dragon

Szép bringád van :R Nekem egy Mali Mambámvan tervben van hogy vásárolok egy 5 küllös felnit és elindulok a Balatonnak kikapcsolódás terén,már tervben van hogy Balatonfüreden kezdenénk Siófokon lenne egy nagy pihi és utána a kiindulási pont lenne maga a cél is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) HawerKing


HawerKing
őstag

Mar megse haragudj :DDD aki ennyi penzt kiad bicajert az mind Hulye :DDD Meg nem mindegy hogy milyen biciklit tekersz? Igyis ugyis tekerni kell s par kilometer utan szetzsibbad a segged a draga bicajon is :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.