Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nikilauda


nikilauda
senior tag

Nincs ezzel semmi gond. Legfeljebb eladod, ha majd meglesz a BB Classic. :)
Ugyanígy voltam,mint te. Nézegettem az alphát és az i6-ot. A végeredmény pedig egy Note4. Több előnye van számomra, mint ami hátrány a méretéből adódik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hát elég durva az biztos! ;]
Csak amiről én tudok itt az elmúlt 1 évben az már többféle telefon, mint amennyi nekem az elmúlt 15évben volt összesen!
Szvsz három lehetséges magyarázata van a dolognak. Mert azért valljuk be, ez nem olyan hétköznapi dolog... Az átlagember azért 1-2 évig minimum megtartja a "tudatosan" kiválasztott telefonját. Ráadásul mivel sok felsőkategóriás telefonról van szó, nyilván mindegyiken buktál egy kicsit. Vagy nagyot.

Szóval vagy csak simán tech mániás vagy és ezért akarsz kipróbálni ideig-óráig mindenfélét. Ami szvsz rendben is van.
Vagy abszolút nem vagy tudatos vásárló és össze-vissza veszel mindent ami épp megtetszik.
Vagy csak egyszerűen rendszeresen rosszul döntesz az aktuális telefon mellett.

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó'vanakkor, csak 1 évig trollkodtál végig minden telefontopikot, hogy a tepsik használhatatlanok és csak az Apple tudja neked azt adni, hogy "nem tepsi". :DDD

(#4) Peterson_ válasza D1Rect (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

khm:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) h3lios válasza D1Rect (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Az i6P nem tepsi, hanem már tapétázó asztal. :DDD
Egyébként érdekesek ezek az iPhone-os emberek, mindig az az ideális, amire az Apple is azt mondja. :) Amikor ez 4", akkor annál nincs jobb és különben is szaratepsi. Aztán amikor kijön az i6 mindegyik ilyennel rohangál.

Egyébként mivel szolgáltatónál dolgozok kicsit érdekes a helyzet, mindenki sír, hogy nincs pénz meg hogy de szar a kereset itthon. Amióta kint van az iPhone 6 minden második ember azt akar.

B-tag: H3lios#2825

(#6) Cyberpunk válasza h3lios (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem mondtam, hogy ideális. Igaz én nem is tekintek erre úgy, mint egy mobilra, a mobil az nálam még kompakt készüléket jelent, amit egy kézzel is jól lehet kezelni. Nyilván vannak a márka fanok, nekik mindig az aktuális a nonplusultra, de ki nem szarja le, hogy mit gondolnak? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Luck Dragon

Én emlékszem a note "háborús" időszakra, és a BB-re is :R (9900-)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Teljesen logikus, az Alpha 4.7 col + kis kávákkal túl nagy, de az iPhone 6 Plus 5.5 col + óriási kerettel már ok. Azt mondod, azért, mert nem mobilként tekintesz rá. Akkor az Alphára miért tekintettél úgy?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.